Maisto produktų, sumažinkite savo cholesterolis

parašė , 2012-03-20 09:01

Ar buvo didelis cholesterolio kiekis, ir reikia sumažinti jį? Tai nenuostabu, atsižvelgiant į tai, kiek žmonių buvo didelis cholesterolio kiekis šių dienų. Padėti, sumažinkite savo cholesterolis, čia yra 10 patarimų, jūs galite pradėti dirbti su šiandien.

Kaip su nieko sveikatos susijusių, dieta ir mankšta yra dvi labai svarbus komponentų. Ką valgyti yra svarbios mažinant savo cholesterolio lygis, Taigi, tai, kas yra įtrauktas čia.

Vienas dalykas, jūs turėtumėte žinoti, yra skirtumas tarp MTL ir HDL cholesterolio. Tiesiog galvoti apie HDL kaip “sveikų” ir MTL kaip “skurde.” HDL iš tiesų gali padėti vykdyti cholesterolio iš savo kraujo indai, o MTL leidžia deponuoti viduje sienos tavo arterijų.
Geros naujienos yra tai, kad jūs galite pakeisti savo cholesterolio, tuo geriau. Štai kaip tai tik, kad:

1. Ar visa duona arba pita su kai kurių liesos Turkijos ir daug šviežiais veggies gražus sumuštiniai. Praleisti karšto šunys, Bolonijos ir saliamis, ir laikykite, Mayo. Visi tie labai perdirbami ir alsuoja riebalų ir cholesterolio.

2. Žuvų, lašišų, kaip yra gera. Ieškoti laukinių Raudonosios lašišos veislių, kurios yra labai didelės, Omega-3 riebalų rūgščių (gera riebalai.) Taip pat, linų sėklos yra geras šaltinis Omega-3s.

3. Išvengti Trans riebalų! Ne tik jie kelia skurde MTL cholesterolio, jie taip pat gali sumažinti savo HDL lygių! Likti nuošalyje nuo maisto produktų, pavyzdžiui margarinas, sutrumpinimo, ir perdirbtų maisto produktų, kurių sudėtyje yra iš dalies sukietinti sojų pupelių aliejus.

4. Eiti į priekį, eikite riešutų! Ieškoti graikiniai riešutai daugiausia, bet taip pat pabandykite migdolai, makadamijų riešutai, Anakardžio riešutai ir Pekanai. Riešutai yra didelis riebalų, bet tai yra geras tipo. (Taip pat, naudoti fizinių žemės riešutų sviestas vietoj įprastos rūšies, kuriame yra nesveikas Trans riebalų.)

5. Apriboti desertai ir bandykite valgyti tik sveikesni, pavyzdžiui angel maisto tortas, graham krekerių, kėbulas Jell-O ir riebalų sušaldytos jogurtas.

6. Valgyti maisto produktų, kad yra didelis ląstelienos. Pavyzdžiai visa duona, avižiniai, vaisių, daržovių, pupelės, ir kai kurių grūdų. (Ieškoti langelius, kad pasakyti “gali padėti mažesnis cholesterolio.”)

7. Naudokite grotelių. Jei jūs ketinate turėti kepsnys arba mėsainiai, groteles jų namuose ir naudoti liesos mėsos. Ši praktika išvengiama, tepalas, yra įdomus, ir mėsos skonį Didysis.

8. Rasti naują salotų padažu. Dauguma jų yra visiškai Trans riebalų ir cholesterolio. Alyvuogių aliejaus yra geras, ir galbūt pridėti acto arba citrinų sulčių. Taip pat, praleisti bekonas bitai, croutons, ir kiaušinių tryniai.

9. Eiti už borto dėl vaisių ir daržovių. Jose nėra cholesterolio ir jie turi daug maistinių medžiagų kaip antioksidantų.

Štai keli pavyzdžiai: Žalioji žirniai, brokoliai, žiedinių kopūstų, obuolių, apelsinų, mangos, papajų, ananasų, pomidorų, česnakų, svogūnų, špinatai, vandens kaštainiai, bananų, abrikosai, mėlynės ir kivi.

10. Išvengti greito maisto pavyzdžiui, prancūzų smaży ir ką nors iš giliai skrudintuvl. Šie maisto produktai bus padidinti savo cholesterolio kaip crazy, Taigi likti nuošalyje nuo mėsainiai sąnarių, jei galite.

11. Premijos Patarimas: naudokite prieskoniai, pipirai ir raudonėlis pridėti skonio savo patiekalai. Jie yra kiti komponentai, pavyzdžiui, Mayo sveiką alternatyva.

Tai buvo paprasta, ji buvo ne? Tiesiog padaryti kai kurie pakeitimai ir gauti daug naudotis kaip vaikščioti, bėgiojimo, maudosi arba žaidžia krepšinį. Jūs turite mažesnis cholesterolio ne kartą!

Norite sužinoti apie Kultūrizmas mitybos ir Kultūrizmas nuotraukas? Gauti patarimų iš Kultūrizmas treneris svetainėje.

Rašyti komentarą