Chiang Mai – organinių ir sveikatos maisto parduotuvės, restoranai ir kavinės

parašė , 2011-11-23 14:23

Jūs neseniai persikėlė į Chiang Mai, ar planuojate perkelti ten, ar tiesiog planuojate kelionę į šios kultūros sostinės Šiaurės Tailandas? Ar susirūpinusioms, kad jūs turite sustabdyti super-healthy dietos ar blogiau griauna jį į atostogas? Turėti ne baimė-miestas turi pakankamai sveiko maisto ir organinių prekių eiti aplink, numatantis visų savo mitybos sąmoningai bakalėjos poreikius, taip pat pusryčiai, pietūs, vakarienė… visą kelią iki kavos ir ledų (taip, iš tiesų, nėra tokio dalyko kaip organinių ledų, taip pat be riebalų versijos). Tiesiog vaikščioti aplink miestas arba miesto didžiausias mall centrinės oro uosto Plaza (taip pat žinomas kaip Robinson oro uosto Plaza) bus sugadinti jums pasirinkimo, ir tai tik pradžia.
Suan Pak

Tai puikus restoranas gali didžiuotis savo labai savo hydroponic daržovių sode ir šėrimo tų daržovių novatoriškas, skanus salotos patiekalų, kurie yra Vakarų ir Tailando mišinių sintezės labai didžiuojasi. Šalia tik centrinių oro uosto Plaza. Nepamirškite paprašyti jų sodai turas!

Royal projekto realizavimo

Royal projektas skirtas didinti Šiaurės kalvos genčių gyvenimo lygį. Vienas iš būdų tai padaryti yra padaryti žemės ūkio produkciją iš minėto gentis ekonomiškai gyvybinga: Royal projekto realizavimo visoje šalyje parduoti šių produktų, kurie yra labai organinių ir auginami dėl Wzniosły Doi Suthep, aukštis prieinamomis kainomis. Jos svyruoja nuo bakalėjos (šviežios daržovės, grybai, Čili įklijuoti, džemus, vaisių sulčių) kepimo produktai, įskaitant, bet neapsiribojant puikus javų arabica sausainiai, bulvių duona, ir -kai jums pasisekė, kad pasivyti juos per a maisto mugėje ar parodoje amazing pyragas (pasifloros vaisių ir apelsinų highly recommended). Chiang Mai, jūs galite rasti Royal projekto parduotuvė oro uoste, nors taip pat kitą netoli universitetas, Chiang Mai.

Rimping parduotuvė

Puikus importuojamų prekių asortimentą, bet taip pat nes jis parduoda abiejų šviežios bakalėja iš Royal projekto, taip pat teikia paramą daug vietos ūkininkų ir žemės ūkio įmonėms, suteikiant jums dar didesnis diapazoną pasirinkti. Daug mažų Tailando prekės ženklų, ypač iš Chiang Mai ir aplinkinių provincijose (Lampangas, Lamphun) gauti jų pirmojo komercinio platinimo čia. Yra ne mažiau kaip keturis filialus Rimping Chiang Mai, bet trijų didžiausių jų yra šalia atitinkamai netoli oro uosto centrinis Plaza, Mae Ping upės Nawarat tiltas, ir Tarad Ruam Choak.

DOI Tung kavos

Kavinė franšizės, kaip pateikta Royal projekto! Yra šiek tiek brangiau, bet gerokai pigiau nei Starbucks ir daug, daug daugiau Tailando ir autentiški. DOI Tung realizavimo taip pat parduoda rankomis, atliktų kalvos genčių, pvz., taures, pakrančių, gobelenai, kilimai, krepšiai, notatników, raštinės reikmenų ir daugiau. Kai kurie didesni filialai gali rasti Nimmanhemin kelių ir Nakvynė turgus.

Smooch Angel

Mažai kavinė centrinės oro uosto Plaza, trečia grindų. Parduoda ekologinės vaisių ledų ir įvairių gėrimų.

Vegetarinio visuomenės

Ne pelno valgyklų veiklos pusryčiai ir pietūs laikais, esanti tarp Ku Ruang moat ir centrinės oro uosto Plaza, dėl Mahidol kelių. Maisto yra pigūs, populiarus, tačiau svarbiausia yra organinių.

Vienas atsakymas į “Chiang Mai – organinių ir sveikatos maisto parduotuvės, restoranai ir kavinės”

  1. tarptautinis says:

    Labai gerai, kad galima atsivežti produktų iš egzotinių šalių, tokių kaip Tailandas. Kai turime tarptautinių įmonių, kurios palengvina tiek susisiekimą, tiek transportavimą, galime džiaugtis neįprastu mūsų klimatui maistu.

Rašyti komentarą