Skatinti geresnės sveikatos, pašarų jūsų šuo grūdų laisvą šunų maisto

parašė , 2011-11-11 22:18

Šunys gali turėti įvairių sveikatos problemų, tik kaip ir žmonės. Atsižvelgdama pamatyti savo naminių gyvūnėlių elgtis su viena iš su annoyances alergijos, virškinamojo klausimai ir odos problemų gali sukelti tik tiek, kiek streso savininkas taip pat kaip ir šunų. Su tiek daug tėvai privatumo didinimo technologijų, kad yra tikrai susijusi su jų šunų sveikatos, jie dažnai bus padaryti ką būtina juos sveiką. Dar, prieš laikiklius lentynas vienas slidėms iki brangus profesinio švietimo ir mokymo bill, teisės gynimo priemonių galima rasti paprasčiausiai įpylus grūdų laisvą šunų maisto su a pet dietos.
Ne visi šunų maisto produktų rinkoje yra labai aukštos kokybės. Daugelis jų sudedamųjų dalių, kurios nėra maitinančiomis arba atitinkančiais, pvz., vištienos šalutinių produktų ir kukurūzų. Tokius maisto šaltinių yra taip skiriasi nuo šių gyvūnų, kad jie iš tikrųjų gali būti žalingas fizinis mitybos įpročius.

Keičiant šuns mitybą taip smarkiai gali sukelti alergines reakcijas. Šios reakcijos gali sukelti pernelyg skystas akis, niežulys ir dujų. Taip pat gali kilti daugiau virškinamojo klausimai.

Kartu su atsižvelgdama dujų, nesveiko kėdės gali taip pat tampa problema, kai virinant grūdėtas produktų. Tai sunku pet į Training potty su šios rūšies problema, nes jis yra nepatogu ir sukelia susierzinimą analinis liaukos. Kai liaukos tampa erzina, tai nėra neįprasta, kad jų užsikrėsti.

Kai kalbama apie idealų svorį, maisto produktai, kurių nėra grūdų leisti svorio ir svorio. Šunų, kurie yra mažo svorio sveikai pridėti reikalingas svarų nes šie skanūs patiekalai bus padidėti apetitas. Šunims, kurie yra antsvoris, jie gali būti suteikta porcijomis, kad leistų jiems prarasti svorio, nors vis dar gauti visus vertinga maistinių medžiagų, kurios jiems reikia.

Šuns odos gali taip pat tampa matomas pagerėjo nes šio produkto. Dėl skirtingų elementų, tokių kaip amžiaus ir atšiaurių oro, paltai gali tapti nuobodu, pernelyg sausas ir krekingo. Tai daro daug privatumo didinimo technologijų apgailėtinus ir veda juos kramtyti toli į jų oda rasti komfortą.

Kaip su bet kurç, pernelyg kramtymas arba braižymo ploto išgydyti dirginimas gali padaryti problema daug blogiau. Kartais, dažnai gali būti dėl tai. Taip pat, yra kartų, Plaukų praradimas bus ištikti dėl susierzinimą.

Palaipsniai turėtų būti padaryta kai perjungiamas šuo Dieta be grūdai. Lėtai pokyčių būtina užkirsti kelią virškinimo ligų ir skauda pilvo. Perjungimo maisto produktų per greitai sukelia viduriavimas ir vėmimas. Norėdami sužinoti, kaip tinkamai pakeisti jūsų augintinė dietos, tai geriausia, pateikusius savo gydytojo, taip, kad galima išvengti bet komplikacijų.

Vis dar yra tie, kurie tiki maisto kokybės išlaidos per daug, bet tai nėra šiuo atveju. Grūdų laisvą šunų maisto gali būti lengvai prieinami ir labai prieinamos, nes ji yra daugiau pildymo ir vartotojams nereikia pirkti tiek, kiek. Viena yra taip pat galės pajusti daugiau kaip stabilus neturi mokėti brangiai veterinarijos sąskaitas. Teikti grainless maisto produktams leidžia tai nes ji užkirsti kelią ar panaikinti, daug sveikatos problemas, kurios gali sukelti veterinarijos apsilankymo.

Rašyti komentarą