Sekso prekės

parašė , 2013-09-11 09:07

Ilgą laiką sekso prekės buvo laikomos tabu, tačiau šiandien žmonės supranta, kad tai gali padėti pagyvinti lytinį gyvenimą, o tuo pačiu ir tarpusavio santykius su antrąja puse. Kai kurie klaus: kam to reikia? Atsakymas būtų aiškus: visiems. Na, beveik visiems, jų negali pirkti nepilnamečiai asmenys, o visiems kitiems, gyvenantiems aktyvų lytinį gyvenimą tai gali būti tikras atradimas.

sekso prekėsErotinės prekės tikrai pasižymi įvairove: sekso prekių parduotuvėse galite rasti įvairių prekių, pradedant prezervatyvais ir baigiant įmantriausiais daug funkcijų turinčiais vibratoriais. Sekso prekių parduotuvėse galima rasti ir prekių, padedančių gerinti lytinę sveikatą, pavyzdžiui, vaginalinių rutuliukų arba prostatos masažuoklių.

Sunku pasakyti, kokios sekso prekės šiandien yra pačios populiariausios. Moterys sekso prekių parduotuvėse perka  įvairius seksualius naktinukus ar kostiumus, pavyzdžiui, katės, kurie, tikėtina, pažadina jų partnerių aistrą.. O tai tikrai yra svarbu. Sekso prekių parduotuvėse galima rasti įvairių maisto papildų, kurie skatina erekciją. Jie, žinoma, nėra tokie kenksmingi kaip viagros tabletės, tačiau, žinoma, jų nereikėtų naudoti kasdien. Dar viena populiari prekė – varpos žiedai, kurie leidžia pailginti lytinio akto trukmę – tai puikus pasirinkimas vyrams, kurie skundžiasi ankstyva ejakuliacija. Kartais atrodo, kad tik tik pradėjote mylėtis, tačiau jau ir išsiveržia sėkla. Tai tikrai gali erzinti abu partnerius. Moterims, kurioms sudėtinga patirti orgazmą, puikiai tinka tokios sekso prekės, kaip vibruojantys žiedai (žiedą ant varpos užsimauna partneris) ar vibratoriai – svarbu, kad viso lytinio akto metu būtų stimuliuojamas klitoris. Mėgstantys analinius žaidimus taip pat gali rasti gausų prekių pasirinkimą – pradedant analiniais kaiščiais ir baigiant prisegomis varpomis. Kai kuriems patinka stebėti, kaip partneris (partnerė) masturbuojasi, taigi, galima naudoti ir vibratorius (moterims,  ir masturbatorius (vyrams). Abu partneriai turi pasitikėti vienas kitu ir nebijoti papasakoti savo slapčiausių troškimų, o kaip gali būti paprasčiau tai pasakyti, jei ne parsinešant namo naują sekso žaisliuką?

Pastebėta tendencija, kad sekso prekės dažniausiai perkamos prieš tam tikras šventes, pavyzdžiui, Valentino ar Moters dieną, tačiau tikrai nereikėtų apsiriboti vos pora dienų per metus, kada norite paįvairinti lytinį gyvenimą. Tai puikiai galima daryti ir kasdien – kaip kiekvieną dieną kurstote meilę ir pagarbą vienas kitam, taip ir kurstykite aistrą, o tai padaryti tikrai gali padėti erotinės prekės. Mylėkite ir mylėkitės ne tik proginėmis dienomis, o ištisus metus!

Rašyti komentarą