Geriausia šunų maisto išsami informacija ir patarimai

parašė , 2012-04-07 16:27

Šiame straipsnyje kalbama apie pagrindinę informaciją ir išsamių patarimų pasirenkant geriausią jūsų geriausias draugas šuo maisto. Mes nuoširdžiai tikiuosi, taip bus didelis pagalbos su jūsų supratimą, kad teisė šuo maisto savo šunį.

Kaip šunį savininkas, jūs visada turėtų būti ant jūsų pirštai ir ieškant geriausių informaciją ir patarimus apie tai, kaip nustatyti, kas yra geriausias ir sveikiausią mitybos už jūsų geriausias draugas.

Jums turėtų ne tik būti susirūpinęs dėl savo augintinio sveikatos, tačiau, tai yra jūsų pareiga įsitikinkite, kas esate šerti jam ar jai. Jums reikia žinoti, kas yra tai, kas yra komponentai ir jie mitybos ir sveiko maisto ar bus jie pakenkti jūsų augintinė ir sutrumpinti jo gyvenimo trukmę.
Yra daug daugiau, kad eina į jūsų šuo ‘s gerai yra. Gera dantys, blizgios paltai, aiškiai ir ryškiai akis, liesos kūno, be riebalų, gera virškinimo sistemos ir daug energijos. Jei tai, kas jums ieškoti jūsų geriausias draugas, tada turite pradėti su ką jis arba ji valgo. Norėdami tai padaryti tinkamai, turite suprasti terminus, kurie naudojami ant maišo maisto ingredientus.

Jei ji sako “visiems fiziniams”, ar tai reiškia, tai yra geras ingredientas? Arba jei ji sako “daug baltymψ”, tai yra geras dalykas. Atsakymas yra ne. Atsakymai į daug, daug daugiau tokių klausimų, galite atsakyti peržiūrėdami AAFCO apibrėžimus, šunų maisto komponentams, kurie yra nemokama ir prieinama mano svetainėje. Tai bus paaiškinti nevykusios ir paini šunų maisto pramonėje vartojami terminai.

Ar yra ingredientų, jums tikrai turėtų vengti, šėrimo jūsų geriausias draugas? Žinoma, yra ir daug, daug daugiau nei jūs galite įsivaizduoti. Yra daug kenksmingų ir netgi mirtinas ingredientų, kad reikia vengti ne visos išlaidos. Tai, ką aš jums parodysiu, kaip daryti, todėl galėsite tęsti pasitikėjimą, kas sveika ir kas yra labai pavojingas ir net mirtini jums šunų.

Kas yra geriausias šuo maisto? Kaip žinote, kiekvienas gamintojas su visų teigdamas gaminti “geriausia šunų maistas” rinkoje? Rūšies painu, nėra jis? Gal tai ženklų su didžiausia biudžetai, gali, rinkos ir reklamuoti savo produktą. Jūs atspėti tai, tai nereiškia, ji yra geriausia šunų maisto. Crazy, tiria, skaitymo ir panašūs galima pereiti iš visų, didelis biudžeto gamintojo, kad jau duoda milžinišką pelną iš žemesniųjų ir labai mažos klasės šunų maisto. Kodėl, tai yra naudojami ingredientai.

Nepriklauso į senas prekybos sistemą, kad šunų turėtų tik valgyti šuo maisto. Ne tiesa ne visiems. Iš tiesų, jie daro savo geriausius supainioti ir misdirect vartotojui. Tiesa, jūs turite daugybę skirtingų scenarijų, galite pasinaudoti sau. Pvz., komercinės fizinis komponentas, organinių, žaliavos, sušaldytos, užšaldyti, džiovinti arba šių maisto produktams, derinys. Nesvarbu, ar jums pirkti pre supakuoti maisto produktų, kad yra specialiai sukurti šunų mitybos poreikius arba jei gaminti savo patiekalai, naudojant tinkamą ingredientų. Tai bus taip pat išmokyti jus.

Prisiminti pagrindinis punktas yra, kad norint gauti geros sveikatos savo gyvūnus, turite pirmiausia pateikti geros mitybos ir išvengti pavojingų sudedamųjų dalių. Geros mitybos sumažina profesinio mokymo vekseliai ir leidžia išvengti daug prastesnės produkto sveikatos problemos. Dauguma savininkų galvoti, kad siūlo tokių aukštos kokybės maisto produktų bus pernelyg brangu ir neprieinama jiems. Ne ilgainiui, ir ne jei norite geriausiai jūsų draugui.

Konservuoti ir sausas šunų maisto

Žiūrint vieną svarsto, nepamirškite patikrinti ir pamatyti, jei etiketėje ingredientų sudėtyje yra visai, reali atpažįstama ingredientų, kad atitikti žinomas aukštus standartus. Tai reiškia, Nr šalutinių produktų ir Nr grūdai yra pirmasis, ką reikia pašalinti, kaip jie bus tikrai bangų raudoną vėliavą kaip žemos kokybės produktą. Pagrindinis ingredientas turėtų sudaryti konkrečios mėsos miltų ar, mėsos, pagrindinis ingredientas ir ne neapibrėžtą mėsos miltų. Bet visos mėsos, pvz., vištienos, galvijienos, avienos, antis, Turkija, fazanų, bizonų, venison, lašišų ir panašūs yra visi geri ingredientų. Taip pat ieškoti įvairių vaisių ir daržovių.

