Išmokas valgyti Chia sėklos

parašė , 2011-10-31 11:16

Ji nebūtų stebuklinga, jei mes galėtų tik norėčiau save sveiką? Deja, tai yra tik fantazijos daug žmonių. Sveikas gyvenimo būdas yra kažkas, kad turi būti dirbo, bet yra stebuklinga dalykų, kad žemę pati suteikia mums. Paprasta sėklos, žinomas kaip Chia sėklos yra daug naudos tiems, kurie nori sveiką gyvenimo būdą. Jis yra atsakymas į kiekvieną Dyteris svajonė.

Per maža seed…

Chia sėklos yra šiek tiek daugiau nei paprastas augalų sėkla. Salvia Hispanica kaip moksliškai žinoma yra puikus šaltinis daugelio maistingus baltymų ir riebalų rūgštys. Jame yra baltymų yra formų užbaigimas, kad nepakeičia vietoje, turi būti vartojamas su kitų maisto elementus – ir todėl sumažinti savo kalorijų norma, kuri yra labai kažkas ant dietos. Omega 3 riebalų rūgštys, jame yra didžiausias augalų šaltinis, šio gyvybiškai maistinių medžiagų
Sėkla taip pat yra puikus šaltinis kalcio ir kitų kaulų ir jungtinio mineralų, kad bus naudinga fitneso planą.

Aš valgyti?

Šios mažos sėklos būtų galima pakeisti ir pridėti į bet kurį elementą dietos. Desertas?-Lobizmas j.. Kepimo duona? Gelio viduje sėklą galima pakeisti ne mažiau kaip pusė būtų paprastai naudojate sviesto. Sėklos nėra bet skonio, tai – ir daro idealiai tinka maisto priedo arba pakeitimo. Sėkla yra šaltinis pluošto – ir gali laikyti jums jausmas visiškai už ilgesnį laiką dar išlaikant savo kūno, energiją. Papildoma bet miltų, ši maža sėklos neturi įtakos skonio ne visi, ir yra puikus su maistu pakeitimo.

Iš tiesų stebuklinga!

Antioksidantai tampa vis labiau populiarėja kaip visuomenei daugiau sužino apie visos cheminės medžiagos, dedamos į mūsų maisto produktus. Chia sėkla taip pat šių antioksidantų padeda išlaikyti jūsų kūno panaikinkite nepageidaujamus Nuodai, puikus šaltinis.

Kalcio, magnio, boro taip pat gauna produktus iš mažų sėklomis ir gali padėti saugoti jūsų maistingųjų medžiagų kiekius, gerai prižiūrimi ir jūsų kaulai, stiprus. Metu treniruotės, jums reikia įsitikinti, kad jūsų kaulų ir sąnarių išliks stipri. Chia sėklos siūlo idealus pakeitimo, jei savo kalorijų norma yra ribotas.

Gelio per sėkla yra a vandens pagrindinis tirpalas-pašalinti perteklinių kalorijas o dar užpildyti jūsų kūno reikia pramaitinimas. Tai padeda išlaikyti jums bus jūsų treniruotės ilgalaikis laikotarpiui. Chia sėklos yra puikus šaltinis, visiškai baltymų-siūlo jums labai mažai kalorijų turinčiai tirpalo į sveiką mitybą – ir vis dar jus stiprus.

Šios mažos sėklos yra ne tik yra labai tirpalo-tai ekonomiškas sprendimas. Išlaidos yra gerokai mažesni, palyginti su įprastinio raciono tabletes ir maisto pakeitimus. Geriausias dalis apie tai-tai visiškai natūralus. Geras senas Mother Earth padarė šių stebuklinga mažai sėklos padėti išlaikyti mums sveika ir laimingas.

Sveikos mitybos

Šis nedidelis sėklos yra šiek tiek viskas atrodo – kaip jei ji buvo numatyta ideali fitneso planą. Gerai, galbūt jis buvo už jį. Chia sėklos yra gana stebuklinga šaltinis, bet Dyteris tikslų – ar jūs bandote mesti svorį, ieško geros maistinių medžiagų šaltinis, arba tiesiog bando gyventi sveiką. Šių sėklų pridėjimą dienos patiekalai padės išlaikyti jūsų mityba pat subalansuota- ir galiausiai tapti sveiką gyvenimo būdą, jūs ieškote.

Rašyti komentarą