Priimti sveiką gyvenimo būdą, siekiant sumažinti didelio cukraus kiekis kraujyje nėštumo metu

parašė , 2011-11-27 14:55

Laikotarpis nėštumo metu yra labai perspektyvus ir pilnas moteris lūkesčius, bet su kraujo cukraus lygio problemų gali būti reali susirūpinimą laukia motina. Gauti diagnozuotas diabetas yra rimta problema, kaip bet komplikacija per šį laikotarpį gali pakenkti motinai ir kūdikiui. Apklausa, buvo nustatyta, kad apie 15-20 procentų atvejų, moterų plėtoti sąlyga žinoti, Lisa diabetą, kurių kraujo cukraus lygis yra per didelis.

Lisa diabetas būklė atsiranda dėl iškėlė kraujyje ir diagnozuota nėštumo metu, kai įprastą hormoninį pokyčiai įvyksta, kurie paveikti inulino jautrumas.
Sveikatos rizikos kūdikį

Iškėlė cukraus kiekis kraujyje nėštumo metu gali sukelti komplikacijų, tiek už motinos ir kūdikio sveikatos. Dėl gliukozės koncentracijos pokytis, padidina kraujo ir mūsų kūno apyvartą ir į kasa yra sunku įvykdyti padidėjusios paklausos inulino, kurio pagrindinis vaidmuo yra išlaikyti sveiką cukraus kiekis kraujyje.

Tokios būklės, diabetiniai moterų kraujo yra Kaitalioti su savo vaiko viduje łona. Daugiau nepanaudotų cukraus koncentracija sukelia riebalų indėlių, kurios rezultatų vis didesnis nei normalus kūdikių. Moterų, kurie įgyti kūno masė tarp nėštumo padidinti riziką susirgti diabetu Lisa savo antrą nėštumo metu.

Moterys yra didesnė tikimybė, kenčia nuo šią formą diabeto, jei jie atitinka šias sąlygas: • senesni nei 35, kai esate nėščia • apima šeimos istoriją diabetas • pastovus aukštas kraujo spaudimas • antsvorio prieš nėštumo

Pasiekti sveiką kūdikį nepaisant iškėlė kraujyje

Kaip nėštumo ir toliau, hormonų yra gaminami kad bloką poveikis insulino ir sukurti iškėlė kraujyje tendenciją. Nors jums negali įsigyti Lisa diabetas, išlaikyti savo kraujo gliukozės diapazono sveiką valstybėje, t. y. nuo 90 iki 130 mg/dl, yra aktyvus sveikatos ženklas. Štai keletas patarimų, kurie gali įrodyti labai naudinga palaikyti sveikų cukraus kiekis kraujyje:

1. Išvengti kalorijų turtingas maisto

Nėštumo metu, kraujo tampa daug cukraus ir mūsų įstaiga reikalauja daug inulino panaudoti cukraus perviršio sumą ir išleisti energijos. Todėl, maisto, sunaudotos nėštumo metu neturi būti maistinių medžiagų deficient. Tai geriau vengti konservantų arba over-processed vaisių sulčių, kurios neapima natūralaus cukraus. Tai geriau imtis daržovių sultys (be konservantai), kaip jie labai remia diabetinė Nėščiajai bendrą sveikatos valstybės ir yra mažai cukraus.

2. Didelio mitybos pluošto maisto produktų: būtinos įprastą kraujyje skaičius

Subalansuota mityba turi sudaryti maisto produktų, kad yra daug fiber išlaikyti sveiką gyvenimo trukmės. Pluošto yra angliavandenių, kad mūsų kūno sistema gali nepavykti virškinti. Pluošto pagrindinis vaidmuo yra teikti energiją, mūsų kūno ir išlaikyti mūsų virškinimo sistemos, kurios savo ruožtu sveiką cukraus kiekis kraujyje. Pluošto turtingas dietos sudaro daržovės, džiovintų pupelės, grūdų ir kitų sveikų grūdų maisto produktai.

3. Valgyti mažai riebalų pašarais ar žemos glikemiczny mityba

Išvengti riebalų mėsą, sviesto, grietinėlės, visiškai riebalų sūrio ir maisto elementus su kokoso, palmių arba palmių aliejaus branduolio inulino funkcija tampa mažiau kvalifikuotoms labai riebus mitybos. Jums turi sutelkti dėmesį atsižvelgiant mažai riebalų dietos, pvz., žuvų, augalinių aliejų ir t. t.

4. Savikontrolės su reguliariai stebėti geriausias būdas išlaikyti sveiką cukraus kiekis kraujyje yra stebėti savo gliukozės reguliariais laiko tarpais per dieną ir išlaikyti ryšius su savo dietistas nuolat. Ekspertai sako, vienintelis būdas stebėti, kad diabetinė nėščia moteris yra sėkmingai kontroliuoti savo gliukozės kraujyje yra pakartotinai nagrinėjant koncentracijos (pas skirtų dažnai patikrinimų geriausia 5 kartus per dieną).

5. Vidutinis praktinėje medicinos tyrimų, moterų, kurie nuolat naudojasi yra mažesnė tikimybė, kad plėtoti Lisa diabetas, palyginti su moterų, kurie veda sėdimas gyvenimo būdas.

Nepamirškite išlaikyti reguliariai naudotis ar fizinės veiklos rinkinys. Nereikalaujama jokių sunku arba įtemptų naudojimosi, tik a šviesos darbą-out išvengti pasireiškimo ši sąlyga gali dirbti stebuklai. Kalbėti su savo gydytoją patarimo. Sakydamas, kad geras – prevencija yra geriau už gydymą. Taigi, jūs turite būti atsargus apie savo mitybos įpročius ir gyvenimo praktiką.

Griežtai sekite nurodymais jums jūsų dietistas būtų išvengta netinkamo gliukozės lygio problemų. Dirbti sunku dėl tam tikrų su maistu pakeitimus ir gyvenimo būdo pakeitimus, kaip tai savo ruožtu bus apdovanoti Jums sveiko gyvenimo ir kūdikiui.

Rašyti komentarą