5 Greitai svorio metimo Patarimai, Detox Dieters

parašė , 2012-01-11 13:22

Yra daug dienoraščiai, knygos ir produktų iš ten touting “greitas svorio netekimas”. Nors kai kurie iš jų gali dirbti tradicinės dietos, tie daro detox dietos žaidžia šiek tiek skirtingų taisyklių rinkinį. Ar jūs darote sultys, greitai arba žaliavinio maisto detox dietos, yra keletas patarimų, kad jums reikia turėti omenyje, siekiant maksimaliai padidinti savo svorio proceso metu.

Gauk aktyvus

Įgyvendinimas yra svarbi dalis dietos. Tai yra įrodytas faktas, kad sveikos mitybos plius naudotis vis dar yra geriausias būdas sublogti ir nuolat jį išjungti. Tačiau, kai greitai ypač daryti žaliavinio maisto detox arba sulčių, naudotis, kad jūs koks yra, kas yra svarbiausia.
Daugelis žmonių, naudojant detox dietos prarasti svorio, ypač už pirmą kartą, iš pradžių patirtis šalutinis poveikis, pvz., badas arba nuovargio. Per šias kartų jo vis dar svarbu pasinaudoti padėti pereiti toksinus jūsų atliekų. Tačiau negali būti labiausiai tinkama ryžtingai vykdyti kaip aerobics arba svorio kėlimo.

Gauti dalyvauja veikloje, pvz., joga arba tai chi būdais daug gentler praranda svorį ir juda per savo kūną toksinų šiuo metu.

Apriboti jūsų cukraus

Manote, kad kai daryti greitai sulčių arba žaliavinio maisto dietos detox, kad jums bus cukraus nemokamai dietos. Tačiau, net natūralios šviežiai juiced vaisių sultys turi cukraus. Ji negali būti perdirbtų cukraus, bet net sudėtingą cukrų pvz., kokios yra vaisių gali dar pakuotėje, svarų.

Kaip taisyklė nykštys, tai gera idėja, kad ribinės sumos vaisių ir vaisių sulčių po 4 pm. Sudėtinga rasti vaisių yra puikus energijos šaltinis ir geriausia suvartoti anksčiau, dieną. Pabandykite gryno daržovių sulčių arba lapinės žaliųjų tą dieną vietoj.

Gerti daug vandens

Dauguma žmonių ne gerti pakankamai vandens, jei nėra nieko, kad gausite iš detoxing – padidinti jūsų vandens įleidimo būtų gera. Kaip jūsų kūno pradeda judėti toksinus iš jūsų riebalų saugomi ir organų, jūs norite įsitikinkite, kad jums likti hidratuotu.

Vandens taip pat yra svarbus, kai daryti detox dietos, nes mes linkę jaustis šiek tiek hungrier iš pradžių darydama tai. Geriamojo daug vandens gali padėti jums jaustis visiškai tarp maitinimų taip jums buvimo kelyje.

Nustatyti realius tikslus

Mes visi girdėjote žmonių, kurie prarado 30 svarų per savaitę darai detox dietos ataskaitas. Nors tai tikrai įmanoma, kad taip pat labai ypatingos. Ne tik galėtų praranda, kad daug svorio per tokį trumpą laiką būti nerealu bet, dauguma žmonių, tai taip pat nesveiko ir pavojingų.

Galvoti apie tai, kiek svorio jums reikia prarasti gauti į savo tikslinė svorio ir ne persistengti ji. Dauguma žmonių tikriausiai realiai gali prarasti tarp 2 ir 7 svarų per savaitę. Atminkite, kad laikyti realiomis ir dauguma saugūs.

Valgyti/gėrimas reguliariai

Atminkite, kad detoxing yra ne apie starving yourself. Detoxing yra apie valymas jūsų sistemos pateikiant tik švariausių, gryniausio lengviausiai lengvai virškinamos pašarinės žaliavos maisto produktuose. Valgyti ir gerti (arba geriamojo sulčių ir vandens, jei esate sulčių detox) bus reguliariai jūsų metabolizmą dūzgiantis. Įsitikinkite, kad jūs gaunate mitybos ir tam tikru laipsniu hidratuotas kas kelias valandas išlaikyti iš gauti alkanas.

Po Šie patarimai gali padėti jums gauti kuo iš dietos detox. Tikimės, auginti kaip įpročius per dietos detox jums gali perkelti juos į savo reguliarias mitybos įpročius, kaip gerai. Pamatysite ir pajusti skirtumą, kad tik keletas nedideli pokyčiai gali padaryti!

Rašyti komentarą