Patarimai Tapusi asmeninę treneris

parašė , 2011-10-31 13:58

Yra didesnė žinias, susijusias su sveikatos klausimais šių dienų. Daug žmonių, suprasti, kaip apibrėžta valgyti teisingą ir turintys teisę psichikos požiūrį į Iach. Tai ne šokiruojančio, kad jums rasti daug žmonių vyksta Vegetarišką arba pasirinkdami ekologiškų maisto produktų ir daro joga savo laisvą laiką. Taigi, tai gera karjeros galimybė mokytis, kaip tapti asmeninę treneris.

Tampa asmeninę treneris yra didelė tikimybė, kad padėti žmonėms keičiant savo gyvenimą. Galite padėti jiems pasiekti savo sveikatos tikslus, jų puikus įstaigos ir padidinti jų pasitikėjimą, taip pat. Jūs esate tas, kuris cheers juos įkvepia ir autobusai jiems tapti fiziškai tinkamas. Be to, jūs net padaryti gyvą ir uždirbti per asmens mokymo. Štai keletas patarimų, kaip tapti asmeninę treneris:

Tyrimo knygų ir pamokų analizės, funkcionavimą, mitybos ir motyvacinį metodus
Tokiu būdu jūs galite visiškai žinote fizinę ir prarasti ar atsakomybės įgyti svorio tinkamai, natūraliu būdu. Užtikrinti jums yra pasirengę mishaps ar katastrofas, užsiregistruokite pirmosios pagalbos ir CPR mokslą savo gauti dokumentų. Tokiu būdu, kai kas nors nutiktų, galite suprasti kaip elgtis avarijos.

Prieš tapdamas asmeninę treneris, įsitikinkite, kad jūs gaunate asmens atsakomybės draudimo. Tai visada gerai, kad būti pasirengę; Be to, visi instruktorių reikia apdrausti ginti save ir savo klientams, bet kokia nelaimė.

Jei manote, kad esate pasirengę, Pabandykite praktikuojančių su šeima ar draugais, tiesiog pažinti asmens mokymo šiek tiek geriau. Jūsų atskirų ryšį su jais padės jums tapti įsitikinusi, ir įgyti draudimo dirbti su svetimų.

Studijų ir nuspręsti, kiek jums yra įkainojimo savo klientams kiekvienam susitikimui. Jūs praleido daug laiko ir pinigų gerai tampa asmeninę treneris, todėl turėtumėte užtikrinti, jūs gerai apmokamų, kai esate bendrovės tam tikrą laiką.

Žr jei jūs darbo vietos treniruoklių salė arba pradėti savo verslą ir įsitikinkite, kad jūsų lygio geriausia tautai pasinaudoti savo įstaigas. Jei ieškote kai kurie papildomi patarimai ir papildomų tyrimų, įsitikinkite, kad duoti savo vietos sporto aplankyti ir paprašykite apie asmens mokymo.

Jei jus domina, sužinoti, kaip tapti sertifikuoti Personal Trainer, arba daugiau apie asmeninę treneris sertifikavimo mes informacijos ir išteklių mūsų svetainėje adresu >

Rašyti komentarą