Problemų, kurios galėtų sukelti stalas darbo

parašė , 2011-10-31 08:53

Mokslinių tyrimų dabar yra atskleisti niokojančių padarinių, sėdimas gyvenimo būdas ir darbo dieną turėti įstaiga. Ji naudojama būti kad parametras prie savo stalo visą dieną būdu svajonių darbą ir Benedictionem iš tikrųjų galėtų būti prakeikimas. Likti sveikiems turi apimti veiklą, jei ne, jums bus apyvartą problemų, taip pat atgal skausmas ir kaklo klausimus.

Ilgas valandas, sutelkiant į kompiuterio ekrane pateikiamas daugiau nei paprastai suma, galvos skausmas, taip pat regėjimo problemų. Kitų pavojų, susijusių su pernelyg daug valandų už stalo yra valgyti blogai ir vartoja daugiau nesveiko užkandžiai, šalia vežančių daugiau svorio, ypač aplink viduryje nei būtina, kad turi savo sveikatos problemas, pridedamas.
Jei visa tai tinka jūsų situacijai, jums gali būti įdomu, jei nėra nieko, ką galima padaryti, nes jūs negalite tiesiog mesti savo darbą. Nereikia nervintis apie jūsų dilema, yra vilties visiems, kurie yra stalas, privalomas pagal darbo sutartį dirbantiems, kurie what pagerinti savo sveikatos ir likti darbo savo šį darbą. Jie gali pradėti keičiasi maisto produktams, jie užkandis dėl ir kosmoso snacking toliau vienas nuo kito. Užprotokoluotas dalis dydžius, kad jūs netyčia overeat.

Naudotis lūžiai yra labai svarbūs ne tik kūno, bet tai taip pat. Atsižvelgiant 15 minučių pertraukos iš jūsų kompiuterio, kas dvi valandas ir atsižvelgiant Pagyvėja vaikščioti ne ar net tiesiog daro kai kurie jogos kelia padės didinti sveikatos ir žymiai sumažinti stresą darbe, taip pat.

Kompiuteriai nėra įvedate darbo, kuris padės vadovai turi geriausias abiejų pasaulio kiekvieną dieną. Vykdomosios kompiuterių pridėjote papildomų priemonių, kad leisti vykdomosios multi užduoties, tai reiškia, jie gali dirbti prie kompiuterio, o jie jų Kierat įprastas ir gauti tilptų tuo pačiu būdamas produktyvios darbo. Šis naujas požiūris į produktyvumas yra ne iškirpti visiems ir kai kurie žmonės rasti sunkiau multi užduočių šiuo būdu. Tikrai priklauso asmuo ir savo daugiafunkcinių įgūdžius.

Kompiuterio darbas taip pat gali būti labai apmokestinimo dėl riešų ir apie 50 % žmonių, kurie praleidžia daug laiko kompiuteryje arba neπiojamas patirtį bent šiek tiek riešo kanalo problemų. Bracing gali būti didelis padėti su šia problema, taip pat ir gali padėti išvengti tokių chirurgija. Darbo stalas gali atrodyti kaip vaikščioti į parką, bet tai iš tikrųjų labai apmokestinimo dėl viso kūno. Kad šios rūšies darbą dauguma – tai žinodama gali kilti klausimai ir sukurti mažai adaptacijas, kad tai sveikesnes darbo padėtį.

Kokybės sveikatos draudimo įmonės gali būti taip pat gerai sveikatai kaip nuolatine veikla. Tai paprasta gauti tinkamą PPO planą jūsų šeima ieško internete.

Rašyti komentarą