Kai „smaugia“ paskolos, padėti gali refinansavimas

parašė , 2015-04-20 23:41

Tikriausiai galėtumėte įvardinti ne vieną žmogų iš savo artimųjų rato, turintį vienokio ar kitokio pobūdžio finansinių įsipareigojimų – tai gali būti tiek vartojimo paskolos, skirtos reikiamo daikto įsigijimui, tiek ir taip vadinami „greitukai“, „lopantys“ biudžeto skyles. O gal net ir patys esate (ar kada nors buvote) skolininko kailyje. Gyvenimas – tik vienas, o uždirbti milijoną lemta toli gražu ne visiems, tad asmenis, bandančius kurtis savo gėrį į skolą, nereikėtų itin griežtai smerkti. Aišku, pasiskolinti pinigai neturėtų būti švaistomi vėjais, tarkime – alkoholiui ar azartinių lošimų manijai. Taip pat labai svarbu įvertinti, kokio dydžio finansinius įsipareigojimus esame pajėgūs aprėpti. Šioje vietoje dažnas paslysta ir įklimpsta į užburtą augančių palūkanų, anstolių įspėjimų bei kitų problemų liūną. Tokiems suklupusiems, bet vis dar sąmoningai mąstantiems asmenims (yra ir tokių, kurie mąsto, jog nieko tau nenutiks, jei negrąžinsi skolos), refinansavimas (arba kitaip vadinamas perkreditavimas) tampa bene vienintele išeitimi, o tiksliau – šiaudu skęstančiajam.

Refinansuoja paskolasDar negirdėjote apie šią, ganėtinai naują, paslaugą? Refinansavimas – tai paskola, skirta anksčiau turėtų finansinių įsiskolinimų padengimui. Tikriausiai esate girdėję, kaip finansų analitikai griežtai teigė, jog bene neatsakingiausiai elgiasi asmenys, kurie senas skolas bando padengti naujomis. Tačiau refinansavimas šiuo atveju yra gerokai patrauklesnė alternatyva, kadangi klientams yra pasiūlomos kur kas palankesnė paskolos sąlygos nei prieš tai turėtų įsiskolinimų atveju: specialistai, išanalizavę kiekvieno besikreipiančio asmens finansines galimybes, nustato tam tikro dydžio palūkanas ir sudaro priimtiną paskolos grąžinimo grafiką. Ši galimybė prieinama ne tik greitųjų kreditų turėtojams, tačiau ir tiems, kurie turi vartojimo paskolas, yra skolingi bankams ar fiziniams asmenims.

Pačios pavojingiausios paskolos tampa, kai žmogus jų turi ne vieną ir ne dvi. Dažniausiai praktikuojamas elgesys – greitųjų paskolų įmokos termino pratęsimas. Paprasčiau kalbant, tai yra pinigų švaistymas vėjais – tu moki, o turima suma nei kiek nemažėja. Pasirinkus refinansavimo paslaugą, visos anksčiau turėtos paskolos bei kiti finansiniai įsipareigojimai tarsi aprėpiami į vieną: su buvusiais kreditoriais atsiskaitoma, įsipareigojama tik vienam. Tokiu atveju klientas beveik visada laimi – išvengia baudų, delspinigių, anstolių. Savaime suprantama, jog pagalbos ranką ištiesęs kreditorius už „ačiū“ nedirba: paskolintus pinigus, su nustatyto dydžio palūkanomis, reikės grąžinti. Tačiau refinansatoriai dažniausiai siūlo gana nedideles palūkanas bei ilgesnį grąžinimo terminą.

Jei ir jūs esate atsidūrę panašioje finansinėje krizėje, pabandykite kreiptis į refinansavimo paslaugą teikiančią bendrovę – jei atitiksite tam tikrus keliamus reikalavimus, sulauksite taip reikiamos pagalbos.

Rašyti komentarą