Auga savo vaisių ir daržovių Backyard sodas

parašė , 2011-11-12 13:28

Puikus namų auginami produkcijos, švieži paimta iš sodo. Backyard sodas auga savo vaisių ir daržovių yra daug naudos. Be to pastangos siekiant sukurti jūsų asmens maisto nebrangiai, jūs esate tikri, jūsų produkcija yra organinių, sveiką ir visiems fiziniams. Jūs manote, kad mechanikas, kaip Sodininkystė yra didelis darbas.

Galite rasti auga daug daugiau, nei reikia, ir gali daryti verslą su kitų namų buveinės sodininkai netoliese. Jūsų šaldytuvas bus visiškai, ir viršuje, kad, jūsų produkcija bus skonio skanios, šviežiai paimtas iš sodo.

Mažas backyard sodas nėra sunku, čia yra keletas dalykų, jums reikia.
Kompostas dėžės dirvožemio bandymo paketo sodo įrankiai: spade, išsišakojime ir purenti mažas rankas įrankiai: trowel ir išsišakojime konteineriai, jei reikia. Vandens tiekimo atitinkamų trąšų sėklos kiekis, ar naujas augalų pupelių lieka ir sodo eilutė

Gauti dalykas, jums reikia kiekvienam projektui, HomeDepot.com

1. Gauti sau kompostas dėžės arba sukurti komposto gamybos srityje. Mesti žolė wycinków, gyvatvorių auginiams, kavos tirščiai, teabags, augalinės atliekos, kitų maisto atliekos ir mažais kiekiais popierius ir kortelės valdybos. Pradedant kompostas dėžės ar sąvarta dabar priemonėmis jūs turite geras būdas gauti kompostas viduje per metus.

2. Įvertinti auginimo sąlygas viduje jūsų backyard sodas. Patikrinkite, ar dirvožemio rūgštingumo atsižvelgdama bandymų paketą, tai iš pradžių galite pasirinkti, kurių kultūrų jūs galite auginti. Mano, kiek saulės spindulių būtina augti backyard sodas kasdien. Užtikrinti, kad jūs turite geras būdas gauti vandens netoliese jums gali tekti įdiegti išoriniai maišytuvas arba lietaus surinkimo sistemos.

3. Plano augti backyard sodas. Naudojant jau surinkta informacija, nuspręsti, ką produkcija bus augti geriausias ir kur. Saulės sienos yra puikus minkštųjų vaisių. Tiems, kurie yra ribojamas vietos, konteineriai yra puikus auga daugelio kultūrų, pavyzdžiui pomidorų augalai, bananų, taip pat taters. Dauguma vaisių ir veggies reikalauja daug saulės.

4. Paruošti augti backyard sodas, auginimo zonoje. Naudojant sodo kastuvas, pasukite ir Atlaisvinkite pradėti dirvožemio. Pašalinti didelių akmenų. Išsišakojime trąšų ir aeruokite dirvožemio, kai tik įmanoma. Dauguma augalų neturi augti ir sunkiųjų storio žemės.

5. Plonas naujų įmonių teikti juos erdve rengti.Augalų sėklos ir naujų augalų eilutėse, pagrįstas kryptys apie paketo. Išlaikyti visi sėklos paketus ateityje. Etiketės eilučių eksponuoti, kas auga, kur dauguma naujų augalų atrodys lygiai taip pat kai jie pirmą kartą pasirodo. Galite pasinaudoti užskaitos užtikrinti sėklos nuo laukinių paukščių. Vandens reguliariai. Plonas naujų įmonių. Šalinti piktžolių kas keletą dienų, kaupiamosios kaupiamosios tarp eilučių. Šalinti didesnis piktžolių su trowel ir rankas ant stalo. Augalų kai kurie augalai turi būti pasodinti į sėklos padėklai viduje iki auginami per backyard sodas.

6. Teikti paramą aukštesnė augalų pupelių buvimo ar lazdelėmis, į dirvožemį. Naudoti sodo eilutė arba ryšių užtikrinti augalų. Saugotis nepageidaujamų kenkėjų, pavyzdžiui strypeliai ir sraigės. Patikrinkite augalų kasdien požymių ir simptomų, vabzdžiai kenkėjai ir susidoroti su bet kokių problemų iš karto. Patikrinkite, ar su augalija gauna daug vandens savo reikmėms. Daugelis reikės daugiau vandens nei kiti. Vandens anksti dieną ar vėlai vakare, niekada į saulės šviesos, jis gali sukelti lapų įrašyti.

7. Derliaus metu jūsų backyard sodas vaisių ir veggies yra prinokę. Reguliariai išrinkimo skatins daugiau augimo savo sode.

Kaip jums patinka, kad jūsų pirštų galai atsakymas į Sodininkystė arba vejos priežiūros problema, ar jūs kada nors galλtψ bϋti projekto. Visiškai Sodininkystė sistema internete # 1 yra 100 % geležies, plakiruoti garantijos su $50 off. Didžiosios pradedantysis ar patyręs sodininkas. Aš siūlau jums eiti į mano svetainę auga kieme garden.com

Rašyti komentarą