Greitieji kreditai internetu

parašė , 2013-02-22 12:55

Apytiksliai pusė visų naujų firmų, pradėtų JAV, bus ne versle per penkerius metus. Ar kitaip tariant, ilgalaikė pasisekimo norma JAV firmoms yra tiktai apytiksliai 50 procentų.

Greitieji kreditai internetuBet greitieji kreditai internetu kaip dažnai verslo nesėkmės eina nepastebėtos? Faktas yra, dauguma verslo nesėkmių yra pastebėtos, bet jie yra ignoruoti. Tai miela panašių paslėptos telekameros pramoginės laidos, kur stebėtojai liudija kažką nepatogaus, kaip senas vaikinas, kuris sunaudojo dujas ir bando pastumti jo automobilį, bet niekas iš tikrųjų neduoda jam rankos.

Ieškokite Ženklų

Kai verslas kenčia, ženklai yra paprastai ten. Net nepaisant to, kad pardavimai gali būti pastovūs ir verslo optimistiškas savininkas, tai nedaug panėšėja į traukinio sudužimą išoriniams stebėtojams, kurie žino, kas ieškoti: Jūs žinote, kad tai ketina įvykti, bet jūs negalite atlaikyti pažiūrėti

Šitos firmos dažnai turi operacines linijas kredito ir operacinius pranešimus, bet dažnus kredito perviršius, ar jie turi liniją kredito, kuris pasivertė amžinai žalia paskola. Jei jūs norite žinoti, kodėl jie nemoka savo sąskaitų laiku, tai paprasta: Jie neturi jokios pinigų cirkuliacijos.

Stebėtinai, šitos firmos kartais kovoja per daug metų be tikros krypties kreditas internetu nuo asmens, kuris galėjo būti jų išgelbėtoju: jų bankininkas. Niekas nesako jiems nieko, ir bankininkas, kuris "vaišino gausus" juos, kad gautų jų verslą, kai laikai buvo geri dabar ieško būdo išjungti kreditą, palikdamas verslo sutrikdytą savininką ir norėdamas žinoti, kas įvyko "iškilmingo sutikimo" gydymui.

Kaip valdžios organai verslo bendruomenėje, bankininkai, buhalteriai ir verslo teisininkai turi būti tais, kad pastebėtų ankstyvas verslo bėdos stadijas. Kas dar yra kaip šalia verslo finansinės sąlygos? Geriausias būdas pastebėti potencialias verslo nesėkmes ieško ankstyvų ženklų finansinės bėdos, tokių kaip vėlyvos ar netikslios finansinės ataskaitos, amžinai žalios kredito linijos, didindamas A/P, ir lėtą mokėdamas A/R (pavyzdžiui, didėjantis A/R kiekis, tai yra daugiau kaip 90 dienų).

Gniūžtės Padarinys

Tipiška moment kredit stebėjimo ir verslo laukimo rutina, kad nepasisektų yra žala ir pakenkimas klientui. Galvokite apie gniūžtę, kuri tęsia pakelti greitį ir apimtį, kadangi tai ridenasi pakalniui. Kadangi verslo nesėkmė pakelia greitį, tai galų gale tampa per daug verslo savininkui, kuris neturi įgūdžių, būtinų, kad gautų situaciją kontrolės sąlygomis.

Atsiminkite, kad dauguma verslo savininkų įeina į verslą su prekybos įgūdžiu, ne buhalterinį laipsnį. Jie galbūt nežino, kaip nuspėti, ar net žinoti tai, ką pelno ir nuostolių susibalansavimas greitieji kreditai internetu reiškia, kuris palieka juos iš tikrųjų nesuprantantis, kodėl jie praranda pinigus ar turi neigiamą pinigų cirkuliaciją. Faktas yra, vidutinis verslo savininkas neturi žinių ar mokymo suprasti tuo, kas sugenda.

