Maisto produktų ir gėrimų geros dantų sveikatos

parašė , 2011-12-20 17:24

Sveikos mitybos vaidina didelį vaidmenį atliekant techninę priežiūrą, geros žodžiu sveikatos – ką valgyti ir gerti gali turėti didžiulį poveikį kaip atrodys jūsų dantys, kaip stipriai jūsų dantys bus, ir net ką jūsų kvėpavimas bus kvapas kaip. Skaityti apie Norėdami daugiau sužinoti apie tai, kaip galite naudoti savo tam tikrų maisto produktų ir gėrimų užtikrinti, kad bus jums mėgautis savo sveiką, ryškiai šypsena per daug ilgesnį laiką.

Valgyti ir gerti geriau patobulinti žodžiu sveikatos vandens – kai jūs gerti vandens, maisto nuolaužas ir kitų dalelių, paliko savo burnos yra nuplauna, valymo jūsų burną ir dantų paviršių viduje. Ryti ir geriamojo vandens taip pat padeda padidinti Seilės produkcija, kuri bus neutralizuoti rūgščių dėl dantų paviršių

Žalioji arbata – Žalioji arbata lapai turi junginiai, vadinamas catechins, padėti kovojant su bakterijų, kad gali sukelti ertmes ir plokštelė formos dantys paviršiuje. Nuošalyje nuo rūpintis savo dantų sveikatos, gerti žaliosios arbatos gali taip pat pagalbos svorio.

Kalyklos – Mint yra fizinis kvėpavimas gaivieji gėrimas, ir paprastai dedama įvairių burnos higienos priemonėse. Be iš freshening kvapas ir skonis, ji suteikia jūsų kvėpavimas monetų kalyklos taip pat turi uždegimo savybes, kad padėtų apsaugoti jūsų dantenų. Kitos kvėpavimas freshening maisto prekės yra petražolės.

Svogūnų – antibakterinis poveikis yra svogūno fizinis junginiai turi toksinių poveikių bakterijų dantų paviršių, ir viduje į burną; kova su šių bakterijų mažėja iš besivystančių dantų ėduonis šansai. Svogūnų antibakterinis savybės yra daugiau stiprus, kai jie yra valgyti žalios, Taigi jūs norite atidėti socialinės veiklos po naudojasi, svogūnai bakterijų gesinimo galios.

Kivi – turtingas vitamino c, kivi padeda užtikrinti, kad dervos gyventi sveiką remti dantų. Kitų vaisių, kad yra daug vitamino C (ir skatinti sveiką dervos) įtraukti gvajavos, braškės ir žemuogės ir obuolių.

Pieno ir nesaldintas jogurtas – abi yra geras kalcio, kad saugo dantys ir stiprus, ir sveiki kaulai šaltinių.

Sūrio – yra pieno produktas, sūris yra taip pat didelis kalcio, kuris apsaugo kaulų ir dantys stiprus. Sūris yra neutralizuojantį poveikį dėl jo šarminių pH vertė, ir padeda kovoti su bakterijos, kurios sukelia ertmės.

Salierų – kramtomoji dėl šiek tiek kieti salierų lapkočiai yra tik kaip šepečiu savo dantis, ir gali skatinti geresnį gamybos seilių, kad galite nunešti maisto dalelės iš dantų paviršių.

Sezamo sėklų – aukšto kalcio, sezamo sėklos veiktų kaip gamtos exfoliator, kad sunkiai sandėlį plokštelė ir maisto dalelės iš dantų paviršių.

Riešutų – Snacking NUTS padeda užtikrinti, kad jūsų kūnas yra tiekiami su esminių mineralų, tokių kaip kalcio, magnio ir fosfato; šių mineralų yra svarbu išlaikyti stiprus ir klestintis dantų.

Šis yra stomatologijos yra Jungtinėje Karalystėje įsikūrusių nepriklausomų, paprasta naudoti dantų katalogas padėti jums rasti tinkamą stomatologas savo vietiniame rajone, mažiau paspaudimų per mūsų sąveikusis žemėlapis. Sužinokite apie nekilnojamojo privalumus ir trūkumus, naujausią dantų implantų ir kosmetikos dantų gydymo, paaiškinti aiškia anglų kalba. Rasti apdoroti iš sąrašo yra bendras problemas. Kalbėti su dantų ekspertų konsultantų ir pasidalinti savo patirtimi gauti konsultacijas ir jūsų dantų sveikatos, jūs visada ieškau parinktis.

Rašyti komentarą