Dieta & Fitness – kas šiek tiek priduria viršų

parašė , 2011-12-07 11:29

Kas sustabdyti jus nuo pradžios naują dieta ir fitneso planą? Dažnai laiko žmonės sako, jie tiesiog neturi laiko. Jie neturi valandą atsarginių kelis kartus per savaitę, kad dauguma treniruotės planai reikalauja, kad. Tai gali būti tiesa, daugelis iš mūsų, bet tai nėra pateisinimu ignoruoti mūsų sveikatai. Darbo ir Valgymas teisę ne tik apie yra Bifeļāda, nors tai yra gana malonus naudinga. Naudojimosi ir mitybos produktas nėra prabangos arba favoritai ar kažką jums bus daryti, kai jūs turite daugiau laiko. Sveikas gyvenimo būdas yra raktas savo ilgalaikį fizinei ir psichinei sveikatai.
Tarkime, mes sutinka, kad jūs turite gyventi sveikesnį gyvenimo būdą, tačiau jūs vis dar pernelyg užimtas treniruotės pagal normalioji vykdyti įprastas. Kaip pavadinimas sako, kas šiek tiek priduria viršų. Ką daryti, jei jums buvo 10 minučių keletą kartų per dieną ir padarė keletą kūno svorio pratybos? Kad išauga iki treniruotės ½ valandos per dieną. Daryti kad nuo pirmadienio iki penktadienio ir kad prideda iki 2 ½ valandos, vykdyti kiekvieną savaitę. Gal ne labiausiai optimaliai, tačiau ji bus didelis skirtumas, kaip atrodyti ir jaustis ilgo nuotolio.

Visiems, ir aš tai visiškai kiekvienas gali užimti 10 minučių kelis kartus per dieną. Jei ne 10 minučių pertraukos ar 5 minučių. Padaryti 1 nustatyti keletą pratybų kas taip dažnai visą dieną. Skirtumas bus dramos.

Tarkime, kad jūs 1 push besikuriančioms rinkinys, 1 rinkinys, squats ir 1 rinkinys gali sutrikti. Tarkime, jūs 10 kartų pakartojus push besikuriančioms ir squats ir 20 kartų gali sutrikti. Kiek laiko tai, kad priima jums? Tikrai mažiau nei 5 minutes. Tarkime, jūs tai 5 kartus per dieną. Kad būtų 50 push besikuriančioms ir 50 squats ir 100 gali sutrikti per dieną. Kad būtų 250 stumti langų ir squats per savaitę ir 500 gali sutrikti įkelti. Šio darbo apimtį, per ateinančius mėnesius arba metus bus jums labai, labai stiprus. Jūs matote, ji neatsižvelgia į daug pastangų, kad pakeisti.

Derinti šios rūšies darbo su keletą kitų keisti savo gyvenimo ir visa tai tikrai pradeda pridėti ir padaryti pakeitimus. Vaikščioti daugiau; tai taip paprasta, kaip kad. Imtis laiptais vietoj liftas. Trumpesnis atstumai pėsčiomis vietoj iš disko. Žaisti su savo vaikais. Vaikščioti savo šunį. Būti aktyvesnė savo kasdieniame gyvenime. Tai padės jūsų širdis, padėti jums deginti kalorijas, padėti išvalyti savo galvos ir nuolat jums tinka.

Jei tikrai norite sublogti greitai jūs turite geriau valgyti. Tai ne apie sumažinti kalorijų tiek daug, kaip apie valgyti maisto rūšies savo kūno poreikius. Ji gali būti puikūs ir pripildymo, tai tiesiog reikia pakeisti savo įpročius. Greitas maistas ir perdirbti maisto produktai turi būti sumažintas ne daugiau kaip 3 apgauti valgiai per savaitę. Soda pop ir vaisių sultis, turi būti pakeisti su vandeniu, vandens, vandens. Visa foods, daug pluošto, kokybės baltymų yra turi-privilegijuotųjų. Ar storio kepsnys su rudieji ryžiai, ir pusėje šparagų garso kaip jūs esate aukoti dietos? Tik pavyzdys iš visa foods tipiškų valgio. Būkite kūrybingi ir nebus feel like you suteikiant, kai jūs išvengti nepageidaujamo maisto produktams. Dieta ir fitneso neturi būti sunku.

Jei norite sužinoti daugiau apie dieta ir fitneso paprašyti žmonių kas žino. ImpactFitnessInc.com jums parodysiu, kaip sublogti greitai ir jums stipri, liesos.

Rašyti komentarą