Geriamojo kai kurie actas yra naudinga vaikams

parašė , 2011-11-03 23:54

Įžanga: Kaip mes visi žinome, actas yra labai sveiko žmogaus kūno. Ir šiame straipsnyje bus daugiausia kalbėti apie naudą, actas vaikų sveikatos.

Visų pirma, actas gali skatinti skrandžio rūgšties sekrecijos ir skatina mineralizavimą. Todėl dėl vaikų, kurie trūksta skrandžio rūgšties organizme, gerti kai kurių actas tinkamai yra labai naudinga, nes ji gali pagerinti savo apetitas. Į karštą vasarą, vaikai gali trūksta apetitas ir nenorite, kad valgyti maisto. Tokiu atveju tėvai galite įtraukti kai kurie actas dietoms, pvz., šaltas daržovių, marinuojami Agurkas, programos lotus šaknis ir balzamo kriaušių, kurios gali būti įteiktas kaip ir užkandžiai vaikams, ir jie bus kaip šių patiekalų labai daug.
Antra, actas gali apsaugoti vitamino c vaikų įstaigos ir juos energingas. Nes vitamino c absorbuoja pasirinktinio langelio virπkinimo trakto rūšies. Šios rūšies langelio mėgsta, gyvenančių rūgščioje aplinkoje. Acto rūgštis, esančios acto paskatins šio langelio, ir padaryti jį absorbuoti didelį skaičių vitamino c. Tuo pačiu metu, dauguma, kuriuose yra daug vitamino c yra daržovės rūgštinėje maisto, o actas taip pat rūgštinėje pobūdžio. Jei šių dviejų rūšių rūgštinėje maisto reaguoti su kitu, ji gamina katalizės poveikį, kurie gali pagerinti absorbcijos norma ir išnaudojimo koeficientą vitamino c įstaiga.

Trečia, actas gali skatinti maistinių medžiagų absorbcijos maiste. Kai tėvai padaryti patiekalų savo vaikams, jie gali įtraukti kai kurie actas maistui, kuris ne tik gali pagerinti maisto skonio ir padaryti daugiau skanus, bet gali taip pat padidinti vaikų apetitas ir skatinti maiste esančių maistinių medžiagų absorbcijos.

Ketvirta, actas gali padidinti kepenų funkcijos ir skatinti metabolizmą organizmo. Medicinos mokslinių tyrimų nustatė, kad, actas gali sumažinti šlapimo gliukozės kiekį, ir tuo pačiu metu, jis turi diuretic poveikį. Todėl ji gali sumažinti naštą inkstų ir pagerinti kepenų funkcijos.

Penkta, actas gali skatinti kalcio absorbcijos. Kai tėvai maistą į sparerib sriuba už savo vaikus, jie gali įtraukti mažai actas į sriuba. Tai gali skatinti kaulus išlaisvinti iš, sriuba, kad vaikai galėtų lengvai sugerti kalcio, kai geriamojo sriuba kalcis.

Rašyti komentarą