Maitinimo? Gyventi sveiką!

parašė , 2011-10-26 08:33

Jei jūs bandote prarasti svorio, arba tiesiog žiūrėti dietos, valgyti iš gali būti gana sunku naudotis. Ar tai tikrai įmanoma, kad valgyti, su draugais ir artimaisiais be nerimauti nereikalingų kalorijų, Nekrietns ant jūsų lėkštės? Padaryti sveikai gyventi tikrai būti naudinga, kai restoranai ir tikrai nenorite būti šalies tingle swell LIP, bet galite kalorijų skaičiavimas? Tikrai! Net jei jūsų maisto, ne parengti atsižvelgiant kelis paprastus žingsnius, jūs vis dar galite mėgautis, be kaltę maitinimo.

Padaryti asmens patikrinimas. Prieš restoranai, jūs planuojate apsilankyti restoranas fono patikrinti. Dauguma restoranų turi savo meniu savo interneto svetainėse, taigi galite peržiūrėti, kokios maisto kad ypač Restoranas siūlo, arba kaip jie parengti savo maisto aukos
Pasinaudojant šia informacija, jūs galite planuoti, ką gauti iki net ten.

Pasirinkti sveikesnė pasirinkimas. Pasinaudoti įmonių, kurios siūlo šviežios daržovės, salotos ar švieži vaisiai vietoj labai riebus prancūzų smaży arba kepti bulvių traškučiai kaip patiekalų. Net jei meniu nėra valstybės šios rūšies pasirinkimų, tiesiog paprašykite laukti personalas apie tai. It’s great žinoti, kad daugiau restoranai yra šiuo metu trylikoje prašymus iš klientų sveikesnio maisto pasirinkimą.

Išskyrus kai kurias vėliau. Jei jūsų restoranas pasirinkimas atsitinka, kad tarnauti didelės porcijos maisto, tai yra pagrindo over-eat. Galima laikytis valgyti tik teisę sumą, įrašydami kai kurie turi bϋti imtasi namo. Paprašyti jūsų miltų skaidyti jums, ar gauti konteineris turi eiti iš karto ir dalis iš jūsų maisto, prieš pradėdami, valgyti. Galite naudoti ir užsiliko pietūs arba vakarienė kitą dieną, arba net įrašyti kai kurių jūsų apsinešęs šeimos nariams.

Pareikšti savo. Restoranas padažai ir smuko gali pakuotėje apkrovų kalorijų, kad dažnai nepastebėtas. Siekiant išvengti šių spąstų kritimo, gali parengti savo smuko ir padažai ir suderinti šių Restoranas, jeigu tai leidžiama.

Maitinimo turėtų ne tai išjungti sudaro savo pasiryžimą išlaikyti sveiką mitybą. Jei buvo sukurti sveikos mitybos planus ir liko ištikima juos, paprastas vakarienę yra pagrindo sužlugdyti visas savo pastangas. Visada yra būdas valgyti daugiau sveiką ir maistingą maistą, net per vidurį iš atrodo nesveiki maisto pasirinkimą. Jums tereikia būti kūrybingi, pacientų, paprašyti konkrečiai ko jums reikia ir likti įsipareigojusi valgyti ir yra sveiki.

Rašyti komentarą