4 pagrindiniai sveiko gyvenimo komponentai

parašė , 2011-08-12 17:09

Ar jūs ketinate neapvirstų sveikesnes lapų? Tada puikus jums! Jis buvo apie kartą tiesiog imtis mokestį savo gerovę ir savo gyvenimą. Atminkite, kaip būdas gyventi visą gyvenimą, jums reikia būti viršuje formą. Priešingu atveju jūs neturėsite galimybę turėti džiaugsmą ir galią daryti ką pusę klausimus, jūs viduje savo kibirą sąrašą. Įsitikinkite, kad jūs turite ką reikia turėti kuo labiausiai veiksmingas gyvybės, mano pagrindinis komponentų, sudarančių sveiką gyvenimo būdą.

Dieta

Pirmiausia yra akivaizdžiai mitybos planas. Tai ne tik maisto, jūs esate vartojančiomis bet jūs esate geriamojo gėrimai. Turėti sveiką gyvenimo būdą, vienas turėjo vartoti maisto produktai, kurie yra sveikesnės pusėje. Tai yra organinių, šviežios, gamtos ir namψ patiekalų
Tai yra mažai riebalų, cholesterolio, cukrumi, arba natrio. Vietoj to, jie turtingi maistinių medžiagų, vitaminų, mineralinių medžiagų, antioksidantų ir su maistu pluošto.

Geras pažvelgti į maisto piramidės gauti aiški mintis apie tai, kas yra puikus jums ir nėra. Iš apačios, piramidės, jūs atrasite nesmulkintų grūdų elementai, kurie turėtų sunaudoja daugiausiai. Priekinį to yra vaisių ir daržovių, kurios jums turėjo neabejotinai įtraukti viduje dietos. Pieno prekes, kurios yra mažai riebalų taip pat prisidėti prie Didžiosios sveikatos. Ir taip yra mėsos, paukštienos, žuvies, ir riešutai ir sėklos. Tačiau jie turėjo būti suvartotos atsargiai. Virimo maisto produktų ne savo nuosavybės padėti, įsitikinkite, kad you suteikiant save teisę mitybos planas. Pasirinkti namų maisto elementus. Pavyzdžiui, jei esate smaguriu, o ne pirkti trans riebalų pakrauta pyragus ir desertai bakalėja ar restoranai, padaryti savo darbdavio grietinėlės Çkrovikliai ir grietinėlės balionėliams.

Naudotis

Taip pat labai svarbu į sveiką gyvenimo būdą yra fizinio aktyvumo. Naudotis yra didelis dėl to, kad ji sustiprina imuninės metodas, gaminančių tai daug labiau atsparūs kiekvieną dieną virusų ir infekcijų įstaigos. Ji taip pat didina energijos, cirkuliuoja kraujo, ir pranešimai malonu smegenų cheminių medžiagų padidinti nuotaiką. Fizinės įprastinei 30 minučių per dieną yra gyvybiškai svarbus gerai yra ir sveikatingumo. Net jai nereikia būti oficialią fizinius pratimus viduje sporto. Fizinė veikla namie jau galite padaryti savo wellnes stebuklai.

Poilsio

Daugelis žmonių, ypač tų, kurių Drudžains gyvenimo būdą atsisakyti poilsio ir. Jų nuomone, tai yra prabanga, jie negali sau leisti. Dalykas yra, ji tikrai nėra prabanga, o būtinybė. Tai tik iš poilsio, kad įstaiga gali papildyti ir atgauti. Be aukščiausios kokybės miego, sveikatos problemos gali pasitaikyti. Neskaitant puikus miego, taip pat a turėtų valdyti jūsų įtampa veiksmingai siekiant užtikrinti, kad you don’t succumb to, su stresu susijusius sveikatos komplikacijų.

Įpročius

Tikrai nesveiko įpročius turėtų būti išmesti iš lango. Du dažniausiai nesveiko įpročius, kad keli žmonės šiandien yra kaltas dėl yra rūkyti ir geriamojo alkoholio pernelyg. Cigarečių dūmų yra 4000 cheminių medžiagų, visų kenksmingų link kūno. Apie 60 šių cheminių medžiagų gali sukelti vėžį. Tai yra pakankamai puikus priežasčių jums mesti šį įprotį geros. Už geriamojo alkoholio, kartais geriamojo ne taip jau blogai. Bet kai gausite priklausomas nuo įpročiai, galite pagerinti kepenų ligos ir alkoholio apsinuodijimų rizika.

Greg Glaser yra aistringai raštu apie maisto produktus. Daugiau patarimai ir informacija grietinėlės Çkrovikliai ir grietinėlės balionėliai, prašome aplankyti jį internete.

Rašyti komentarą