Probiotics ir maisto papildai

Nors probiotics ir maistiniai priedai pridedami dauguma šuo Dieta, daugiau geros reputacijos ir didesnis pabaigos gamintojo pateikti išsamią informaciją apie kiekvieną leidinio, ir kaip, priedas bus naudinga jūsų šuo. Išvengti nemalonus konservantai ir priedai, kurie yra naudojami. Kokių nors konservantų, naudojamas, turėtų būti natūralus ir sveiką ir ne kai kurių apverktinas cheminės sudėties. Gera fizinis konservantų, pvz., askorbo rūgšties, vitamino c ir e vitamino, yra priimtinas ingredientų.

Kur pirkti geriausia šunų maisto

Jums reikia rankos su išsamią informaciją, patarimus ir žinių, duosiu jums tinkamai pradėti iešką geriausias šuo maisto arba jūsų vietos maisto parduotuvės, veterinarinių tarnybų ir gamtos maisto sandėliai.

Net galėsite ieškoti tinkle, kai jūs žinote, kas yra gerai ir kas nėra gera Jūsų pasirinkimas šunų maisto. Jūs galėsite lengvai pamatyti, per daug pretenzijų, kad “Mes siūlome geriausias šuo maisto”. Jūs sąžiningai manau, kad jei jūs ką buvo siūloma čia, kad galite būti nieko, bet teisė į tikslą, jūsų pasirinkimas? aš taip nemanau.

Komercinės šunų maisto

Atminkite, kad jie yra dažniausiai nieko bet Bezgaumīgs reklamos ir daugiausia pūkas. Jei jie turi, biudžetas ir pinigų, jie gali reikalauti viską, ką nori pareikšti. Iš tiesų, dauguma šių pagrindinių gamintojas turėjo primena savo produktus, 2007, 2008 ir 2009. Dauguma mažai baigti, pigiai ir žema kokybė, maisto produktai, pagaminti iš daugiausia šalutinių produktų, mėsos, užpildų ir grūdai.

Žaliavinio šunų maisto

Daugelis Šunų savininkai yra dabar gauti į žaliavinio šunų maisto daugiau kiekvieną dieną. Jie mano, kad tokiu būdu, žaliavinio yra daugiau fizinių į šuns, ir jie žino tiksliai ką jų šuo yra gauti. Kai kurie taip pat mano, kad žalia mėsa, leis jų šuo augti stipresni leaner įstaigai. Aš ne per tikras, aš visiškai Prenumeruoti šio tikėjimo, bet naudojamas kartu su kitais maisto produktais, jis gali būti taip pat yra sveika alternatyva.

Tiesiog neužmirškite, kad jei jums tai padaryti, mėsa turi būti labai švieži, kad būtų išvengta bet kokį galimą apsinuodijimo maistu. Jūs net galite mesti į žaliavinio kaulų kartais, tol, kol ji nėra virti. Kai jis yra virti, ji tampa trapūs ir splinters, todėl kenkia jūsų šuo.

Naminis šunų maisto

Čia yra kitas didelis pliusas. Išlaidos gali smarkiai sumažinti, kai darai namų šunų maisto. Nors tai yra pigiau nei komerciškai gaminami produktai, galite pritaikyti dietos, atitinkantį kiekvienas iš jūsų šuo mitybos poreikius, tuo pat metu suteikiant jam įvairių šviežiai pagaminti sveikas maistas, jis galime žvelgti į kiekvieną dieną. Norėdami pamatyti jai, kad jo maitinimas yra chemiškai ir užpildas.

Jūs minties, namų šunų maisto receptai buvo sunku padaryti, laiko ir brangus. Pagalvokite dar kartą. Leiskite savo šunį daug ilgiau, negu jis paprastai gyvena. Jūsų šuo labui ir gerovę, tai padaryti dabar.

Jūs galite rasti priimančioji išteklių, tiek ir nuo linijos, featuring receptai rinktis. Lauke daugelis ekspertų mano, kad namψ maisto, kartu su kartais gydyti žaliavinio šunų maisto dietos yra puikus derinys tiek mitybos ir veislės.

Ne nevilties, užduotį prieš jums yra tikrai gana paprasta viena iš tiesų. Jei yra ginkluoti, savo svetainę nemokamai įrankiai, tada pasitikėjimo manimi, jūsų darbas bus labai lengva.

Atspausdinti jūsų nemokamai parsisiųsti iš mano svetainės žemiau, ir juos pasiimti su savimi, kai jums eiti analizuoti šunų maisto gamintojo naudojamus ingredientus. Tai taip paprasta. Jums bus tada tinkamai ginkluotųjų su visais, kad jums reikia. Dabar išeiti ir tai padaryti.

Aš tikiuosi, kad šiame straipsnyje pateikta informacija, buvo informavimo priemonės, prasmingas ir naudingas jums. Tai mano dizainas, kad naudojate šį straipsnį jokiu būdu, kad jūs manote, kad bus naudinga jums. Tik prašau, kad jūs ne plagijuoti jos turinį, ir kad jūs išlaikyti autorius langelį ir atgal nuorodą taktiškumas.

Autorius: Derick Senatore

Aš jūsų vartotojų advokatas. Apsilankykite , daug daugiau įdomių straipsnių ir priimančioji nemokamus įrankius, jūsų atsisiųsti

Rašyti komentarą