Namų gynimo – pigiausias būdas Wypogodzić jūsų dantys

parašė , 2011-10-05 15:37

Šiandien, balinto dantys yra, ką kiekvienas nori. Šviesesnę jūsų dantys yra, tuo daugiau jūs atrodo Pasakų. Tačiau, ne visi yra galimybės išlaidų su kelis laikotarpius stomatologas, balinimas dantų. Laimei, jūs atrasite Dantų balinimas elementus tiesiog namuose. Galite rasti šių balinimas dantų gamtos namų gynimo per jūsų virtuvės. Nedelsiant jūsų spinta arba virtuvės spintos viduje yra lakuotais ir ekonominį požiūrį į patvarių dėmių, paprastai perjungta maisto. Dantų balinimas yra apie didesnė už didelę šypsena, taip pat atsižvelgiant į sveiką šypsena kartu su didelės dozės savimi. Jei esate po Dantų balinimas gamtos namų gynimo jūs atrasite, kelias, kad gali būti naudojami kaip greitai Dantų balinimas, taip pat išlaikyti balinto šypsena be brangiau tarnybos teisės gynimo priemonių ar komercinės nekotiruojamų tirpalai

Fizinis namų gynimo egzistuoja beveik viskas. Tačiau jūs žino, kad jūs rasite daug Dantų balinimas gamtos namų gynimo? Jie labai, kainos ir naudojimo, daugelis iš jų faktiškai dirba-, nuo darbo be to, dauguma prekybos centrų nupirko balinimas elementus. Čia yra veiksmingiausias patarimai, sąrašas:

Kepimo sodos

Tikriausiai labiausiai populiarus Dantų balinimas, gamtos namų gynimo. Šios teisės gynimo priemonė yra saugomos, paprasta taikyti, pigūs ir veiksmingai. Technika reikalauja išleidimą dantų pasta, dantų šepetėlį ir pridedant kepimo sodos naudojant jį ir šepečiu vienas yra dantų, naudojant jį. Taip pat tik gali šepetėliu dantis, naudojant kepimo soda, pati. Kepimo sodos aktyviai veikia pašalinti dėmes iš jūsų dantys, nes ji suteikia pašalinti dėmes, naudojant savo įmonės namų ūkio srityse ir pradžia prietaisų, pavyzdžiui. Būkite atsargūs, kiek galite panaudoti priemonę padėčiai ištaisyti, nes jei naudojate, kad kepimo sodos ištaisyti pernelyg didelių dėl pernelyg ilgai, tai gali pakenkti jūsų emalį.

Vandenilio peroksido

Produktas yra skirtas dantų naudojimui, kuris yra labai veiksminga sprendžiant nuspalvintų dantys, bet nėra būtina panaudoti ją dažnai, nes 3 % gali būti naudojamas taip pat nėra skirta naudoti kasdien. Jūs galite parengti 3 % peroksido tirpalo kartu su vandens po šepečiu savo dantis. Ji bus burbuliukų todėl jūs turite skalauti ir nerijos jai išvengti apsinuodijimų. Praskalauti burną srityje vėliau.

Šviežios citrinos Po šepečiu savo dantis, naudoti šviežiai suspaudus citrinų sultis plauti jūsų dantys dar kartą. Kadangi šviežių citrinų sultys yra stiprūs balinimas energijos ir ji yra turtingi askorbo rūgšties, kuris yra puikus žodžiu sveikatos. Turėtumėte naudoti marlės su šviežių citrinų sultys, kad kruopščiai valyti dantis.

Medžio pelenų Tam reikia naudojant medžio pelenų ir naudojant jį savo dantų šepetėlį ir šepečiu naudojant jos arba įskaitant kai kurių dantų pastą kartu su medžio pelenų. Medžio pelenų tikrai padeda, wybielić savo dantis, nes jis susideda iš baliklis žinomas kaip kalio hidroksido. Ji scrapes išjungti plokštelė ir krūmynai jūsų dantys užtikrinti, jie yra švarūs. Kaip kitų namų išgydyti, tai yra nepilnametis šalutinis poveikis jei naudojami pernelyg didelių. Negali daryti, naudokite priemonę padėčiai ištaisyti pernelyg didelių kaip ji tikrai gali taip pat sugriauti savo emalį.

Dantų balinimas gamtos namų gynimo yra labai paprasta naudoti. Jie siūlo puikus būdas padaryti dantys balta asmenims, kurie negali sau leisti profesinės Dantų balinimas. Nors tai gali užtrukti ilgiau nustatyti rezultatai, palyginti su kitų Dantų balinimas metodus, jūs vis dar gali rasti rezultatus, kurie yra vienintelis tikslas. Padaryti tam, kad jūs samdyti šiomis priemonėmis atidžiai ir padaryti tam tikrus į ne piktnaudžiauti šiomis priemonėmis, kaip jūs norite pakenkti jūsų dantys. Nepriklausomai nuo to, šie fiziniai namų gynimo gali padėti jums pasiekti šviesesnę šypsena.

Rašyti komentarą