Rūšies dviejų diabetas išsaugoti pastovaus kraujyje su šiuos Tailando maisto produktų klasika

parašė , 2011-12-07 23:04

Tailando maistas yra vienas pirma keliaujama greičiausiu vis virtuvių į vakarus. Ir su daugiau patiekalų kvapnus ir turtingos, nei dauguma kitų šalių gali pasiūlyti jums, tai ne apmąstyti daugiau ir daug daugiau tipo du glitimu kreipiasi į Tailando maisto produktus vartoti sveikų be reikia uždusti žemyn Dobrotliwy salotų ir sumuštiniai.

Tačiau, ne kiekvienas Tailando lėkštelės jūsų vietos tajų restoranas meniu yra tinkamos dėl žmogaus teisių padėties Kosove. Pavalgyti su papajos salotos, kepti makaronai ir saldinto lipni ryžių bus gali vairuoti savo kraujo cukraus didesnis nei per peslys. Lucky yra pora burna vandens Tailando patiekalų, kurie idealiai tinka išlaikyti diabetinė kraujyje, patikrinti.
Aštrūs krevečių sriuba: Aštrūs krevečių sriuba (taip pat pripažino “tom Jom goong”) yra šviežios naujos krevečių, Tailando prieskoniai ir kokoso pieno. Nors ne sveiką, lašiša, krevetės yra turtingi, omega-3 riebalų. Omega-3 riebalų Kova uždegimas, sudarančioje atsparumą insulinui. Tyrimas paskelbtas 2009 “FASEB žurnalo” identifikuoti kad papildant omega-3’s iš jūros gėrybių sumažinti atsparumą insulinui, kylančių iš nutukimo.

Kokoso Curry: Kokoso curries tai rūšies kaip panang curry sprogus su maisto produktų, pavyzdžiui, daržovių ir liesos mėsos, kurios turėjo diabetinė dietos pagrindu. Kokosų aliejus yra gausu išimtinę forma ir papildomų riebalų, žinomas kaip vidutinės grandinės trigliceridų. Popieriaus vasario 2009 “Diabetas medžiagų apykaitos norma tyrimo įvertinimo” padarė išvadą, kad vidutinės grandinės trigliceridų gausiai maisto pagalbos diabetas kontrolės jų kraujyje.

Anksti ryte šlovės: Stir-fried anksti ryte šlovės yra puikus Tailando aspektą patiekalas. Ryte šlovės yra žalia daržovių, kurie gali palaikyti jums prarasti kūno masės. Mokslinius tyrimus pateikti, kad žmogaus teisių padėties Kosove, kad gorge patys dėl žaliųjų turi tendenciją sverti mažiau nei asmenų, kad būtų išvengta daržovių.

Keptos vištienos: Daug Tailando valgomasis įmonių providegrilled arba keptas viščiukas. Kai atimti odos, šis patiekalas gauna būti gana labai mažai sočiųjų riebalų perteklių ir kalorijas. Tyrimas rodo, didinti savo baltymų norma iš sveikas išteklių kaip grilowanym galite laikyti apetitas įlankoje ir galbūt gali net padidinti jūsų metabolizmą.

Virtos daržovės: Jis neturi gauti daug daugiau sveiką, nei virtos žaliųjų pavyzdžiui, brokoliai, pomidorų, svogūnų ir morkų. Nepaisant to, Tailando žmonių ne pripažinti Dobrotliwy patiekalas kaip virtos daržovės jų atskirus. Įtraukiant brūkšnys, druskos ir kokoso pieno dosni suma, tradicinės dietos virsta iš monotonišką burna vandens.

Švarus vaisiai: Tailandas siūlo kaip ananasų, dragon vaisių ir mango vaisių, kad yra ne tik kvapnus, bet Zaklinować visiškai ypatingos svarbos mitybos vitaminų ir mineralinių medžiagų. Užklausa jūsų netoliese Tailando restoranai galėtų iš įprastinių Tailando vaisių jūsų Desertinės vaisių plokštelę.Įsitikinkite, kad apriboti savo vaisių įsiurbimo kaip tam tikrų Tailando vaisių kaip mangai ir ananasų yra cukraus turtingas. Tailando prieskoniai

Rašyti komentarą