Sekso prekės suaugusiems

parašė , 2013-07-14 11:30

Net ir į tvirčiausių porų gyvenimus su laiku ateina niekieno nelaukiamas svečias- rutina. Jokiu būdu tai nereiškai meilės pabaigos. Dingus tai kibirkštėlei, kuri vos susiglaudus dviem artimiems žmonėms įsiplieksdavo į karščiu alsuojantį laužą, nereikia pilti ant senų nuodėgulių dar ir vandens, leidžiantis į nusivylimus laidojant laimingus santykius, ir bandyti susitaikyti su mintimi, jog aistra tikrai nebesugrįš. Toks požiūris tikrai gali reikšti pabaigą, tačiau drąsiai sau ištarus: „NE“ ir pasitelkus fantaziją, dedant nuoširdžias pastangas, rezultatai gali pranokti visus lūkesčius, o naujas intymaus gyvenimo etapas būti net ir geresnis už tai, ko labiausiai ilgimasi.

sekso prekesDroviems, naujovių vengiantiems žmonėms, sekso prekės yra visišku „tabu“, tačiau kai lovoje vietoj aistringų glamonių skaitomos vien knygos ar žiūrimi dešimtis kartų jau matyti filmai, būtent to ir reikia. Pirmą žingsnį kažką keičiant, be abejonės, teks žengti būtent tam, kuris labiausiai ir trokšta šių pokyčių. Visai tikėtina, jog antroji pusė ne tik kad ne iš karto nesupras ką reiškia siūlomi nauji žaidimai ir priemonės, bet gali sutrikti, net ir pasipriešinti tam. Dar blogiau, jei supras klaidingai ir pamanys, jog nesugeba suteikti tai, ko tikimasi ir priims tai kaip kritinį įvertinimą ar net priekaištą, kuris gali labai įskaudinti, ypač, jei buvo manyta, kad viskas tvarkoje ir apie nykstančią aistrą iki tol nebuvo net užuominų…

Geriausia, ko galima griebtis žmonėms, norintiems sudaryti teisingą ir… karštą įspūdį- seksualūs apatiniai, kurie tikrai labai maloniai nustebins antrąją pusę ir padės į viską pažvelgti kitu, nauju kampu, privers vėl užsigeisti lyg uždraustojo vaisiaus to, kas visada buvo prieš akis. Reiktų paminėti ir tai, kad seksualūs apatiniai gali praversti ne tik siekiant užsitarnauti daugiau dėmesio iš mylimojo, tačiau ir kovoti su savo nepilnavertiškumo kompleksais, atsirandančiais dėl tariamo kūno netobulumo, drovumu.

Pamatyti atšalusį žvilgsnį vėl užsidegusiu, kai žvelgiama į būtent Jūsų, o ne kieno nors kito kūną, sustiprina pasitikėjimą savimi, kas tikrai paskatins imtis dar daugiau iniciatyvos ieškant daugiau santykius tobulinti galinčių sprendimų. Tačiau tuomet, žengiant kitus žingsnius, pastangos bus tikrai nebe vienpusės, kadangi įvertinus tokias pastangas ir pamačius kaip tai veiksminga, ir kita pusė tikrai panorės pati imtis kažko, kuo galėtų nudžiuginti ir pamaloninti Jus..

Jeigu esate vienu iš tų žmonių, kurie nenori ir neketina susitaikyti su vėstančiais santykiais poroje, siūlome apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje, adresu: www.intymu.com ir laiku suskubti imtis iniciatyvos!

Rašyti komentarą