Kas yra priežastis, dėl degeneracinės eskalacijos?

parašė , 2011-10-26 18:32

Mitybos turi didelį poveikį mūsų gyvenimui. Valgyti skanūs ir Sveiki maitinimas padidėja mūsų atsparumą ligoms, suteikia mums tvarus energijos visą dieną, ir saugo mūsų kūno masės, normalus ir sveiko.

Įsivaizduokite, patyrė energijos per dieną ir gauti geros nakties miego kiekvieną naktį. Įsivaizduokite, kurie naudojasi savo pensijos metus su labai maža rizika, diabeto, širdies ligų, vėžio, artritas, Alzhaimerio liga ar kitų degeneracinių ligų, paprastai susiję su auga senas.

Tai nėra didelis procentas gyventojų šiandien sveiką gyvenimo būdą. Daugelis kenčia nuo diabeto, širdies ligų, vėžio, inkstų liga, nėščios artritas, osteoporozės, ir daug kitų degeneracinės ir ligų.
Vis daugiau ir daugiau tyrimų yra skelbiami kiekvieną dieną, rodo, kad šis nerimą padidėjimas degeneracinės yra tiesioginis nesveikos mitybos įpročių rezultatas. Mes mokymąsi kad kartą laikomi sveikų maisto produktai yra iš tikrųjų, ne taip sveiką. Mes mokymąsi kad, perdirbimas ir konservavimas maisto produktai gali pakeisti savo molekulinę struktūrą taip, kad mūsų institucijos tiesiog negali virškinti juos visiškai. Mes taip pat mokymąsi kad geras, švaraus vandens ir daug, yra gyvybiškai svarbus mūsų sveikatai ir gerovei.

Mes taip pat mokymąsi kad kritinių ryšys egzistuoja tarp sveiko kūno masės ir sveikos mitybos įpročius. Iš tiesų, sveikos mitybos pašalina dauguma nuolatinių svorio. Nuolatinių svorio, iš tikrųjų, yra mums, ką yra siaubingai neteisingas išankstinio perspėjimo sistema. Daugelis žmonių yra klaidingai įspūdis, kad svorio kaip mes amžiumi yra įprasta gyvenimo dalis. Kad yra neteisingas! Nuolatinis svorio kiekvienais metais yra perspėjimas, kad mes turime pakeisti mūsų mitybos įpročius.

Kas yra problemų valgyti sveiką mitybą šiandien?

Perdirbto maisto problema

Šiandien greitai tempa, aukštųjų technologijų pasaulyje mes atėjo su būdai proceso maisto šimtai. Problema yra, šio apdorojimo pakeitimus daug maisto produktų taip, kad mūsų kūno yra negali virškinti juos visiškai molekulinę struktūrą. Daug kartų, perdirbimo transformuojasi sveiką maistą į unhealty maisto produktams.

Mūsų virškinimo sistemos tampa zatkana su kas geriausiai galima apibūdinti kaip dumblo. Kadangi mūsų kūnas yra negali apdoroti šios dumblo, ji tiesiog saugo jį kaip riebalų indėliai visą kūną.

Mūsų imuninę sistemą, identifikuoja šių riebalų indėlių, užsienio okupaciją ir bando destory jiems. Šioje kovoje, mūsų imuninę sistemą, surenka skysčio ir šilumos. Taigi mes matome patinimas, uždegimas ir paraudimas.

Jei ši situacija yra, jis gali sukelti autoimuninės ligos ir (arba) degeneracinių ligų kaip širdies arba inkstų ligų, vėžio, ir artritas ir tt.

Vandens problemos

Kitos didžiulis veiksnys šiame didėjantis sveikatos ir mitybos krizės trūksta vandens. Dauguma žmonių gerti vien tik trupmena jų įstaiga reikalauja būtinų gryno vandens. Institucijos organų reikia geros tiekti vandenį efektyviai.

Geriamojo skysčių kaip kavos, sodos arba dirbtinių vaisių sulčių iš tikrųjų pridėti problema vietoj tirpalas. Daugelis iš šių gėrimų faktiškai dehidratuoti sutartyje nurodytą mūsų kūno. Mūsų kūno organus reikia geros, švaraus vandens ir daug jis. Vanduo yra būtinas virškinimo ir tinkama mityba paskirstymo visą kūną.

Carb problema

Dauguma žmonių supranta, kad cukrus yra didžiulis mitybos neigiamą šiandienos mitybos. Tačiau dauguma žmonių jų visiškai nežino, kad viena maisto grupės tampa cukraus, kai ji yra suskirstomas į kūno.

Šio maisto grupė yra, angliavandeniai. Prieš jums peršokti jokių išvadų, jūs turite suprasti, jūsų kūnas turi angliavandenių veiktų veiksmingai. Ji turi pakankamą tiekimą angliavandenių kiekis kiekvieną maitinimą.

Tačiau čia yra, kai problema yra. Kai jūsų kūno skyla a angliavandenių, jis virsta gliukozės. Jūsų kūno reikia gliukozės energijos. Tačiau, jei jūs jau pakrauta dėl angliavandenių, ir jūs ne naudojasi pakankamai ardančios tiekimui gliukozės, jūsų kūnas bus saugoti kad perteklius gliukozės kaip riebalų. Tada jūs vartojate daugiau carbs ir vis dar nėra pakankamai naudotis. Rezultatas yra nuolat statyti iki riebalų savo kūno audiniuose.

Angliavandenių kiekis yra gyvybiškai jūsų kūno sveikatai ir gerovei, tačiau jūsų įleidimo ir vykdyti turi būti subalansuoti.

Kalorijų problema

Kalorijas šiandien yra labai blogos spaudos gavėjas. Dauguma žmonių turi klaidingai sąvoka, jiems reikia sumažinti kalorijų prarasti svorio. Nebūtinai tiesa.

Dar kartą, kaip angliavandenių, kalorijų yra gyvybiškai svarbi jūsų viso kūno sveikatos mitybos veiksnys. Be tinkamos kalorijų, kenčia visą savo kūną. Jūs turite teisę rūšies kalorijų, ir jums reikia tinkamai kalorijas.

Baltymų problema

Baltymų yra ne išimtis, jūsų kūnas turi tiekia baltymų funkcijai, kaip ji buvo skirta mitybos. Baltymų teikianti amino rūgščių, jūsų kūno naudoja sukurti ir išlaikyti raumenų audinio. Baltymų svarbu taip pat stabilizuoti kraujyje. Kaip angliavandenių, jums reikia valgyti baltymų ne kiekvieną valgį. Iš tiesų, turėtų niekada valgyti angliavandenių be taip pat valgyti baltymų.

Rezultatas – sveikos mitybos sukuria sveika įstaiga?

Praktikuojančių sveikos mitybos ir valgyti sveiką maistą nėra sunku, ir gali pagerinti gyvenimo kokybę, daug, daug būdų. Įsivaizduokite, sumažinti savo rizika diabeto, širdies ligų, vėžio ir kitų degeneracinės. Atsižvelgdama tvarios energijos visą dieną ilgai. Gauti geros nakties poilsio kiekvieną naktį.

Rašyti komentarą