Šalys, kurios švenčia Kalėdas

parašė , 2012-11-19 14:31

Kalėdos Kaune yra krikščioniška šventė, kuri švenčia Jesus gimimą. Ši puota buvo sukurta popiežiaus, kad skatintų Krikščionybę ir nuneštų pagoniškus festivalius, švęstus žiemos saulėgrįžoje.

Per 4-ąjį šimtmetį, popiežius nusprendė atnešti Kalėdas gruodžio 25-ąją.

Šiai dienai visada atstovaudavo religingas ceremonijų ir dovanų ir sveikinimų keitimas.

* Pasirodymas susideda iš degančios žvakės kiekvieną sekmadienį keturios savaitės prieš gruodžio 24-ąją; kurie vaizduoja simboliais atgimimą šviesos po žiemos saulėgrįžos.

* gruodžio 24-ąją Vidurnakčio Masė; kuris švenčia Jesus gimimą.

* Kalėdų Vaikiška lovelė; kuris vaizduoja simboliais gimimą Jesus krikščioniškuose namuose.

* Kalėdos Kaune, simbolis nuo pagoniško šventimo ir reprezentavimo gyvenimo.

* Kalėdų rąstas; kuris atstovauja rąstui, kad mes įdedame židinį, kad sušildytume gruodžio 24-ąją Išvakares.

* Kalėdų senelis, amerikiečių sukūrimas, įkvėptas Christian Saint Nicholas (švęstas Belgijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje ir Elzase). Šis charakteris dėvi prabangų raudoną iškyšulį, jis turi ilgą baltą barzdą ir dėvi raudoną mitrą, jis taip pat laiko auksinę vyskupo lazdą. Saint Nicholas apdovanoja gerus vaikus tuo metu, kai jo kompanionas Pere Fouettard/Black Peter baudžia bjaurius vaikus), ir elfo Eglutės įžiebimas Kaune, švęstas Skandinavijos šalyse.

Per šimtmečius, Kalėdos Kaune plėtojosi ir gruodžio 24-ąją Išvakarės su mūsų šeima, pakeitė religingas ceremonijas.

Dovanos keitimas: prabangus turtingiems žmonėms ir naudingas – kartais tiktai vienam apelsinui – vargingiems žmonėms, buvo pakeistas šiuolaikinės rinkodaros. Žmonės ne tiktai perka dovanas bet taip pat ir leisti daug pinigų dekoravimo dalykuose, maiste, gėrime…

Rašyti komentarą