Qigong Pratimai papildyti savo dieną

parašė , 2011-12-19 18:44

Jei jus domina Qigong nei yra keletas pratimų, kad padės jūsų kelias į sveiką gyvenimo būdą. Čia yra keli, kad bus labai pradedantiesiems ir įgūdžių lygis padidės sunkumų su kai kurių būtinosios kiekviename skyriuje. Tai geriau pradėti nuo pradžių ir dirbti savo kelią per kiekvieną Qigong naudotis. Jei turite šiek tiek patirties, Qigong, būtų naudinga perskaityti per kiekvienai užduočiai, nes kurti tvirtą pagrindą yra raktas į sėkmę.

Pagrindinio Diaphragmatic kvėpavimo pratimai yra pirmoji pamoka. Qigong kvėpavimo pratimai yra svarbiausia ir bus generuoti plius išplatina chi energijos dinamiškas sveikatos apsaugos, energetikos ir ilgaamžiškumą. Tai paprastai vadinama lėtai kvėpavimo ar teisingas diafragminis kvėpavimas, šių metodų galės veiksmingai naudotis deguonies
Pirmasis yra tai daryti kartu gulėti žemyn arba sėdi sėdynėje. Jei tu sėdi, kad tikrai jums išlaikyti gera laikysena ir ne slouching, bet vis dar yra sušvelninami padėtyje. Įkvėpti lėtėja, vizualizavimo, užpildant jūsų diafragma su oro. Pristabdyti trumpai apie pusę antrasis prieš iškvėpti. Kaip jūs Wydychać, pamatyti jūsų apatinės pilvo sutraukti pagal save, atleidžiantis visų oro. Atminkite, kad sustabdyti prieš dar kartą pradėdami tai daryti.

Antrasis yra nurodytas kaip alternatyvų Šnervė kvėpavimo, kuri yra brain pratimai, raminančią ir atsipalaiduoti, bet taip pat lengvai išmokti ir trunka tik keletą minučių savo laiko. Pirmasis žingsnis yra prisiimti neutralus meditacijos laikysena. Naudokite savo nykščio ir indekso pirštu paspauskite žemyn vieną Šnervė kaip alternatyvus kvėpavimo per vieną Šnervė. Pradėkite spustelėdami klavišą žemyn dėl teisę Šnervė jums kvėpuoti per kairėje Šnervė. Tęsti šį procesą ir persijungti tarp kairiojo ir dešiniojo Šnervė kelis kartus. Praktika jūsų kvėpavimo iš ankstesnio pagrindinio teisingas diafragminis kvėpavimas. Ji gera, turėti omenyje, kad jūsų lūpų, švelniai uždaryti, poilsio nuo viršutinės dantų ir gomurio niežėjimas ridge kalba. Tiesiog pakartokite tai maždaug dešimties iki 30 minučių per posėdį. Jei esate naujokai tada daryti tik penkias minutes praktikos.

Keičiant jūsų kvėpavimo tarp kairiojo ir dešiniojo nostrils, yra sukurti sveiką smegenų vystymosi. Šis brain Pratimai padės su psichikos aiškumo ir budrumo, suteikdama jums energiją ir gyvybingumą. Qigong bus išvalyti įstaiga toksinų ir teršalų ir išlaisvina jus ligų, atsiradusius šių toksinų savo kūno. Jei turite daug toksiškumo savo kūno, nei tik praktikos, šie kvėpavimo pratimai, tik trumpą laiką.

Vienas dalykas turėti omenyje, o praktikuojančių šias Qigong kvėpavimo pratimai yra, kad kai kurie pradedantiesiems skundžiasi, kad jie jaučiasi uždusęs o daro šiuos metodus. Tai yra, nes jie stumti save per sunku. Jei tai yra jūsų pirmą kartą šios rūšies kvėpavimo pratimai, būti tikri, kad jūs tik įkvėpti apie 80-90 % savo pajėgumo lygį. Tai suteiks jums kai kurios patalpoje, kad papildomų antrą pristabdyti ar du savo kvėpavimą prieš iškvėpti.

Daugiau informacijos paprašyti Irina Benoit – Tai Chi\Qigong (Chi Kung) instruktorius, mokymo QiGong Torontas klases ir seminarai, reguliariai valcavimo naują pradedantiesiems ir tarpinių grupes.

268 Lakeshore Rd. Rytų vieneto # 200 Mississauga, Ontario, Canada 1-905-271-0695

IrinaBenoit.com

Rašyti komentarą