Kodėl sveiko maisto ruošimas žengia koja kojon su šeimos maitinimas

parašė , 2012-01-11 14:35

Jūs galite rasti šią šiek tiek “užsispyręs, bet mes matome, kad sveikos mitybos eina, ranka į ranką gero valgio šeimos įpročius.

Šeimos maistą gali būti labai naudinga kovojant su antsvoriu, ypač vaikams.

Kaip šeimos vakarienė gali kovoti su nutukimu? Kai kurie tyrimai rodo, kad dalyvavimas šeimos maistą lėmė padidėjęs suvartojimas vaisiai ir daržovės, Subalansuota mityba ir sumažina labai riebus užkandžiai tarp maitinimų.

Daugelis žmonių pradėti dietos ir prarasti keletą svarų kiekvienais metais. Bet daugelis iš šių re-dėmesys ir toliau paleisti ir sustabdyti nesugebėjimas prarasti svorio begalinis ciklas. Todėl Atminkite, kad vaikai sužinoti, daugelis iš jų tėvai. Jums reikia parengti maitinimas, kurios bus tikrai įkvėpti juos vėliau.
Vaikams mokytis iš savo tėvų ir vaikų nutukimu ir maisto pasirinkimą Dabartinė epidemija žymiu atspindi subalansuotą mitybą sėdimas gyvenimo būdas ir turi daug vaikų, kurie yra antsvorio arba nutukusių žmonių.

Mūsų šiuolaikinėje visuomenėje, tai labai lengva valgyti per daug ir per mažai naudojasi. TV, radijo, skelbimų lentose ir t.t… Mes skatinti visiems valgyti perteklius. Taigi jis yra beveik neįmanoma įtakos aplinkai ir tai ne fizinis.

Nepaisant Śnieżyca paruošto maisto, pasirengę būti šildomas ir valgyti, (įskaitant fast food) restoranai, parduotuvės prie kiekvieno gatvės kampo, tikrai galite keisti šeimos skatinant svorio arba stabilizuoti sveiko svorio mitybos įpročius. Geriausia vieta pradėti šių pokyčių mitybos įpročius, todėl yra, virtuvės.

Socialiniai veiksniai yra šaltinis skatinimas valgyti per daug ir padaryti per mažai naudojasi. Mes gyvename metu, kai dalis yra didžiulis, maisto yra itin ir prieinamos technologijos, kad mums įrašyti mažiau kalorijų (TV, kompiuterio ir t. t.). Ir mes praleisti daug laiko posėdžio (dugno gyvūnų užduotis biure, pavyzdžiui).

Taisyklę thumb yra išlaikyti paprastumas rengiant sveikas maistas su šeima. Išvengti receptus, kad reikalauja daug priemonių ir ingredientų. Paprasta patiekalas, grilowanym ar keptos be per daug ingredientų ir veiksmus, kartu su šviežios daržovės ir a krakmolo yra geras pasirinkimas.

Parengti šeimos miltų, pirkti puodai, keptuvės ir t. t… kurie yra nonstick. Nonstick virtuvės reikmenų gamybos leidžia išvengti naudojant naftos daugiau sveikas parinktis, pvz., vyno, vandens arba vaisių sulčių fizinis 100 %. Naudojimas ir priežiūra jūsų nonstick virtuvės reikmenų gamybos pagal gamintojo rekomendacijas, kaip išplėsti savo gyvavimo ciklą.

Pabandykite pakeisti savo gaminimo būdus. Kepimo, broiling ar sutrypta (maisto, vandens Panardinimas tik virimo) šaltinių baltymų. Vietoj, purškimo su sviesto arba Margarinas sumažinti sočiųjų riebalų ir trans-riebalai, basting tematikos daržovių sultinyje, baltasis vynas arba apelsinų sultys be cukraus. Išvengti receptus, kad reikalauja, kad padažai ir Grilis padažai išlaikyti mažas riebalų kiekis meniu.

Raginame spustelėkite šią nuorodą, jei norite daugiau kokybės informaciją apie paprastą receptai, sveiko maisto ruošimas ir geriau šeimos miltų receptai.

Rašyti komentarą