Nėštumo mitybos planas yra labai svarbu jūsų kūdikiui

parašė , 2011-11-04 12:33

nėštumo mitybos planas “> nėštumo laikotarpiu priklauso skonio ir pirmenybė yra geriausias matuoklis ant nėštumo metu reikia kiek kiekis maisto suvartojimą. Tai tiesiog bendro ir įprastą padėtį ir patirtį prarasti apetitas, ypač jei pykinimas arba ryte ligos, nėštumo kelias pirmąsias savaites. Labiausiai nėščios moterys paprastai Pożądać už maisto ir negali pakeisti, arba galbūt gali padidinti a nėštumo enklinimas. Kita vertus, kaip laikotarpio eiti arčiau trukmės laikotarpį, troškimas maisto produktų greičiausiai didina. Dauguma obstetricians patarti dažnai dar nedidelis kiekis maisto suvartojimą išvengti Rėmuo ar visiškai jausmas po valgio.
Tikėtina, sumažinti savo maistą nėštumo metu kenksmingų jums ir jūsų besivystančių kūdikiui. Kai dietos programas galiu pribaigti geležies, folacin, ir kitų svarbių vitaminų ir mineralinių medžiagų. Atsižvelgti į tai, kad vienas iš labiausiai teigiamas sveiką kūdikį požymių yra svorio. Greičiausiai moterų, kurių mitybos įpročiai yra gauti gerai ir gauti tinkamą kiekį, svorį, tikėtina, kad plėtoti sveikų kūdikių. Sveiką kūdikį dietos turi dėmesio valgyti reikalaujama sveiką mitybą, o tai reiškia daugiau ėmikliai angliavandenių, vaisių ir daržovių, kiekybiškai įvertintos sumos baltymų, tik šiek tiek apie riebalų ir cukraus.

Naujausi tyrimai pasikeičia kai kurie nėštumo mityba kaip tik todėl, kad esate nėščia, atsisakančių visų jūsų mėgstamiausių maisto produktų įsitikinimus. Su nėštumo dietos planą, valgyti, ką norite yra, pašalinti riba, nors tam tikras kiekis, valgyti per dieną nėštumo laikotarpiu apribojimus. Norint pasiekti sveiką kūdikį mitybos tikslas yra geriau atriboti savo ėmikliai perdirbtų maisto produktų ir užkandžių ir cukraus supakuoti desertai dietos, kaip tai būtų nesuteikia jokių naudingų maistinių medžiagų kūdikiui. Tai daugiau sveiką ir praktinių, kad bananų, o ne prabanga ledų arba sušaldytos vaisių, kai nori pavalgyti. Vis dėlto tai toleruotinos, kad kartais slapukus arba krekingo tarp maitinimų su Nr sulaikymo; Taigi tik mėgautis kiekvieną Užkandote!.

Tiesiog neužmirškite, kad geriausias būdas turėti sveikų kūdikių turi turėti gerą ir sveiką nėštumo mitybą, kad yra būtina augimo ir plėtros gyvenimo viduje savo łono! nėštumo mitybos planas

Rašyti komentarą