Skirtingi atostogų poreikiai bei galimybės su Wizzair avialinijomis

parašė , 2013-09-29 14:24

Atlikite mini testą: kaip reaguotumėte, jei sužinotumėte, jog per dieną reikia susikrauti lagaminą ir kitą dieną leistis į kelionę?

Skirtingi atostogų poreikiai bei galimybės su Wizzair avialinijomisA susinervintumėte, supanikuotumėte dėl laiko trūkumo;

B nekantriai lauktumėte artėjančios kelionės įspūdžių.

Aišku, gali būti tam tikrų ypatybių, nulemiančių jūsų reakciją. Bet dabar nekreipkime dėmesio į jas. Pasirinkusiems pirmąjį variantą – pigių skrydžių bendrovės (tokios kaip Wizzair) , o likusiems – paskutinės minutės pasiūlymai.

Planuojantiems ir organizuotiems

Vienas iš pigių skrydžių bendrovių veiklos ypatumų – savotiška kainodara, pagal kurią mažėjant laisvų vietų lėktuve kyla bilieto kaina. Tad jei nuspręsite keliauti su Wizzair, jūs neabejotinai stengsitės bilietą įsigyti kuo anksčiau.

Tai turi neabejotinų pliusų:

–          Turite pakankamai laiko sutvarkyti visus būtinus reikalus iki atostogų;

–          Galite netrukdomai apmąstyti ir suplanuoti būsimą kelionę – pradedant lagamino susikrovimu ir baigiant laikinos gyvenamosios vietos paieškomis.

Tačiau gali nutikti ir taip, jog ilgai planuotos atostogos žlunga – tenka visiškai atšaukti kelionę ar pakeisti jos datą. Tai, kaip suprantate, gresia atostogautojams finansiniais nuostoliais – pigių skrydžių bendrovės paprastai pinigų už nepanaudotus lėktuvo bilietus negrąžina (tik taisyklėse nurodytomis išskirtinėmis aplinkybėse), o konkrečių duomenų koregavimas apmokestinamas papildomai. Tiesa, Wizzair, norintiems iš anksto apsidrausti, siūlo galimybę už tam tikrą mokestį įsigyti paslaugą, leidžiančią neribotai keisti informaciją, susijusią su kelionės kryptimi, data bei laiku.

Ekstremalių pojūčių mėgėjams

Minėtos paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai galioja poilsinėms sezoninėms kelionėms. Tuo vežėjai dažniausiai nori „pilnai pakrauti lėktuvą“ – užpildyti laisvas likusias vietas. Tokio tipo skrydžiai nėra būdingi pigių skrydžių bendrovėms.

 Pasinaudojusiems siūloma galimybe po keleto dienų leistis į kelionę adrenalino dozė garantuota – viena diena sėdi už darbo stalo, o kitą jau guli po palme! Tačiau toli gražu ne kiekvienas gali tai sau leisti – ne vien dėl asmeninio „konservatyvumo“, tačiau taip pat dėl įsipareigojimų darbui, šeimai ir panašiai.

Taigi, nepaisant skirtingų mūsų poreikių ar galimybių, turime teisę į pilnavertiškas atostogas. O avialinijos skuba su mums priimtiniausias pasiūlymais.

Rašyti komentarą