Kas yra kai kurių pagrindinis\/pagrindinių elementų sveiką mitybą pagyvenusių žmonių?

parašė , 2011-11-30 18:24

Valgymas teisę yra vienas svarbiausių dalykų būtina likti viršų sveikatos. Net jei ir gyvenimo būdas yra labai slegiančios ir naudodamasi yra minimali, Valgymas teisę gali nutraukti svorio įgyti problemas ir kitų sutrikimų, kurie gali būti kontroliuojamos. Ypač vyresnio amžiaus žmonių, Valgymas teisę yra labai būtina, išvengta jų sveikatos problemų ir už ribotą naudojimąsi. Pagyvenusių žmonių turi specifinius mitybos poreikius ir būtinybę struktūrinį dietos. Jų dietos daugiausia turėtų sudaryti mitybos, kad gali padėti jiems virškinimo ir išlaikyti sveiką kraujo spaudimo lygis jų kraujyje.
Toliau išvardyti kai kurie pagrindinius poreikius raciono pagyvenusių žmonių. Nėra reikalo valgyti tiksliai tos pačios rūšies maisto kiekvieną dieną, tačiau maisto komponentai turi būti naudojamas panašių eilutėse.

Perdirbami lengvai lengvai virškinamos pašarinės žaliavos Nr: sudėtinga ir perdirbto maisto nerekomenduojama pagyvenusių žmonių, nes jos nėra lengvai lengvai virškinamos pašarinės žaliavos ir pridėti toksinų į sistemą. Lengvai lengvai virškinamos pašarinės žaliavos maisto pavyzdžiui, tinkamai virtų daržovių, šviežiai auginami vaisiai ir grūdai, kurie yra turtingas ląstelienos turėtų būti pagyvenusių žmonių mityba pagrindas. Daugiau pluošto suvartojimo pagalbai virškinimo procesas ir išlaiko vital statistika sveikos lygių.

Mažai cukrų, mažai natrio ir mažai riebalų: mažai cukrų mityba yra taip pat labai svarbus vyresnio amžiaus pašaru, nuo vartoja daugiau cukraus šuoliai iki lygių cukraus. Taip pat mažai natrio mityba yra būtina išlaikyti jų kraujo spaudimas žymės. Ji taip pat pagalba būtina energiją tiekiančiomis ir išlaikyti jų ištvermė nepažeista. Mažas riebalų mityba taip pat yra lengvai pasiekiami su nugriebto pieno miltelių, mažai riebalų sūrio ir pieno produktai, o ne naftos.

Turtinga mineralų ir vitaminų: pagyvenusių žmonių mityba turi būti turtinga mineralų, pavyzdžiui, kalcio, cinko ir geležies. Šių mineralų padėti geriau veikti visų organus ir išvengti sutrikimų. Kalcio padeda išvengti kaulų silpnumas ir padeda išlaikyti juos stiprus. Maisto produktų, pavyzdžiui pieno, organinių sūris ir jogurtas yra daug kalcio ir turi būti įtraukti į paros raciono. Geležies turtingas daržovių, mėsos ir naminių paukščių turėtų būti įtraukta į paros raciono. Cinko įleidimo turi atidžiai stebėti, nes dauguma pagyvenusių asmenų sunku suskirstyti cinko komponentų. Vitaminų labai reikia dalis pagyvenusių žmonių mityba. Jie padeda išvengti sutrikimų, būtina energijos tiekimo ir padėti išlaikyti įvairių kūno į viršų būklė sistemų funkcionavimui.

Baltymų turtingas maisto: svarbu, kad vyresnio amžiaus žmonių išvengti nutukimo ir išlaikyti sveiką svorio. Vartojančiomis baltymų turtingas maisto pavyzdžiui, kiaušinių, žuvų ir paukščių padės padaryti sveikas maistas ir išlaikyti svorio žymės. Baltymų taip pat padėti gerinti imuninę sistemą, kuri yra labai svarbi senyvo amžiaus žmonėms. Jie easy to digest, taip pat jas pagrindinę jų paros raciono dalį.

Vartojimo balanso maitinimas ne reikia būti nuobodu ir yra neskanūs senyvo amžiaus žmonėms. Yra πimtai įdomių receptų prieinama, yra nukreipta į teikti protingiausias miltų pasirinktys senyvo amžiaus žmonėms. Virimo sveikas maistas jiems priimtinu būdu valgyti teisę ir sveiko kūno pasitikėjimą. Jūs ieškote Home Care Berkeley CA arba Home Care Pinole niekada sustoti rūpinasi yra tik call away.

Rašyti komentarą