Dešimt geriausių svorio vaisių dietos negali sau leisti praleidote

parašė , 2012-03-05 18:09

Jei jūs praranda svorį, arba bando prarasti svorio, jūs žinote, dauguma mityba maisto, rekomenduojama yra nuobodu ir beskonis. Sauso krekerių. Tuno salotos be majonezo. Nupirko svorio netekimas užkandžiai kad skonis kaip pjuvenas.

Na, jei jūs bandote apriboti kalorijas, vaisių yra viena iš savo geriausius variantus eiti. Ji yra užpildyti, ji yra sveika, tai mažai kalorijų turinčiai ir tai gerai.

Iš tiesų, vaisių yra raktas sėkmingai, nuolatinis svorio netekimas, ir tyrimą, padarė, kad sėkmingas dieters (tiems, kurie buvo prarasti svorio ir nuolat jį per 5 metus) visi padarė savo mitybos dalis vaisių. Bet, žinoma, kai kurie vaisiai yra geriau nei kiti. Bananų ir mangai yra didesnės kalorijų, ir nors saldaus ir pripildymo, nėra geriausias pasirinkimas sumažinti jūsų Talėja ir atsikratyti kad didelio svorio

Taigi, kokios yra geriausias svorio netekimas vaisių? Aš sudarė viršų dešimt svorio praradimas vaisių sąrašą, remiantis kalorijų ir skonio, kad jūs galite pasirinkti savo parankinių ir mėgautis valgyti sveiką.

# 1: Braškės – aš myliu braškių; jie leidžia jaustis kaip vasaros ištisus metus! Tik 49 kalorijų taurė (perpus) ir aukštos vitamino c ir kalio, jie padaryti puikus masės nuostolių Pochlebca Kratoma ingredientas, per.

# 2: Greipfrutų – tai buvo didelis masės praradimą pasaulyje, kaip riebalų degiklis, taip pat užpildyti mažo kaloringumo vaisių. Pusę per vidutinės trukmės greipfrutų, (tai yra tiek, kiek galima valgyti viena sėdi pavalgyti) yra meager 40 kalorijas.

# 3: Vynuogių – valgyti jų šaldoma nekilnojamojo skonio, užpildytas krizė. 1.5 puodeliai suteikia jums 30 kalorijas.

# 4: Apelsinų – šį acidy vaisiai yra vienas iš mano mėgstamiausių, ir pakuočių vidutinis vitamino c punch! Tai 40 kalorijų, vidutinio dydžio oranžinė.

# 5: Kantalupa meliono – aš myliu šį vieną jos madingas pažvelgti į pietų stalo ir puikus skonio! Nė vienas sapnas, kad ji turi šiuo mažai kalorijų – tik 50 kalorijų už puodelio šis didelis svoris nuostolis vaisių!

# 6: Gervuogės – ne tik 74 kalorijų vienam taurė, aš myliu šį vieną, puikus javų papildymo, svorio praradimas pakratoma ingredientas, mažai riebalų jogurtas traukino arba tiesiog savo.

# 7: Mėlynės – tai yra 7 daugiau kalorijų už puodelio nei gervuogės, bet verta! Ji taip pat padeda užkirsti kelią ir šlapimo pūslės infekcijoms gydyti. 81 kalorijų už puodelio.

# 8: Abrikosai – jūs gaunate valgyti 5 vaisių už 80 kalorijų, todėl nėra daugiau skundus dėl dietos badas čia! Daug ląstelienos, kalio ir vitaminus a ir C, šis vaisius yra tikrai sveiko svorio netekimas pasirinkimas.

# 9: Kivi – jos aukšto pluošto ir vitamino c kiekis, su savo prijungėte dar saldaus skonio leidžia kitą mano svorio purtyti mėgstamiausių ingredientų. 40 kalorijų už vidutinės vaisių.

# 10: Aviečių – ne vienas mano asmens mėgstamiausia skonių, tačiau taip mažai kalorijų, kad aš tik turėjo jį įtraukti! Ne tik 60 kalorijų vienam taurė, eiti šis uogų kaip jūsų pusryčiai lydimas ar svorio netekimas užkandis jei norite savo skonio.

Tiesiog neužmirškite, saikingai yra raktas visose savo svorio bando! Nereikia būti linkusios eiti už borto tiesiog, nes sveiką mitybą pavalgyti.

Už siuntos, sveriančios daugiau naudingos informacijos, Įkvėpimas, patarimai ir konsultacijos svorio metimo iš Lizy salė – ir atsisiųsti nemokamą ataskaitos kopiją: „paslėptas svorio metimo – atskleidusius paslaptis”(faktus, kad dauguma žmonių don’t know) apsilankykite: sustabdyti tinkami amžinai. Patikrinkite savo dienoraštį daugiau įdomus dietos medžiagą.

Rašyti komentarą