Pasirinkite Boutique Hotel jums \”Kelionės sveiką\” galimybės pasiūlyti

parašė , 2012-02-08 10:43

Matthew Wade ‘s Barbara © 2011 m., visos teisės saugomos

Jet-nustatymas visoje šalyje gali būti exhilarating, bet pernelyg dažnai keliauti gali mėšlungis savo stilių. Greiferiniai greito maisto patiekalų, darbo ilgas dienų ir traukti aplink sunkiųjų bagažo rimtai nustato atgal savo įprastas, paliekant jums įtempta ir pavargęs. Tiesiog todėl, kad esate toli nuo namų, dar nereiškia, jūs negalite išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Internetu Jūsų viešnagė keletą pasirinkite boutique hotel gali būti jums reikia keliauti sveikas tirpalas. Ar kelionės kelias savaites arba tik kelias dienas, jūs galite dabar užtikrinti jums bus likti įtampa, ieškoti savo geriausius ir jaustis gerai (arba geriau!), nei kai jums paliko.
Dabar keletą naujoviškų boutique hotel, yra skirtas remti jų svečiai yra įpratę prie sveikų įpročius. Jie siūlo patogumai, programas ir net Kambarių tarnyba meniu kad skatinti sveiką kelionės. Kitą kartą jūs planuojate kelionę, kad taško prabangūs viešbučių, kurie siūlo programas, kurios leidžia ieškoti:

Specialios paskirties maisto pasirinkite

Yra kelyje automatiškai nereiškia jums bus Noklīdis iš sveiko maisto pasirinkimą. Reikia pavalgyti? Jūs būsite maloniai nustebinti tuo, daug boutique hotel pasiūlyti savo mini barai sveikas goodies. Iš organinio maisto, žolines arbatas, greiferiniai pavalgyti surengti jums kol valgymo neturi reiškia atšaukimas jūsų visą dieną. Išnaudota nuo per vėlai apsistojantys vakar vakare bendrovės atveju? Jums reikia dinamišką pusryčiai vietoje, pyragaičiai ir donuts tradicinės viešbučiai pasiūlymą. Mėgaukitės vienas iš daugelio sveiką pusryčiai ir šviesą, mažas riebalų kiekis tarifas kai kurie pasirinkite prabangūs viešbučiai pasiūlymas dėl savo kambaryje valgomasis meniu.

Pobłażać su kambaryje gydymo

Po atlošais susitikimų, griauna savo viešbučio kambaryje ir kicking off jūsų kulniukai tikriausiai yra vienintelis dalykas, kad skamba gerai. Pasirinkus a boutique hotel, siūlo kambaryje kurortinis gydymas, jūs galite Pobłażać save kažką ypatingą. Kai jums reikia gauti sušvelninami ir pasirengę kitą užimtas dieną, nėra nieko panašaus atgaivinant masažas ar veido jums atgal į savo kojų.

Likti wyśrodkowany su kambaryje joga

Net per whirlwind kelionę, jūs žinote, jūs manote geriau po treniruotės arba joga sesijos. Patikrinti ir pamatyti, jei viešbutis suteikia pagal pareikalavimą instruktavimo ar papildomą joga tote maišą. ir prašyti receptions kilimėliai, diržai ir naudotis juostomis. Tokiu būdu, jūs galite išlaikyti savo joga, kvėpavimo pratimai ar meditacijos praktika, būnantiems šviežios, ramus ir centruotas kelyje.

Atkurti sau ne visą paslaugų Spa

Jūs galite rasti kad norite papildomų poilsiui ir pampering, ar keliaujate verslo reikalais ar pramogauti. Kai kurie boutique hotel pasiūlyti pilno aptarnavimo kurortus, todėl jūs galite mėgautis visus penkis jausmus atstatomuosius oda ir kūno gydymo, kad nyksta streso ir padėti jums išlaikyti savo grožio režimas.

Mėgaukitės darbo ir Play

Visos darbo ir ne žaisti daro nuobodu darbo dieną. Kai matote tik viduje oro uosto, taksi ir konferencijų salėje, vakare gauti gali būti įkvėpkite gaivaus oro. Vėjo žemyn savo dieną su stiklo, Chardonnay arba Pinot jūsų viešbučio restoranas juostoje arba salonas. Kai boutique viešbučių pasiūlymas vyko, vakare vyno valandų, per daug, todėl jums gali atitikti kitas svečiai ir naujus kontaktus. . Ar jūs esate persijungdami naktį su verslo partneriais arba kambaryje valgomasis su jūsų nešiojamas, Zapping gėrimas ir išlaidų laiką su kitų svečiai.

Nors matyti naują taikikliai ir plaukioja aplink šalyje gali būti įdomu, taip pat gali užtrukti rinkliavų dėl savo kūno ir proto. Pateikė apsistojantys pasirinkite viešbučiai sveikatos orientuotas dėmesį, jums bus būti rūpintis patys — ir jausmas savo geriausia procese.

Autorius Bio:

Barbara Wade yra profesionalus kelionių rašytojas, kuris sukuria Kimpton viešbučiai – boutique hotel, sveiką dėmesį kolekcija straipsniai. Šis ypač viešbučių grupė yra skirtas padėti jums likti tilptų nors esate kelyje, ir jei manote sau stilingas, sudėtingų keliautojas Kimpton viešbučiai yra puikus vietų apsistoti. Apsilankykite viešbučiai sąrašus.

Rašyti komentarą