Sankawicht: Naujas tik pristatymo sumuštiniai kaire

parašė , 2011-11-26 17:12

Nėra pavojinga tendenciją, kuri gresia pavojus pažeidžia mūsų sveikos gyvensenos ir plonas, apdaila, seksualus skaičiai. Kairas šilumos, jos laukinių vairuotojų ir genčių trūkumo padoraus grindiniai padaryti atsižvelgiant pertraukos iš darbe ir spacerowych į gauti jūsų pietūs darbas.

Sankawicht yra naujų Tiekλjas sumuštiniai ir TACA maitinimas, kad bus pateikti į bet kur kaire vieną iš savo tris virtuves, Dokki, Maadi ir Heliopolis.

Skambinti 16676 bus jums Sankawicht skambučių centro ir jums labai naudinga ir super-polite darbuotojams. Bandant sutaupyti laiko savo artėjančią vėlesnių užsakymų, jos imasi savo pavadinimą, numerį ir išsamaus adreso ateityje. Iš ten, savo užsakymą spindi į arčiausiai, trys virtuvės.
Kiekvieną pasirinktį Sankawicht ateina į tris formas; sumuštiniai, pasirinktinio įvedimo ar TACA. Užsakymo Kombi bus pridėti paketo prancūzų smaży ir gali nealkoholinių gėrimų su jūsų sumuštiniai. Kad TACA numatyta, jūs su įteikimo basmati ryžių, daržovių ir duonos ritininis.

Po kietąjį dieną darbo Kairas 360 įstaigoje, mes pasirinkome mėginio šių sankawichtat daug pelnytai pietums. Tik pavadinimas, mes turėjo eiti į coco jumbo; grilowanym skiltelės, grybų, mozzarella fondue, druskingo ir majonezo. Su tiek daug ingredientų koše į vieną sumuštiniai, coco jumbo yra mes tikėjosi, tai būtų didelė netvarka. Vištienos galėjo padaryti su kai kurių daugiau assaisonnement, bet sūris buvo žąsis ir skanus, ir mes visi žinome, kad viskas skanesnis su majonezo. Maisto atėjo anksčiau, mes įtariate, kad į smaży būtų gana gera. Jie zakosztowali taip gerai, kaip pasakyti, McDonalds smaży, bet buvo šiek tiek šlapias ir šaltas, kai jie atvyko.

Mes taip pat nuvyko shamrookh TACA forma. Grilowanym krevečių atėjo plastiko, aptarnaujančių dėklą, turėjo tris atskirose patalpose; mažų vieno, kad vyks nusivylimą maža dalis krevečių, didelių įteikimo ryžių ir padoraus dydžio daržovės (iš tikrųjų tik žirniai ir morkų).

Ryžiai buvo gana žiaurus. Jis priminė vieną Kairas 360 skonio testeriai jos liūdna bando ne ryžių virti kaip studentas. Ji buvo sausas ir beskonis, ir turėjo būti potopilismy tartratui padažu, kad atėjo į krevečių.

Mes taip pat bandė mazagangy, kurį galima tik TACA forma. Du lazdos kofta, du viščiukų gabalai 2 sish tawouk gabalai ir 1 hot dog skambanti daug, bet gabalai buvo visi gana mažas. Nors įvairios mėsos buvo atlikti gerai ir zakosztowali gerai, jie neturėjo assaisonnement ir zakosztowali šiek tiek funky hotdog.

Šios rūšies kainos, greito maisto mėgėjai gali lengvai gauti a panašus maistas iš Hardee, Cook durų et al, ir Sankawicht siūlo mažai skatinti mums pasirinkti juos per mūsų nustatytos ir patikimai mėgstamiausių.

Originalų straipsnį dėl: Cairo360

Rašyti komentarą