Miškas, apšviestas auto šviesomis

parašė , 2018-07-18 20:19

Xenon žibintaiApsilankė parduotuvėje https://www.autosviesos.lt, rasite daug skirtingų įvairių auto šviesų, kurias įsigiję galėsite pagerinti automobilio kokybę, priversti jį šviesti tada ir ten, kur ir kada reikia. Ir visgi, dabar auto šviesos, miškuose apšviečiančios tam tikrą zoną, dažnai naudojamos vizualiojoje kultūroje. Kaip tai yra atsitikę? Panagrinėkime.

Pirmiau atsirado siaubo filmuose

Visai nesvarbu, ar tai buvo tokios šviesos, https://www.autosviesos.lt/lad5gl-xenon-blokas, ar kažkokios kitokios, tačiau ši tendencija pirmiausia visgi pasirodė siaubo filmuose, ir pasirodė ji kaip labai svarbi ir reikšminga. Turbūt pats baisiausias su taip panaudotomis auto šviesomis sukurtas filmas – "Bleiro raganos". Kita vertus, net ir prieš 30 metų kurtas Lynčo "Twin Peaksas" jau suvokė, ką reiškia tas vaizdas, kuomet pilka šviesa apšviečia medžius miške, o tolumoje palieka bauginanti juoda giria. Taigi, visa tai gali būti iš tikrųjų įdomiu dalyku, ir kadangi tai kelia kažkokį nesaugumą, kažkokią baimę, tai ir buvo panaudota pirmiau tuose siaubo filmuose. Dar mistiškesnį vaizdą sukuria tai, kad į tokią šviesą patekusių gyvūnų ir žmonių akys pradeda žibėti. Tai kelia baimę. Tolumoje esantys siluetai ir prasidedanti tamsa – tikras paslapties šaltinis, nes tu nežinai, kas gali iš ten atbėgti. Taigi, nors tokią estetiką pradėjo siaubo filmai, vėliau ji išplito ir kitur viazdinėje kultūroje.

Pasisavino ir siaubo žaidimai

Ne paslaptis, kda netrukus tokie vaizdai atsirado ir siaubo kompiuteriniuose grafiniuose žaidimuose. Net nuėję į VR kambarį, kur uždedami virtualios realybės akiniai, galite patekti į žaidimą, kuris jums būtų pats baisiausias – tai buvimas tokioje šviesoje, kuomet iš tamsos bet kada gali atklysti zombis. Patikėkite, tai kraują gyslose stingdantis vaizdas ir dar neatsirado nė vieno, kam toks žaidimas būtų nebaisus.

Išpopuliarėjo muzikiniuose klipuose

Padaugėjo ir muzikinių klipų, filmuojamų miškuose, naudojant tik tą vieną puikiai visiems atpažįstamą apšvietimą – automobilio šviesas. Jis galbūt dar yra kažkoks šiurpus ir dėl to, kad akivaizdu, kad tokio vaizdo apskritai neturėtų būti. Ką žmogus su automobiliu naktį veikia miške? Važiuojame iš vieno taško į kitą juk keliais, o ne mišku. O miške vaikštinėjame dieną. Taigi, galbūt vyksta kažkas negero, jeigu ten tenka atsidurti naktį? Taip būtų galima ir žvelgti į šią situaciją.

Naudojama meninėms foto sesijoms

Kaip patys jaučiamės miške naktį? Baisokai. Taigi, tie menininkai, kurie mėgsta išnaudoti baimes, kuria tokiu pagrindu ir tam tikras foto sesijas.

Rašyti komentarą