Elektroninės cigaretės privalumai

parašė , 2013-07-25 09:38

Visuomenę apskriejusi žinia, kad elektroninės cigaretės nesustabdomai skverbiasi į rūkančiųjų pasaulį ir išstumia įprastų cigarečių vartojimą, nustebino tikrai nedaugelį. Akivaizdu, kad taip nutiko dėl daugybės el cigaretės privalumų, todėl paprasta cigaretė nesugeba  toliau konkuruoti. Rūkantieji teigia, kad elektroninės cigaretės visiškai pakeitė jų rūkymo įpročius, daugelis jų džiaugiasi geresne savijauta ir nepatiria tiek daug streso kiek anksčiau. Taip pat beveik visi drąsiai teigia finansiškai tvirčiau atsistoję ant kojų. Nejaugi vienas, rankoje telpantis bei kasdien naudojamas prietaisas gali taip pakeisti kasdienį žmogaus gyvenimą? Atsakyti galime vienareikšmiškai – taip. Šioje dvikovoje cigaretė neturi nieko pranašesnio už elektroninės cigaretės savybes.

elektroninės-cigaretėsŠiais laikais itin vertinamas patogumas ir funkcionalumas papirko beveik visus išbandžiusius el cigaretės „skonį“. Labai dažnai susidurdami su švaros problema rūkantieji pagaliau galės pamiršti cigarečių rūkymo sukeliamus nesklandumus. Daugiau jokių prikratytų pelenų namuose ar automobilyje, jokių pradegintų sėdynių dėl pamestos nuorūkos – viskas įmanoma ir be to! Elektroninės cigaretės žavi savo puikiu funkcionalumu be jokių papildomų sąlygų, pvz.: žiebtuvėlis ar peleninė. Tai ne tik patogu, tačiau ir taupu, kadangi visos šios smulkmenos kainuoja pinigus, o rūkant ne vienerius metus susidaro gana įspūdinga pinigų suma. Kita nuostabi savybė – rūkyti kiek norima. Dažnas rūkantis gali pasakyti, jog kartais vienos cigaretės – per mažai, o dviejų jau per daug, todėl el cigaretė yra pranašesnė už įprastą! Dabar jūs galite rūkyti tiek, kiek norite, niekas jūsų neribos išskyrus jus patį.

Pamirškite tai, ką apie jus mano aplinkiniai. Pirkdami vienas ar kitas cigaretes rūkantieji kartais jaučiasi tarsi stebimi, ką jie rūko. Nejauskite jokio spaudimo vien dėl rūkomų cigarečių gamintojo, elektroninės cigaretės užpildą žinosite tik jūs ir daugiau niekas kitas. Galimybė pasirinkti el cigaretės skysčio stiprumą ir aromatą žavi daugelį rūkančiųjų, nes parduotuvėse gamintojai pristato rinkai praktiškai vienodus variantus ir jų stiprumus. Išsirinkite tokį skystį, kuris patiktų būtent jums ir nebijokite eksperimentuoti su stiprumais. Įsigijus itin stiprių cigarečių pakelį ir pajutus, kad jos jums yra per stiprios, bus tikrai gaila išmesti, ko nepatirsite naudodami elektroninę cigaretę. Atkreipkite dėmesį ir į savo el cigaretės dydį, kadangi nuo jo priklauso ir stiprumas: kuo didesnė elektroninė cigaretė, tuo įtraukiamas dūmas bus silpnesnis, todėl net ir pagal pačią cigaretę galite keisti savo rūkymo ypatumus.

Rašyti komentarą