Paslaptis, kad tilptų ir jaunimo apsistojantys 70 metų

parašė , 2011-10-08 16:58

Kai veikia savo verslo, jums reikia daug ištvermės ir energijos. Tai ne kaip dirba reguliariai darbą. Pavyzdžiui, kai pabusti su bloga galvos iš ankstesnių naktį šalies, galite tiesiog paskambinti ligonių dienos. Tačiau jei esate savo viršininku, nėra geriausia sąlyga gali kainuoti jums ir jūsų verslui daug pinigų; ypač jei turite svarbų susitikimą arba kalbėjimo įvykių tą dieną.

Pakeisti savo mitybos įpročiai yra geriausias anti-aging patarimai. Savo kūno, odos ir sveikatos yra tiesiogiai atspindi jūsų dietos. Jei norite sustabdyti jaunų, sveiką ir energingi, valgyti turtingą energetikos maisto pavyzdžiui, šviežių ekologiškų daržovių ir vaisių. Perdirbto maisto, maisto konservus ir mėsos yra mirę maisto, cheminių medžiagų, didelis natrio, augimo hormonų ir antibiotikų alsuoja, ir jie lėtai žudyti mūsų kūno
Žiūrėti Paul McCartney vaizdo “Jei skerdyklos turėjo stiklo sienos, kiekvienas būtų Vegetarišką” žinoti purvinas paslaptis už uždangos. Nenuostabu, vis daugiau ir daugiau ligų, nutukimo, vėžio, nusikalstamumas ir smurtas yra kilimo ir daugiau žmonių aplink mus.

Apie dvejus metus aš padariau gerokai pasikeitė mano dieta ir ji visiškai pakeitė mano gyvenimą. Dabar aš turiu daugiau energijos, ir man nereikia nerimauti dėl savo svorį. Mano oda yra labai sąlyga ir man nereikia naudoti brangus kosmetikos. Aš sugauti šaltas gana lengvai, bet dabar aš vargu ar priklauso nedarbingumo, ir net jei aš gauti nedarbingumo, aš gana greitai atsigauti. Kas yra paslaptis? Na, vienas iš didžiausių pakeitimus aš buvo nustoti valgyti mėsos ir pieno produktai. Po to, kai aš žiūrėdavau dokumentinio filmo apie kaip ūkio gyvūnai veikiami ir kaip destruktivnosti tai mūsų ekosistema, taip pat mūsų kūno išlaikyti mėsos ir pieno produktų dietos, nusprendė pakeisti savo mitybos įpročius, ir aš niekada apgailestavo dėl mano sprendimas. I ‘m proud save už pasirinkti darnaus gyvenimo ir tapti sveiką dėl.

Keletą metų atgal, aš turiu žinoti nuostabų moteris, pavadinta Mimi Kirk iš San Diegas. Ji buvo išrinkta kaip sexiest vegetarinio moteris virš 50 amžius – 70 metų! Ji yra spalvingas ir puikus moteris su gražus dvasia, ir paslaptis apie jo sveikatą ir ilgaamžiškumą yra žaliavinio maisto dietos. Šiandien aš noriu pasidalinti šį burna vandens raktas kalkių pyragas, ledų arba desertas-tai puikus karštas saulėtą dieną!

RAKTAS KALKIŲ PYRAGAS, LEDŲ arba DESERTAS – receptas, Mimi Kirk 2 T. lecitino, žemės baudą prieskonių arba kavos malūnėlis ¼ taurė kokoso pieno (padarė su jaunų Tailando kokoso mėsos ir vandens, mišinys) 2 T agavos, kokoso nektaro – arba saldiklis pasirinkimo skonio 5-6 kalkes, juiced 2 avokadų ½ taurė Kokosų aliejus ir kokoso sviesto, lydomas – (arba tiesiog Kokosų aliejus) Pinch Himalayan druskos mišinys, visi kartu iki sklandžiai pyragas pluta – 1 c migdolų ir 5-6 medjool datas. Impulso pjaustyti, maisto procesorius. Ledai, tiesiog padėkite į šaldymo. Už desertas tik atšaldyti skritulinės diagramos gali dėti šaldiklio nustatyti, ir tada persikėlė į šaldytuvą, taip pat galite pamatyti savo receptas vaizdo į YouTube.

Mamiko Ito yra Global verslininkas, sėkmės treneris ir verslo mentoriψ moterims. Ji nustatė 2 žemynuose ir kartu su savo partnerių verslui augo juos į pusę milijono doleris įmonių mažiau nei per metus. Kaip steigėjas ir gausu moterų generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų ir kapitonas treneris The mokymosi partnerio – sparčiausiai augančių asmeninio tobulėjimo bendrovės Lotynų Amerikoje-ji yra skirta stiprinti moterų statyti ir augti sėkmingą verslą ir pasiekti finansinės laisvės. Ji dirbo su sėkmingai moterys verslininkės Azijoje ir pradėjo moterų teisių suteikimas judėjimo Singapūras.

Rašyti komentarą