Jūs galvojate apie vidaus paskolos paėmimą?

parašė , 2012-11-17 15:55

Šiandien prieinamų gyvenamųjų namų rinka pasidaro greita. Panašiai žmonių skaičius, kas nori nupirkti namo taip pat padidėjo po kelių praėjusių metų. Tarp jų didžioji dalis yra jaunimas, kas gauna gerą atlyginimą labai jauname amžiuje ir nori turėti jų savus namus. Dėl greita paskola internetu to yra bumo vidaus paskolos rinkoje. Bet padarykite jūs žinote, kokius punktus jūs turite turėti galvoje anksčiau, negu jūs tęsitės vidaus paskolai. Kai jūs turite žinoti ir kur jūs turite sutaupyti save nuo supainiojimo. Pažiūrėkime kai kuriuose punktuose.

paskolos internetu1) Geras Financer – Jūs turite būti reguliariame jūsų financer kontakte, vadinasi jūsų financer kliento rūpinimosi politika turi būti puiki. Žinoti tai jūsų gali susisiekti su senais jūsų financer ar banko klientais. Jūs turite taip pat tikrinti senus įrašus kompanijos dėl to, kiek naudos jų klientas s sėdo į nuolaidą palūkanų normoms ir taip pat tikrinti, padarė šią kompaniją, padidino palūkanų normą pradžioje

2) Didelis mokėjimo grynaisiais Kiekis būtų daug geresnis – Jūs turite turėti kažkokį kiekį mokėjimui grynaisiais anksčiau, negu jūs nueisite vidaus paskolai. Didelės mokėjimo grynaisiais kiekio priemonės nuleidžia vidaus paskolos kiekį, ir dėl šio EMI būtų taip pat mažiau.

3), Koks planas yra geriau Taisytas ar Plaukiojantis – laikoma, kad taisyta paskola yra brangesnė per plaukiojančias normas. Bet nėra jokios prielaidos palūkanų normos plaukiojimo atveju. Hibridinė paskola kombinuoja abiejų pašalpą. Atveju Hibrido, Kažkoks paskolos kiekis yra pagrįstas plaukiojimu, ir keli yra pagrįsti pastoviu.

4) Pašalpa pailginti terminą paskolos – jei jūsų amžius nėra per daug tada jūs gali būti sutaupyta nuo abiejų, prieš užmokestį ir daugiau EMI. Vietoj to terminas mokėti paskolą bus padidintas, ir jūs neturėsite daug naštos.

5) Pr-užmokestis yra daug geresnis – Jei laimei jūs įsigyjate kai kuriuos paskola bedarbiams fondus per šaltinį, ir jūs esate sunkioje padėtyje tam, kad išsirinktumėte tarp daugiau EMI ir pr-užmokesčio pasirinkimo tada, pr-užmokestis yra geras pasirinkimas. Kai kurie žmonės gali susitarti su daugiau EMI, tokiu būdu jie gauna daugiau nuolaidos ant pajamų mokesčio ant palūkanų. Prieš bet kokio sprendimo priėmimą analizuoja rūpestingai, kuris yra naudingesnis tarp pr-užmokesčio ir nuolaidos ant pajamų mokesčio ant palūkanų.

6) Galvokite apie finansus iš naujo – Jei kažkoks kitas financer duoda jums paskolą su daug mažiau naštos palyginti su jūsų vidaus paskola financer, tai jūs galite taip pat galvoti apie finansus iš naujo, tačiau tam, kad padarytumėte tai jūs turėsite užmokėti mokestį. Jūs turėsite paimti baigiamąją citatą nuo mūsų srovės financer ir aprūpinti tai jūsų naujam financer. Baigiamoji citata reiškia, kiek principo palieka ir kiek kiekio jūs turite užmokėti už creditai paskolos pranešimo uždarymą. Jūsų refinancer perims paskolos pranešimą, duodamas čekį šio kiekio į jūsų ankstesnį financer. Jūs turėsite užmokėti keliems prieš-užmokesčio nubaudimą savo senam financer ir kai kuriuos apdirbimo mokesčius jūsų naujam financer.

Rašyti komentarą