Mokslas apie šunų maisto

parašė , 2012-03-19 16:10

Be maisto teisės tipus jūsų augintinė gali atrodyti Apātisks, pateikti svorio arba net susirgtumėte. Kas naminių savininkas turėtų žinoti, kad teisė naminių gyvūnėlių mityba yra svarbi jų pet būtų sveika. Bet ne tik sveika, jos turi būti gyvybinga ir visą gyvenimą. Tai kodėl svarbu rūpintis savo augintinio Dieta, nes, remdamasis tik naminių gyvūnėlių ėdalo bendrovių jums gali trūkti kažką gyvybiškai nuo bendro kačių arba šunų mityba.

Pvz., ant kalno Pet mokslo planą šunų suaugusiųjų Išplėstinė fitneso šunų maisto buvo buvo moksliškai sumaišytas įsitikinti, kad jame yra visi jūsų suaugusiųjų šuo reikia mitybos. Su aukštos kokybės, skanus ėrienos, tai pagalbai virškinimo ir teikia gyvybiškai omega 3 ir 6 išlaikyti sveiką odos ir kailio
Atsižvelgdama pakankamai baltymų visada yra milžiniškas premija, šunų mityba. Sąnarių ir raumenų yra didžia dalimi priklausomos baltymų ir L-karnitinas. Be šio pramaitinimas, jūsų šuo gali patirti sužalojimus arba plėtoti ligų.

Taip pat šio konkretaus produkto patvirtinama, kad būti kliniškai įrodyta šaltinis antioksidantų. Oksidantų gali laikui ir sukelti ląstelių, bet su Antioksidantai maisto gali pereiti ilgą kelią išlaikyti savo šunų sveikatą.

Jei jūsų šuo turi antsvorį, jums gali būti ieškote būdas kontroliuoti naminių gyvūnėlių dietos. Mokslo planą šunų suaugusiųjų šviesos su vištiena yra mažesnis riebalų parinktis šie šunys, kad reikia grįžti į formą. Su 40 % mažiau riebalų ir 18 % mažiau kalorijų nei įprasta Hill Pet mokslo planą, jūsų šuo Dieta galėtų labai naudingas. Tai ypač šunų maisto kontrolės badas tarp maitinimų dėl jos aukšto pluošto kiekis. Žinoma, šunų suaugusiųjų šviesos su vištiena dar skonis labai ir savo šunį nėra pranešimas bet kuriuos svarbesnius pašaru.

Straipsnyje parašyta šunų mityba ir mažylis. Apsilankymas daugiau informacijos dėl produktus ir Services___________________________Copyright informacija, šiame straipsnyje yra nemokamas reprodukcijai, tačiau turi būti pateiktas visas, įskaitant gyvus nuorodos ir ši autorių pareiškimą reikia įtraukti. Aplankykite daugiau paslaugų!

Rašyti komentarą