Aromaterapija – vienas iš daugelio naudoja eterinių aliejų

parašė , 2012-03-05 18:11

Nosies tikrai žino?

Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių yra susirūpinę maisto jie įdėti į jų institucijos – auginti savo maisto žinoti jų kilmės ir / arba reikalauti ekologinės vaisių ir daržovių ir mėsos ganyklos-iškėlė/nemokamai-svyravo gyvūnų. Tai yra puikus ir Sveiki grįžti į pagrįstas pobūdžiu gyvenimo būdo, tačiau, supratau, kad daugelis iš tų pačių žmonių don’t care much ką jie naudoti ant odos arba galvos odos kaip jis apie ką jie valgyti ir gerti. Mūsų oda yra didžiausias organas žmogaus kūne – labai sunku ignoruoti!

Ėjimo per iš muilų arba valymo tiekimo perėjimų, bet parduotuvės greitai supa “aromaterapija” produktų, varomas didelių markių. Tualetinis muilas, vonios muilas, skutimosi, kondicionavimo šampūnu / muilas, plovimo – valymo produktų, net – kad “aromaterapija” ant jų etikečių

Eteriniai aliejai, palyginti su sintetinių aromatai.

Don’t be fooled – yra didelis skirtumas tarp tikrosios aromaterapija, kuri yra naudoti eterinių aliejų ir kvapiųjų augalų, kurie yra skirti kvapas geras, bet kurie dažniausiai naudoti sintetiniai aromatai. Šių bendrovių apskųsti vartotojams protas per mūsų prasme kvapas pobūdį, bet daugiau dažnai jie neturi nieko bendro su aromaterapija tiesa!

Kas yra eterinių aliejų ir kai jie yra iš?

Pasak tarptautinės organizacijos standartizacijos (ISO) standartizacijos žodyno iš natūralių medžiagų (ISO/D1S9235.2), yra eterinio aliejaus: “produktas, pagamintas distiliuojant su vandens ar garo arba mechaninio perdirbimo citrusų dengiančioms ar sausai distiliuojant iš natūralių medžiagų. Po distiliavimo, eterinio aliejaus yra fiziškai atskirti nuo vandeninės fazės.”||| Yra trys būdai, kad gali gaminti angliavandenilių iš natūralių medžiagų fizinės izoliavimo: 1. distiliavimo (garo, vandens / garo ir vandens), 2. Išraiška (“šaltas išspaustos”), naudojamos citrusinių vaisių žievelė aliejų ir 3 procesą. Maceravimo / distiliavimo, kuri yra naudojama tik nedaug eterinių aliejų įskaitant wintergreen ir kartaus migdolų.

Kas yra eteriniai aliejai, naudojami?

Kiekviena eterinio aliejaus (EO) turi skirtingas chemines savybes, ir gali būti naudojami dėl įvairių priežasčių, ir įvairiais būdais. Eteriniai aliejai, turėtų būti laikomas vaistų pobūdžio – pavyzdžiui, prieskoninius augalus turėtų būti. Iš tiesų, darbdaviai bei prieskoninės žolės yra pagrindas daugelis alopatinius arba Vakarų, šiandien.

Trumpai tariant, tai reiškia, kad mes išmokti daug apie šių gamtinių produktų ir kaip jie įtakos mūsų įstaigos, kaip mes galime padaryti apie maisto jie valgo.

Ne garantuoti saugumą fizinis! Svarbu prisiminti, kad “natūralus” netaikoma garantija “saugus”, taigi ignoruoti reikalavimų ar vertinimo tarnyba galima laisvai ir be žalos. Kai kurie aliejai faktiškai gali sukelti nepageidaujamą poveikį – deginimas, niežulys arba bėrimai, pavyzdžiui,-kai tiesiogiai ant odos arba naudojami kiekį, kuris yra virš rekomenduojamos dozės.

Tačiau tos pačios darbdavių organizacijoms, kai praskiestu vežėją medžiaga, pvz., grapeseed nafta arba pienas, netgi gali turėti terapinės naudos be šalutinį poveikį. Kiti darbdaviai, pagal sveikatos statuso konkrečiam asmeniui, turėtų būti naudojamos taupiai ar ne. Ir nėra įrodymų, kad žmonės gali turėti alergijos darbdaviams.

Galiausiai, saugiai ir veiksmingai naudoti eterinių aliejų – “aromaterapija” – yra įmanoma ir gali būti labai paprasta. Su daugiau nei 300 darbdavys organizacijų, žinomus šiandien gali būti sunku žinoti, kur pradėti, jei norite gauti papildomos informacijos.

Lisa Beverley rašo labai informatyvus ir ištirti straipsnių pabaigos vartotojams apie įvairias sveikatos priežiūros temas, įskaitant teisės gynimo priemonių, sveikatos ir fitneso, mityba, lieknėjimą, svorio produktų, Kultūrizmas papildų ir dietos patarimai.

Rašyti komentarą