Jūsų šaldytuvas kalbėti!

parašė , 2012-02-08 20:26

Jei gyveno stažuotės, Irena galimybes yra jums buvo be maitinimo per keletą dienų, kuris jums išmesti dauguma iš jūsų šaldytuvai maisto. Aš žinau, mano šeima turėjo kaip mes buvo be elektros septynias dienas. Aš pradėjau papildyti mano šaldytuve, aš pradėjau pastebėti kažką kiekvieną kartą, kai aš atvėrė duris ieškoti maisto. Jis manė, gera žiūrėti į mano šaldytuvas ir faktiškai pamatyti, ką aš turėjo nes buvo per supakuoti maisto su maistu. Jis davė man jausmas ramybės ir šiek tiek suvirpinti faktiškai pamatyti, ką teko dirbti su vakarienė. Miltų planavimo buvo tiek daug lengviau su mažiau maisto. Kai aš per daug pasirinkčių, supakuoti į mano šaldytuve mano smegenų baigia darbą ir neišvengiamai pamiršiu naudoti maisto iki jo galiojimo pabaigos

Šio uragano privertė mane prisiminti kai kas mano gyvenime buvo ramiau ir aš iš tikrųjų turėjo laiko planuoti ir naudoti iki mano maisto kiekvieną savaitę. Aš pastebėjau, kad mano gyvenimo per pastaruosius dvejus metus atspindi, kas buvo mano šaldytuve. Kai buvau darbo ir rūpintis vaikais ir ne jaustis užvaldo buvo planuoti maitinimas. Pabaigoje savaitę, aš iš tikrųjų galėtų pamatyti kad dauguma maisto, mano šaldytuvas buvo panaudoti iki. Aš neturėjo tonų produkcijos paliko per kuri galiausiai puvinio ir turi būti įdėti į komposto arba šiukšlių. Bet tada aš turiu itin užimtas pradėti verslą ir nemato mano šaldytuvas apačioje metus.

Ką jūsų šaldytuvas look like? Ji taip supakuotas su maisto kad jūs dažnai išmesti sugedusios maisto? Yra ji surinktos su super taupymo elementus galite įsigyti iš parduotuvės arba supakuoti su užsiliko? Ar jūsų šaldytuvas neįsisavinto taip, kad tik ko ten yra gėrimų ir uždarai, kurį naudojate skonio imtis namų maisto, kad galite pritraukti daugiausia naktų? Kiekviena iπ πiψ scenarijψ sako kažką apie tai, kaip šiuo metu yra jūsų gyvenimą skirtingi: Taigi pabrėžė, kad jūs turite mažai laiko planuoti ir naudoti maistą, ar bijantis, neturite pakankamai pinigų, kad sumokėti už sveiką maistą, rankų ant maisto produktų, kurie yra pigiai ir parduoti, arba galbūt taip užimtas kad jūs nebėra Kuko vakarienė namuose dėl daugiausia naktų.

Maisto gauna emocinės ryšį Daugelis iš mūsų. Mūsų visuomenėje turi buvo vartojamas su ir sutelktas baimė, kad jis net veikia mūsų santykius su maistu. Mes gali overbuy arba overeat su mūsų nerimas ir streso. Jei mes ne dėl perspėjimo teroristinių išpuolių, tornadas ar uraganas, mes užvaldo su mūsų šalies ir mūsų šeimos finansinės būklės. Kiekvieną kartą, kai mes klausytis radijo, žiūrėti TV arba naršyti internete mes išgirsti, pamatyti arba perskaityti ką nors, kad mes pasakė mes turėtų nerimauti.

