Kaip gauti pirmąją paskolą?

parašė , 2015-04-21 23:24

Pinigai dažnam iš mūsų tampa labai svarbūs, nes tai galimybė gyventi komfortiškai. Deja, kartais nutinka įvairių situacijų, kuomet jų pritrūksta. Tokiais atvejais gali pagelbėti apsilankymas paskolose.lt ir ten susirasti geriausią paskolas teikiančią bendrovę.

Kaip pasirinkti tinkamą? Tai dažnai užduodamas klausimas. Geras patarimas – atidžiai perskaityti sąlygas ir pasirinkti tą kreditą, kuris suteikiamas jums priimtiniausiomis sąlygomis. Dažniausiai nežinoma kaip gaunama pirma paskola. Tai galima sužinoti iš kredito bendrovės darbuotojų arba pateiktos informacijos jų interneto svetainėje. Labai dažnai jose siūloma pirma paskola visada nemokama. Taip, jūs gerai perskaitėte. Imant paskolą pirmąjį kartą, ji nekainuos jums papildomai, pavyzdžiui, nebus skaičiuojamos palūkanos ir nebus taikomas administravimo ar sutarties sudarymo mokestis.

Pirmoji paskolaSvarbu žinoti tai, kad jums reikės atitikti keliamus reikalavimus. Jie gali būti skirtingi įvairiose kredito įstaigose. Galima paminėti pagrindinius, kurie jose sutampa. Tai būtinybė būti sulaukus 18 metų. Taip pat kreditai ir paskolos suteikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie turi pastovių pajamų. Kiti reikalavimai gali skirtis. Apie juos išsamiau galite sužinoti apsilankę pasirinktoje kredito įstaigoje. Beje, visa tai galima padaryti neišėjus iš namų. Visa informacija prieinama internetu. Taip pat galima ir paskolą gauti internetu. Tereiks užpildyti paraišką bei užsiregistruoti. Dažniausiai yra reikalaujama pateikti savo mobiliojo telefono numerį, o iš banko sąskaitos prašoma pervesti simbolinį mokestį tam, kad galima būtų patvirtinti kliento tapatybę.

Dažnai ilgai svarstoma, kur imti paskolą. Dabar viskas labai paprasta. Galima apsilankyti paskolose.lt ir sužinoti, kur siūlomas geriausias pasiūlymas. Jeigu jūs imate pirmąją paskolą, tai tikriausiai bus aktuali kredito bendrovė, kuri teigia, kad pas juos pirma paskola visada nemokama. Tokiais atvejais sutaupoma palūkanoms ir kitiems papildomiems mokesčiams.

Paskolos suteikiamos įvairiems laikotarpiams. Dažnai pasirenkamos nedidelės sumos ir gražinimo laikotarpis per mėnesį ar du. Tiesa, jeigu imama didesnė suma, tai laikotarpį galima pasirinkti ilgesnį. Pavyzdžiui, jeigu skolinamasi 300 eurų, tai dažniausiai ši suma grąžinama per mėnesį, o jeigu skolinamasi 3000 eurų, tai dažnai pasirenkamas metų ar dvejų metų laikotarpis. Atidžiai peržvelkite suteikiamos paskolos sutartį ir įvertinkite savo galimybes laiku grąžinti pinigus.

Paskolos reikiamu metu atveria plačias galimybes tada, kai to reikia pasinaudoti finansine pagalba. Jums nereiks prašyti paskolinti pinigų pas artimuosius ar bendradarbius. To galima išvengti labai paprastai. Jums net neteks išeiti iš namų tam, kad gautumėte paskolą.

Rašyti komentarą