Nuostabus sekso prekės diapazonas

parašė , 2012-11-18 13:52

Turbūt žinomiausi sekso prekės yra ‘vibratoriai’, kurie, kadangi vardas pasisiūlo, aprūpina genitalijų stimuliavimą, naudodami vibraciją. Jie yra daugiausia panaudoti, kad paskatintų klitorį, bet gali taip pat būti panaudoti, kad paskatintų bet kokią kitą dalį moteriško kūno ar tą vyro.

Paprasčiausi jų yra pieštukas ar suformuota burtų lazdelė (nors normaliai storesnis negu pieštukas). Jie dažnai turi vidaus bateriją (ar du), kuris varo mažą elektromotorą. Kartais įkraunama baterija ir kontrolierius yra išoriniai ir susiję į vibratorių prie laido. Šis variklis yra pritaikytas su mažu, iš balanso, svoris, pridėtas prie rankenos. Kadangi šis svoris rotuoja, jis meta variklį ir vibratorių į mažą apvalų judėjimą, kuris sukelia vibraciją, kurią jūs jaučiate.

Su vibratoriumi, kuris turi kontrolierių, kadangi valdžia yra padidinta greitis motorinio padidėjimo ir su tuo ir norma ir vibracijos jėga. Ir jėga, ir vibracijos norma paveikia, kaip jūsų stimuliavimas randa sekso prekės. Geriausias padarinys galbūt nėra kaip stiprus ir tokiu greičiu kaip galimas. Optimalūs nustatymai gali pasikeisti, kadangi jūsų susijaudinimo laipsnis stato. Kad gautų geriausius rezultatus, tai verta pirkti vibratorių, kuris yra valdomas.

Skirtingi vibratoriai turės skirtingas savybes, ir jūs galite surasti, kad jūs teikiate pirmenybę vienai kombinacijai daug daugiau, negu kitas ir jūsų pirmenybė gali net keistis, priklausomai nuo kurios jūsų kūno dalies jūs esate stimuliuojantis.

Yra kai kurie sekso prekės, kurie naudoja kitus būdus aprūpinti mechaninį stimuliavimą. Jie paprastai priklauso nuo variklio, kuris priverčia sekso žvakės nuolat keisti jo formą, kuri aprūpina tokį kintantį judėjimą ar priverčia jį judėti pirmyn-atgal. Pirmyn ir atgal judėjimai yra kartais varomi orinio siurblio, o ne variklio. Judėjimai buvo panaudoti, kad sukurtų, pavyzdžiui, mechaninius laižymo liežuvius, vibratoriai, kurie ‘prasiskverbia’ per vaginą ir burnos simuliatorius, kad duotų vyrui ‘oralinį seksą’.

Rašyti komentarą