Puikus paveikslas – lakuoja su švytėjimu

parašė , 2013-02-15 07:13

Nulakuota tapyba turi stiprų sluoksnį per Dažai, lakai leidžia dažantį lengvą apdorojimą per švarumo klausimą. Lakavimas daro paveikslus lengvesnius tvarkytis su ne didžioji dalis kankynės. Jei tapyba nėra nulakuota, dažniausiai ji būtų sugadinta ar sugadinta. Kai tapyba yra padaryta, aliejiniai dažai išdžiovina matte pabaigos rezultato išvykimą. Kad nulakuotumėte tapybą aliejiniais dažais, jūs turite laukti, kol piešimas nėra visiškai sausas. Tai tiesą sakant užims ilgesnį laiką anksčiau, negu tapyba galės būti pristatyta.

Pirmas daiktas kurį jūs turite padaryti turi valyti tapybą iš pradžių. Jūs galite panaudoti skystą kažkokios rūšies valymo priemonę, kad valytumėte tapybą. Sumaišykite skystį su protingu šalto vandens kiekiu, kad valytumėte visą tapybą. Tada paimkite bet kokią dalį audeklo ir palytėkite tai skystame vandeniniame susimaišyme, liesdamasis švelniai ant nepagražintos tapybos. Pakartokite tą patį veiksmą su švariu vandeniu, kad nepaliktumėte nepageidaujamą skystą dėmę, kuri buvo panaudota anksčiau. Po to, atostogos tapyba, kad džiūtų vietoje, kuri yra protingai šilta.

Mano nuomone, suraskite vietą, kuri yra šilta ir Dažai, lakai temperatūra, kad vėl imtųsi lakavimo proceso. Tai yra todėl, kad drėgna aplinka tariamai leistų lakui pasirodyti baltuose lopuose, ir tai nėra norima jokio dailininko apskritai.

Yra lakų, kurie atvyksta į purkštuvo butelius, ir jie išdžiūna tikras greitas, nors dauguma menininkų vis dar nori nulakuoti savo paveikslus su jų savu šepečiu. Jei jūs norite kreiptis su šepečiu, pasirinkti platų ir minkštą šepetį lengvai paraiškai. Dabar, išleiskite tapybos melo butą ant paviršiaus. Tada išpilkite kažkokį laką į tuščią atvejį ir švelniai palytėkite šepetį su laku ir ant tapybos.

Taikydamas laką, niekada neapsivalykite aukštyn ir žemyn, kadangi tai tiktai privers laką kurti burbulus. Tai lengviau ant mažos tapybos, kadangi jūs galite tik nueiti per nuo vieno galo kitam, nekurdamas sambrūzdžio. Motyvas Dažai, lakai vienodai ir su taip plonu paltu kiek galima. Paprastai yra visada tendencijos į per paltą tapyba, paliekant tai su nelygiais sluoksniais ir neramiu blizgiu žvilgsniu.

Jei jūs turite didelę tapybą, kad nulakuotumėte, tai geriau į skyrių lauke ir dirbantis ties tuo vienas po kito. Nebandykite retušuoti, kai tik jūs turite, taiko laką ant paveikslų.

Paskui, padėkite nulakuotą tapybą į vietą, kurioje žibintas yra taškelis ant lako. Ieškokite bet kokio taškelio, kurį jūs galbūt netyčia praleidote per jus lakuojantis darbą.

Manykite, kad dulkės laisva vieta paskiria jūsų tapybos pusę Birios medžiagos su laku jei reikia. Venkite naudoti per daug lako vietoje, kuris yra nuobodus, tačiau jūs galite panaudoti laką ant sausų dažų.

Kai tapyba atrodo mažai nuobodžiu, kaip ji išdžiūna, ji rodo, kad lakas yra dažytas storu ir nelygiu paltu.

Rašyti komentarą