Jaustis gera pusę plika

parašė , 2011-12-12 09:03

Jei minties lašinamojo rankšluostį, atskleidė savo bikini plakiruoto kūno ir meandering link vandens ‘s edge užpildo Siaubo, jūs ne vieni.

Nors ώinant, intelektinės lygiu, kad dauguma moterų neturi paveikslėlį puikus įstaigų, mes matome žiniasklaidos, daugelis iš mūsų vis dar jaučiasi savarankiškai sąmoningas ne maniau, kad α Pyszaωkowaty aplink pusiau plika į priekį nuo kitų.

Tiesa yra tai, kaip mes manote apie mūsų įstaigos turi mažai ką daryti su ką mes iš tikrųjų atrodo, kaip ir yra daugiau apie savęs suvokimą ir kaip mes manome, kiti suvokia mums. Pirmasis žingsnis į daugiau teigiamų kūno įvaizdžio yra iššūkis savo neigiamas savarankiškai mintis. Nuolat klausia sau. Tai tiesa, kad mano ginklų yra Mažaakės, arba mano bumu perdaug didelės?

Pranešimas mintis apie savo kūno ir pripažįsta, kad šios mintys įtakos jausmus, jūs turite apie save
Pakeisti šias neigiamas mintis teigiamas. Tačiau nuolat realus. Don’t tell sau, jūsų kūnas yra gražus, jei ne manote. O pasakyti, “mano bodyworks sunku man visą dieną ir aš padaryti geriausiai gali rūpintis ji.”

Paprašyti kitų, ką jie galvoja apie esate nepatenkinti kūno dalis. Ir manau, juos gavę teigiamų atsiliepimų. Tuo pačiu metu, ignoruoti žmonių, kurie gali būti kritiškas ir neigiamas.

Kadangi kūno įvaizdžio pagrįsta ne realybe, moterų, kurios yra laikoma, kad puikus kūno yra labiau tikėtina, kad nepatenkinti savo įvaizdį, moteris, kurie yra faktiškai antsvorį. Tai žinoma, tiesa, Simone, 28, mama dviejų. Nepaisant profesinės baleto dancer, jo pradžioje dwudziestych, Simone kovojo su įstaiga pasitikėjimo, jausmas, kad ji ne formuoti iki savo kolegoms šokėjų.

Ji primena: “man buvo laimė dalyvauti nacionalinės mokyklos menų, kur aš apmokyti kaip baleto šokėja, bet buvo kankinamas, savarankiškai abejonių apie mano kūno. Aš visada manė, kaip aš neteisingai kūno formos ir kad aš niekada nebuvo pakankamai plonas. Turiu sporto įstaiga su aukšto raumenų tonas, kurie manė, neteisingai šokėja kaip. “||| Atrodo, kad moterų linkę ypač nepagrįstas neigiamą įvaizdį. Nuo mažens, mes įsisavinti puikus moteris su puikus kūno, kuri veda mus jaustis nepakankamas, kai kalbama apie ką mes atrodo kaip dauguma koncepcija.

Moterys paprastai daug lūkesčiai yra didesni patys, dažnai dėl to pakeisti klaidingą požiūrį apie savarankiškai. Iš esmės, priešai yra per. Be to, daugelis iš mūsų turi internalized tikėjimo, kad gražus, yra gera ir kad fiziškai žmones yra geriau nei fiziškai nepatraukli žmonių. Tai nenuostabu, tiek daug moterų atsisakyti eiti į beach bikini.

Simone, tai buvo tik po to, kai ji nustojo šokių, kad ji suprato savo kūno klausimai buvo nepagrįstas. “Supratau, man buvo nerealu idealus, kokio tipo institucijos turėtų turėti. Mano kūnas gali būti baleto šokėja tobulą figūrą, bet tai puikus formos ir įprastą moteris. “||| Simone taip pat atributus savo dabartinę įstaiga pasitikėjimo palanki vyro, kuris visada sako, atrodo graži ar aš bikini arba mano pižama ir tai, kad ji gyvena sveiką gyvenimo būdą. Po to, kai ji sustabdyta, šokiai, Simone ne sustabdyti, teise. Vietoj to, su jos auginimo savo kūno priėmimo ji įkvėpė daugiau rūpintis savimi. “Aš einu į sporto ir atlikite jogos reguliariai ir taip pat sveikai valgyti,” ji sako: “bet aš ne tai, nes aš bando prarasti svorio arba keisti mano kūno. Aš tai padaryti, nes ji daro mane jaustis gerai apie save. Stiprus ir klestintis jaustis ir norite nustatyti geras pavyzdys mano vaikams. “||| Sveikas gyvenimo būdas gali pereiti ilgą kelią, skatinant įstaiga pasitikėjimo. Žinant, kad yra maitinant savo kūno, o ne sabotuojant su šiukšlių maisto gali pagerinti savo įvaizdį. Tai ne apie dietos. Žmonių, kurie nuolat dietos turi trūkumas, turintys besikeičiančių suvokimas apie save jos gauti didesnių ir mažesnių.

Jei pamiršti apie savo svorio, ir visiškai dėmesio sveiką mitybą, svorio patenka ne, jūsų kūno tonas pagerina ir jūsų protas maistiniu požiūriu šeria, bet dėl labiau teigiamą įvaizdį. Ir šiek tiek pasinaudoti nenorėjo eiti blogai.

Sandra prieš veikia savo Kultūrizmas svetainėje >

Rašyti komentarą