Bet tai skambėti pažįstamas kai jūs einate į parduotuvę: “Man reikia rankų ant žemės riešutų sviestas, krekerių ir sulčių, nes aš nežinau, kai aš turiu laiko gauti atgal į parduotuvę”, “šie Slapukai yra parduodami so I ‘m going pirkti 5 langelius”, arba “aš negaliu sau šviežių daržovių ar vaisių bet lustai ir sodos yra pakankamai pigi, kad už mano biudžetas”. Kai aš itin užimtas, mano kelionę į parduotuvės daroma be planą ar meniu ir todėl dažnai praleidžia daugiau, nei mano biudžetas leidžia, ir aš niekada, atrodo, kad viską, ką reikia už receptą. Iš esmės aš einu baimės; baiminasi, kad aš neturiu laiko grįžti į parduotuvę, baimės 20 žmonių gali sustabdyti ir reikia parengti. Ar esate susipažinę su tos sindromas: tikisi ir ruošiami armija ne akimirkos pranešimas? Jie vis dar ne parodė dar!

Kitą kartą atidarius jūsų šaldytuve ir sandėliukas, sulėtinti ir klausytis ką jis pasakoja jums. Galbūt jūsų šaldytuvas pasakoja jums priimti metu ir kvėpuoti; sumažinti dėl kai kurių nesaugi savo gyvenimą ir gauti į vietą, kur planavimo vakarienė ir parduotuvių yra ne riddled su nerimas ir streso, bet gana džiaugsmo. Tai įmanoma; gerai, galbūt ne tiek daug džiaugsmo jei jums nepatinka maistą bet galbūt mažiau stresinėje jums. Jei jūsų gyvenime yra taip užsiėmę, kad jūs neturite laiko maistą daugiausia naktų, gal turite imtis žvilgsnis ką galite gauti atsikratyti arba sumažinti atgal į leisti daugiau prastovos jūsų šeimos gyvenime. Raginu Jus, kad valgio metu laiko pailsėti, de-stresas ir jungtis; dalykų, mes visi turime mūsų gyvenime kiekvieną dieną.

Daugelis iš mūsų yra susiję apie pinigus, kurie yra pagrindinis veiksnys, ką mes pirkti. Jei savo finansus baimė yra tai, kΰ diskai jums labiausiai, jūs galite kreiptis kad aplink pasitikėdami: fidentem kad pakankamai maisto suteiks jums ir jūsų vaikams. Kaip visuomenė mes valgyti tiek daug baltymų, kad geriausia vieta pradėti yra pereidami prie ankštiniai, (džiovinti pupelės ir žirneliai), yra labai pigus ir daug baltymψ ir tarnauja atitinkamas tarnauja dydžiai mėsos ir žuvų. Jums nereikia mėsa, paprastai įteikiamas suma. Jums reikia tik tarnauja dydžio mėsos, kad būtų tinkama, į delne. Ne šykštauti produkte nors kaip daugiau nei moka pats už save, jūsų šeimos sveikatos investicijų.

Jei jūsų šaldytuvas ribotas arba jokio šviežių vaisių ir daržovių visus vėliau ji sako kažką skirtingų; Galbūt jis sako kad dietos šeimų trūksta vibracija ir kad atsispindi jums ir jūsų šeimai, atrodo, yra ribotas energijos. Man buvo vieną kartą pasakyta senovės Azijos medicinos vyras kad “gyvenime suteikia gyvenimo”. Maisto, kad išeina iš neperdirbti kaip žalia lapinių maisto paramos gyvenimas žemės, maisto, kad tik išeina iš dėžės ir skardinės yra mirę maisto ir ne išlaikyti sveiką gyvenimą.

Norėčiau iššūkis sau ir jums sustabdyti pirkinių iš baimės? Baimė, negali gauti atgal į sandėlį, baimės ne turi pakankamai pinigų, kad sumokėti bakalėja, baimės uraganas, tornadas, potvynių ar kitų gamtinių arba žmogus padarė nelaimės. Kaip apie Jus prisijungti man fidentem; pasitikėjimo, kad jis bus gauti padaryti, kad jūs turite laiko grįžti į parduotuvę ir išteklių jums reikia nusipirkti pakankamai maitina savo šeimos. Pabandykite pasiekti tikslą matau savo šaldytuvas apačioje kiekvieną savaitę pabaigoje ir sustabdyti pertekliaus ir over-buying tik todėl, kad kažkas gali atsitikti.

Rašyti komentarą