Indijos virtuvλ: Αdomϋs faktai

parašė , 2011-10-05 19:22

Prieskoniai Indijos žemės, taip enamoured legendinis Internet explorer Christopher Columbus, kad jis rasti Vakarų plaukiojantiems Laimei arba nustatytų Deja jis atrado New World paliekant Indijos prieskoniai, klestėti jos dìkl±.

Melting pot keletą kultūrų, Indija, yra didžiausia veikiančią demokratiją pasaulyje & jos inspektas yra maisto produktų, kurie yra tik natūralu, kad yra ekstravagantiškų veislės. Įvairūs maisto produktai nors turėti vieną bendrą elementą & tai prieskonių rengiantis laisvai naudoti. Prieskonių, aromatinių, aromatizuoti, sveiką ir skanus yra esmingiausią buvimas kas Indijos virtuvės. Prieskoniai, naudojami tipo nors priklauso nuo kiekvieno regiono, nurodydama kiekvieną unikalią tapatybę.
Prieskoniai, Indijos virtuvλ buvimas yra pagrįsta dėl garso sveikatos privalumai, jie sau ir ne tik dėl delighting su gomurio niežėjimas. Dauguma ir prieskoniais kova yra, visų pirma savo akmens sienos nuo infekcijos & gali kovoti ligų geriau nei vaisių ir daržovių.

Prieskoniai ir prieskoninės žolės pridėti Tango su virimo nepridėdami bet kalorijų ir riebalų preparatas, todėl labiau populiarėja. Nors ciberžolė arba Haldi yra lengvas antiseptiko & pagalbos svorio česnakų ar lasan nuostolio, ji plačiai žinoma Indija yra labai efektyvus kraujospūdis ir širdies ligų, o Imbieras arba Adrak sumažina judesio ligos & sumažina artritas kenkia.

Pastebėjo, kad Indijos maisto yra sunku Kuko & karis pagal išeina iš lango, kai vienas gauna faktiškai pamatyti veislės pasiūlyti. Indijos maisto imbibes įvairių stilių dėl kolosalus kultūrinius mainus, jis matė savo įvairialypė istorijoje. O kolonijinės laikotarpį papildomas, Europos virtuvė su įvairių Indijos bilieto kainą, Mogolų įtaką Indijos maisto produktai yra akivaizdus, kaip Biryani, Tikka, Raita yra labai daug Indijos pagrindinės kursų dalis.

Motinos receptai įvairių Indijos maisto mišiniai yra duoklė kvapą suteikiančios ir sveiką Indijos maisto. Mes padaryti ypatingos pastangos išlaikyti nuostabų preparatai iš Indijos autentiškumo išlaikant geriausias visų mūsų produktų higienos standartus. Pasiūlyti motinos receptas yra įvairių druskingo, Papad, Appalam, pastos plius diapazono paruoštame Cook mišiniai, jums bus mėgautis ir brangina. Mes siūlome šių skanūs mišiniai Vegetarišką & ne Vegetarišką veislės & padarė Imbieras-česnako pastos mūsų pačių.

Mūsų pusryčiai elementus, pavyzdžiui, Poha, Upma, Dhokla yra daug paklausos yra mūsų pagrindinės kursų daiktų, pavyzdžiui, daržovių Biryani, vištienos Biryani, avienos Curry, daržovių Makhanwala, kiti produktai įtraukti pirštu lyžis Pav Bhaji mišinys, Paneer sviesto Masala sumaišoma & Gardūs Payasam Mix iš Pietų padėti mums išdalyti tikras gydyti, Gourmet Revellers visame laive.

Jau alkanas Kya?

Rašyti komentarą