Kas yra sveiką ir maistingą maistą?

parašė , 2012-04-08 09:01

Kas yra sveika mityba?

Kas atsitinka, kai jūs valgyti sveiką ir maistingą maistą? Jūs turite ramų nakties poilsio, kiekvieną naktį. Jums pabusti kiekvieną rytą atnaujinamas ir pasirengę veido dieną? Jūs turite energijos, kuris trunka visą dieną? Jums pasiekti savo optimalų kūno masės, pastangų ir natūraliai? Jūs iš esmės sumažinti savo rizika širdies priepuolis, insulto, diabetas, arba kitas ligas su auga senas? Sveikos mitybos tiesiog pakeisti savo gyvenimą visam laikui.

Visi žinau, kad nori gyventi laimingas, sveikatos gyvenseną. Aš niekada susitiko vieną asmenį, kuris man pasakė, jie norėjo būti nesveiki. Tačiau beveik visi žinau, nors kiekvieną dieną, kad daro juos palaipsniui daugiau nesveiko… jie valgo nesveiki maistas. Jie valgo maisto produktų, kad sukelti svorio, maisto produktų, kad apiplėšti energetikos, maisto produktų, kad padidinti jψ πansai diabeto, širdies priepuolio ar insulto

Kaip gali jums atskirti sveikų ir nesveikų maisto produktams. Apskritai nesveiki maistas yra sveiko maisto produktų, kad yra pakuotėje, sušaldyti, giliai kepti, konservuoti, džiovinti, tešlą, padengtas arba smegenų su junginiai, tik PhD galite ištarti. Kitaip tariant, jie išgyveno procesą, kuris pakeitė jų natūralios savybės.

Daug kartų perdirbimo pasikeičia taip, kad jis painioja mūsų kūno maisto produktų sudėtį. Kaip mūsų institucija turi ne idėja, kaip apdoroti maisto visiškai, todėl jis tiesiog saugomi šie leistini junginiai, kai kurios vykdomos mūsų kūno. Didinti mūsų rizikos dėl dalykų, pavyzdžiui, vėžiu, širdies pridėti, insulto, arba diabeto.

Nesveiki maistas, svorio ir ligos

Dauguma žmonių klaidingai įspūdį, kad svoris pelnas, širdies priepuolis, insulto ir ligų, pavyzdžiui, diabetas, artritas, ir reumato yra tiesiog normalus senėjimo proceso dalis. Kad yra didžiulė klaida, sprendime.

Nuolatinis svorio, kaip mes amžiaus, yra mums, ką yra labai, labai negerai su mūsų sveikatos ir mitybos ryškiai blyksintis ženklas. Ir, jei mes ne ištaisyti padėtį, širdies priepuolis, insulto ir ligų, pavyzdžiui, diabetas, artrito ir reumato yra labai tikėtina, į mūsų ateitį.

Angliavandenių dilema

Dauguma žmonių supranta, kad perviršinio cukraus mūsų pašaru yra nesveikas. Tačiau jie yra visiškai nežino, kad kai kurie maisto produktai veikia kaip cukraus, vieną kartą išnykti ir prilyginamas. Maisto produktų, kad jei valgyti perteklius, gali būti tokia pat žalinga, kaip perviršinio cukraus sveikatai.

Šie maisto produktai yra ir angliavandenių. Dabar prieš jus iškirpti angliavandenių visi kartu, jums reikia pastovaus tiekimo angliavandenių kiekis, ypač jūsų galvos bei nugaros smegenų. Labai svarbu, kad jūs valgyti angliavandenių kiekvieną valgį. Angliavandenių tiekimo kad reikalingas gliukozės, jums reikia energijos. Su pakankamai angliavandenių, jūs turite energijos visą dieną ilgai ir jūs galėsite poilsio taikiai visą naktį.

Čia yra problema, savo kūno poreikius angliavandenių fizinės energijos. Tačiau, jei nereikia naudoti visus energijos ir angliavandenių davė jums, jūsų kūno saugo jį kaip riebalų, naudoti vėliau. Taip Jei imtis daug angliavandenių, ypač krakmolingos carbs, pavyzdžiui, duona, tešlos gaminiai, bulvių ir ryžių, jūsų kūno toliau saugoti perteklius, riebalų.

Vaisių ir daržovių yra daug sveikesni pasirinkimo angliavandenių, o ne duona, tešlos gaminiai, bulvių ir ryžių. Tik valgyti krakmolingos angliavandenių, po to, kai iš ar sunkiųjų darbų naudotis. Kitaip, nuolat krakmolingos angliavandenių iki minimumo. Valgyti ir vaisių arba daržovių kiekvieną valgį. Tokiu būdu, jūs gaunate ne per pakrautas su krakmolingos angliavandenių, tačiau jūs gaunate nuolatos būtų tiekiamas sveiką angliavandenių kiekis per dieną, išlaikyti savo aukšto lygio energijos ir jūsų kūno sveiką.

Kalorijų dilema

Kalorijas yra turbūt labiausiai Niezrozumiany mūsų mitybos komponentą šiandien.

Kokie faktai? Mes turime pakankamai kalorijų kiekvieną dieną mūsų kūnas veikti kaip jis buvo suprojektuotas. Tuos, kurių reikalaujama kalorijų skiriasi priklausomai nuo kėbulo tipas, lytis ir kasdieninę veiklą kiekvienam asmeniui.

Daug kartų, perdirbtų maisto produktų yra daug didesni kalorijų turinio neperdirbtame maiste. Be to, visada mūsų institucija nežino, kaip virškinti ir įsisavinti kai kurie iš šių perdirbto maisto kalorijas, todėl ji tiesiog saugo juos kaip riebalų.

Tirpalas yra valgyti sveiką maistą, pavyzdžiui, vaisių, daržovių, ankštinių augalų, pupelės, natūraliai šeriami liesos mėsos ir naminių paukščių, žaliavinio riešutų, sėklų ir organinių kiaušinių. Kai valgyti pagrįstą porcijomis, šie maisto produktai, jūsų Infuziniai yra harmonijos su savo kūno poreikius. Ir jūs prarasti svorio natūraliai.

Baltymų dilema

Baltymų teikianti mūsų kūnas su amino rūgščių. Amino rūgštys yra būtinas raumenų skaidulų. Be to, baltymų padeda degimo procesas, nusakančios išleidimo iš glucogan savo kasos riebalai.

Glucogan turi kitą svarbią funkciją, ji stabilizes cukraus kiekis kraujyje. Dėl to svarbu valgyti pakankamas baltymų ir angliavandenių kiekvieną valgį. Valgyti angliavandenių be baltymų gali sukelti kraujo cukraus šuoliai.

Sveiką maistą yra gyvybiškai svarbios jūsų sveikatai

Sveiką maistą yra labai svarbūs sveiką gyvenimo būdą. Mokymosi, kurio maisto produktų yra sveikus ir maistingus nėra taip sunku, kaip gali turėti minties. Valgyti sveiką ir maistingą maistą gali tiesiog suteikti jums sveiką, laimingas gyvenimo ir padėti jums pasiekti jūsų idealus svoris be dietos, bado, ar pavojingų tabletes.

Rašyti komentarą