Deja, psichologija išsipainiojimo nuo kredito yra dažnai tiksliai, koks tai neturi būti: adversarial. Kaip tai gali būti valdoma abiem pusėms naudingame būde? Kaip jūs galite pasakyti verslo savininkui, kad jūs negalite daugiau palaikyti jo ar jos, neatrodydamas, kad jūs paliekate verslą svirduliavime?

Geros žinios yra, kad yra būdas, kuriuo jūs galite prisijungti prie rankų su šitomis firmomis ir būti dalimi sėkmingo sprendimo, kuris taip pat padeda jums laikyti vertintą kliento greitieji kreditai internetu santykį. Net jei jūs turite išjungti kreditą, jūs galite vis dar sulaikyti verslo indėlius, siųsdamas juos į ekspertus, kurie žino, kaip padėti pagerinti jų finansinę padėtį ir pinigų cirkuliaciją.

Įveskite Ekspertus

Vertingu greitieji kreditai internetu dalyku pagrįstas skolinantis (ABL) ir faktoringas pasirodė iš reikalingumo geresnės pinigų cirkuliacijos firmoms, kurios yra ar per mažai pažįstamos, kad gautų tradicinį banko kreditą, ar tą reikalingumą išjungti banką todėl, kad jie nėra daugiau sutikime su paskolos susitarimais. Ar atveju, jūs galite pasiųsti savo klientus į vertingu dalyku pagrįstą skolintoją ar faktorių, kuris gali valdyti kredito liniją tuo metu, kai jūs tęsiate patenkinti visus verslo kitus norus, tokius kaip indėliai ir grynųjų pinigų vadybos paslaugos.

Kadangi vertingu dalyku pagrįsti skolintojai ir faktoriai yra įpratinti prie prekybinio ryšio su šitomis finansinių problemų rūšimis, jie gali dažnai didinti grynųjų pinigų tinkamumą tuo metu, kai į kitas svarstomas problemas atkreipia dėmesį. Jie gali taip pat būti sprendimo dalimi, kai kreditas buvo perišplėstas, ir daiktai vis dar ne negerėja.

Kūrybiškas įsiskolinęs pertvarkymas labai yra paplitęs, ir vertingu dalyku pagrįsti skolintojai ir faktoriai yra labai gerai nusimanantys, kaip pasielgti su šitomis situacijomis. Trumpas, jie yra didelis referral teisingoje situacijoje.

Kitas ekspertas, kuris gali padėti probleminėms firmoms yra tipas vadybos konsultanto, žinomo kaip laikotarpio ekspertas. Net nepaisant to, kad jie yra pridėtos išlaidos, kai pinigų cirkuliacija yra jau aptempta, jie gali daugiau negu užmokėti už jų paslaugas, jei jie yra geri įsiskolinusiame pertvarkyme ir derybose.

Tai Ima Komandą

Tai dažnai ima komandą, kad padėtų firmoms sektis per sunkius laikus. Verslui, galbūt, reikia injekcijos grynųjų pinigų, kurie gali būti pasiekti su vertingu dalyku pagrįstu skolinimu ar faktoringu, taip pat kaip geru verslo patarėju, kad mokytų juos apie finansinę jų verslo pusę.

Rasdama kokybiškus verslo profesionalus, kurie supranta ši niša gali būti sunkia dalimi. Internetas yra didelė ir baisi erdvė, kai verslo savininkai nežino tai, ko jie ieško. Terminai, panaudoti, kad apibūdintų šitas konsultacines paslaugas, nėra dėstyti mokykloje, ir dauguma savininkų nežino, kaip surasti šią pagalbos rūšį. Tai yra, kur jūs galite aprūpinti neįkainojamą patarimą ir-vertingu dalyku pagrįstą skolinimą, faktoringas ir kokybiška vadybos konsultacija yra visas referral-išlaikytinis.

Joks verslas neturi nepasisekti dėl finansinio blogo valdymo ar patyrusios finansinės pagalbos trūkumo. Bet savininkams reikia gynėjų, supančių juos, kas yra proaktyvus identifikavime, kai jiems, galbūt, reikia porcijos rankos – ir paskui teisingų įžangų sukūrimas.

Rašyti komentarą