Daugiau informacijos apie diabeto simptomus

parašė , 2011-08-13 15:45

Diabetas tampa vis dažniau būklę Jungtinėse Amerikos Valstijose. Taip gali būti dėl mūsų greitai, sudėtinga gyvenimo būdą.

Kai kurie iš mūsų don’t feel kad mes laiko atkreipti dėmesį į sveiką mitybą ir patogumui maisto tampa vis labiau paplitęs. Problema su šios rūšies maistui daug yra, kad tai daugiausia nesveiki. Taip gali būti patogu paimti picos ar mėsainiai, tačiau šio tipo valgyti elgesį, sudarytų per tam tikrą laiką, gali turėti neigiamos įtakos jūsų sveikatai. Vienas tokių susijusios, problema yra diabetas. Asmenų tampa vis labiau rūpi ši sąlyga ir ieško faktus, susijusius su diabetu simptomai.
Diabetas yra septintojo aukščiausią suaugusiųjų JAV mirties priežastis. Tai Stulbinantis paveiksle pateiktas blogiau tai, kad daugelis šių mirčių būtų galima išvengti su teisę diagnozavimui, gydymui ir gyvenimo būdo pokyčius. Gera mityba ir svorio gali padėti pašalinti labiausiai susijusios su diabeto komplikacijų. Pirmaujančių sveiką gyvenimo būdą, gali taip pat labai sumažinti riziką, iš tikrųjų susirgti diabetu. Jūs po punktai laikomi bendro diabetas simptomai:

Įveskite 1 diabetas

• Didelė ir dažnai šlapinimasis. • Neapslāpējams troškulys. • Išaugusios apetitas ir pernelyg badas. • Nuolatinis nuovargiu ir padidėjusio irzlumas. • Nepaaiškintas svorio praradimas.

2 Tipo diabetą. Galite įtraukti bet kurį iš pirmiau minėtų požymių be:

• Sumažinti imuninės sistemos – padidėjusios ligos ir infekcijos. • Lėtai gydymo gabalai, žaizdos ir sumušimai. • Problemų su neaiškus vizija. • Pakartotinai infekcijų. Ypač odos, nagų, šlapimo pūslės ir mielių infekcija. • Adatos, rankų ir kojų.

Taip pat verta pažymėti, kad kai kurie tipo diabetu sergantiems gali nerodyti bet kas taip amžinai. Jei jūs patyrė bet kurį iš pirmiau minėtų požymių jums turėtų konsultuotis su gydytoju nedelsiant. Jūsų gydytojas turės galimybę naudoti vieną arba visas iš šių bandymų ligai nustatyti:

• A atsitiktinių plazmos gliukozės tyrimas. Šio bandymo priemonių gliukozės kraujyje organizme. Jums nereikia greitai skirtingai nuo žemiau du bandymai. Šis tyrimas naudojamas kartu su jūsų simptomai įvertinimas.

• A žodžiu gliukozės toleravimo tyrimą. Šiam tyrimui reikia jums į greitai 8 valandas iki bandymo. Jums bus pateiktos gliukozės, pagrįstas gėrimas 2 valandoms iki rodmuo. Šis bandymas gali nustatyti, jei turite diabetas ar pre diabetas. Pre diabetas reiškia, kad jums kyla pavojus besivystančių Type1 ir 2 tipo diabetas.

• Badavimo plazmos gliukozės bandymas. Šio tyrimo reikia jums per greitai 8 valandas. Dar kartą šis bandymas yra naudojami diagnozuoti abiejų pre diabetas ir diabetas.

Sužinokite daugiau apie diabetinė bėrimas simptomai ir odos bėrimai.

4 atsakymų į “Daugiau informacijos apie diabeto simptomus”

  1. Google translate buti FTW ir tuo viskas buti pasakyti.

  2. Perler p says:

    This particular material is solid. Thanks for discussing your own material. It’s amazing quality content with real worth. I do appreciate your diligence and I also concur with your perspectives.

  3. Perler p says:

    I could ask a lot of queries about this info, nevertheless you have set almost everything on the table here to the point it’s easy to grasp. I actually accept a lot of your article.

  4. Perler p says:

    I have discovered that at times I need to struggle to understand precisely what a blogger is trying to say, nevertheless you have made your info crystal clear.

Rašyti komentarą