Kaip išvengti odos ir kailio problema jūsų augintinė

parašė , 2011-12-11 15:08

Kaip išvengti odos ir kailio problema jūsų augintinė

Odos ir kailio jūsų augintinė dažnai atspindi bendrą pet sveikatos. Sklandžiai infekcijos mažiau blizgios odos ir kailio jūsų augintinė suteikia ženklas, kad jūsų augintinė yra sveiki. Tinkamai maistingą maistą, vaidina labai svarbų vaidmenį su bendra sveikatos, įskaitant pet kailio ir odos. Perteklius ar trūkumas bet maistinių medžiagų, pet gali sukelti daug problemų, jūsų mėgstamiausia pet. Tuo pačiu metu yra lygiai taip pat svarbu czesanie.

Suteikia jūsų augintinė paros dozė fizinis Pet odos ir kailio papildyti gali padėti išlaikyti pusiausvyrą pagrindinių maistinių medžiagų mitybos jūsų augintinė, fizinis Pet odos & paltai papildyti yra turtingas odos praturtinti formulė, kuri suteikia jūsų augintinė dienos leidinio sveiką odą ir blizga chalatą
os reguliariai įleidimo apsaugo jūsų augintinė iš kuoktelėjęs odos, vitaminas trūkumas, prasta mityba, Amino rūgštys ir riebalų rūgščių ir taip pat prasta sugerties maistinių. Fizinis pet odos ir kailio taip pat yra miltelių pavidalo.

Esančių natūralių Pet odos ir kailio leidinio veikliųjų sudedamųjų dalių yra biotinas, kolageno, cinko, Omega-riebalų rūgštys ir Probiotics. Galime suprasti šias sudedamąsias dalis, jūsų augintinė paros raciono svarbą:

• Biotinas: Biotinas būtina metabolizmo ir augimo pet, ypač atsižvelgiant į gamybos riebalų rūgštys, antikūnų, virškinimo fermentai, ir metabolizmo Niacinas (Vitaminas B-3).

• Kolageno: kolagenas yra labai svarbu naminiams gyvūnėliams, kaip vienas ketvirtadalis visų baltymų savo augintiniai kūno yra kolageną. Kolagenas yra pagrindinių struktūrinių baltymų, sudarančių molekulinės laidai, stiprinti sausgyslių ir plačią, elastingos lapų, remti vidaus organų ir odos.

• Cinko: pakankamai cinko lygiai yra labai svarbūs įstaigos imunitetą ir stiprumo. Cinko aids audinių remonto ir žaizdų gydymas. Ji atlieka svarbų vaidmenį fermentų ir inulino formavimas. Svarbu sveikos odos, kaulų ir dantų, ir taip pat normaliąją vaisiaus vystymasis smegenų, nervų sistemos ir kaulų nėštumo metu.

Cinko privatumo didinimo technologijų trūkumas sukelia praradimo jausmas kvapą, skonį ir odos problemas.

• Omega – riebalų rūgštys: yra gera riebalų, kad padėti širdies sveikatos ir taip pat daro odą atrodyti sveikesnes. Šių riebalų rūgščių yra atsakingos už sveikatos ląstelių membranos, kuri ne tik veikia kaip kliūtis kenksmingų dalykų, bet taip pat plaukimo maistinių medžiagų ir atliekų produktų kirsti iš langelio. Omega-3 riebalų rūgščių padėti sumažinti įstaigos gamybos uždegiminių junginių–fizinis susijusių cheminių medžiagų senėjimo proceso metu, kad įtakos kaip sveika oda atrodo ir veikia.

• Probiotics: sudaro 3 įvairių rūšių Probiotics ar naudinga bakterijų būtent Streptococcus faecalis, Clostridium butyricum, Bacillus mesentericus, kuri padeda išlaikyti sveiką virškinimo sistemą optimaliai sugerties maistinių medžiagų.

Išteklių nuorodos Pet Meds

Naminių gyvūnų sveikatos leidinio

Naminių gyvūnėlių sveikatos priežiūros

Rašyti komentarą