Reikėkite xbox 360 remonto dalių xbox 360 remonto? turbūt ne kaip šie vadovo renginiai!

parašė , 2013-01-05 10:46

Jei jums reikia X-box 360 remonto dalių Xbox 360 remonto, jūs turite perskaityti šį straipsnį. Aš parodysiu jums, kaip taisyti jūsų sistemą, nepirkdamas Xbox 360 remonto dalių. Pažymėkite: This straipsnis dengia Xbox 360 remonto raudonos šviesos klaidoms ir grafinio šalčio, tai nėra DVD variklio remonto vadovas, ar generolas Xbox 360 troubleshooting vadovo.

Dabar visų pirma, jei mano, kad jums reikia X-box 360 remonto dalių, kad taisytumėte raudoną mirties žiedą (kuris aš manau, kad jūs turite), jūs turite žinoti tai: tiktai 6 % raudono žiedo mirties Xbox 360s iš tikrųjų reikia Xbox 360 remonto dalių. Tai reiškia, kad yra 94 % galimybės, jums nereikia Xbox 360 remonto dalių, tik mažas žnaibymas (ir kai kurie pagrindiniai įrankiai) padarys darbą.

Priežastis Xbox 360 raudonų šviesų yra karštis. Kadangi pagrindinė plokštė pašildo, ji vibruoja. Kadangi pagrindinė plokštė vibruoja, GPU (grafikos apdirbimo vienetas) atvyksta laisvas. Kai tik GPU atvyksta per laisvas, jūsų sistemos šalčiai. Jūs galite manyti, kad jums reikia Xbox 360 remonto dalių, kad taisytumėte tai, bet jūs nedarote, kadangi aš parodysiu jums po momento.

Įspėjimas: nenaudokite rankšluosčio pokšto, kad taisytumėte jūsų sistemą. Kai kurie žmonės sako, kad jūs galite suvynioti savo sistemą rankšluostyje ir perkaitinti ją. Jei jūs padarysite tai, jūs sukelsite neatitaisomą žalą, ir jums iš tikrųjų reikės X-box 360 remonto dalių. Jūs buvote įspėtas.

Visų pirma, anksčiau, negu jūs darote kažką, aš labai (labai!) rekomenduokite, kad jūs konsultuotumėtės su profesionalu Xbox 360 remonto vadovo. Tai turės video, kurie gali vesti jus per tai žingsnis po žingsnio.

Tiems jūsų, kas yra susijaudinęs apie jūsų sistemos atidarymą, nesijaudinti. Tai yra saugus ir lengvas Xbox 360 remonto vadovo, kuris nereikalingas naujo Xbox 360 remonto dalių. Tai padaroma su pagrindiniais namų įrankiais, ir jums nereikia techninių įgūdžių.

Vėl, aš labai manau, kad jūs konsultuojatės su profesionalu Xbox 360 remonto vadovo anksčiau, negu jūs pradėsite. Siuntimas to į Microsoft remontui yra tik kvailas, tai kainuoja 140$ ir ima 6 savaites. Kelias geriau, kad padarytų tai savarankiškai, tuo labiau, kad jums nereikia naujo Xbox 360 remonto dalių 94 % laiko.

Geriausiai laimės su jūsų Xbox 360 remonto, ir aš tikiuosi dabar, kai jūs žinote, kaip taisyti tai, jūs nesate vienas iš tų 6 %, kuriam iš tikrųjų reikia Xbox 360 remonto dalių. Geros žinios yra profesionalas Xbox, 360 remonto vadovų yra pigūs, ir jei jos nedirba, jūs sugrąžinate savo pinigus. Asus Nešiojami kompiuteriai!

Rašyti komentarą