Šunų maisto šuniukai-ką daryti jiems reikia ir kodėl

parašė , 2011-11-23 09:09

Sveikus ir maistingus šunų maisto už jūsų mažylis yra labiau aktuali nei suaugusiųjų šunų maistas yra suaugusiųjų šunims. A mažylis plėtros ir bendrą ilgaamžiškumas priklauso baltymų, riebalų ir angliavandenių jūsų mažylis šeriami tinkamą pusiausvyrą.

Tikimės, kad šis straipsnis bus labai suinteresuotos, kad jums. Mes nuoširdžiai tikiuosi, taip bus didelis ir paprastas pagalbos jums pasirinkdama teisė šuo maisto, jūsų mažylis.

Kodėl tai Taigi svarbu, kad jūsų mažylis būti šeriami tokiais maisto? Nes kai jie šuniuką, būtina, kad jie gauti mitybos ir būtinas vitaminų, mineralų ir sveikas ingredientų, per savo procesą brandinimo suaugus. Jų pradžios metai yra grandiozinėje, kaip jie peržengti suaugus. Kaip naujas kūdikiams, formulės ir tinkamai administruoti vitaminų, mineralinių medžiagų ir maistinių medžiagų, timpos kūdikis į sveikiems suaugusiems
Suaugusių, su visų būtinų gerų dalykų, jis turi atsispirti ligų ir antikūnų ‘s. Na, jūsų mažylis nusipelno tokį patį režimą.

Kad buvo konkrečiai suformuluotos šuniuką poreikiams patenkinti, palyginti su suaugusių šuo yra didesnės, riebalų ir baltymų dietos. A mažylis gyvenimo etape reikia daugiau baltymų ir riebalų nėra nei suaugusiųjų šuo, daugiausia, dėl to, jų bendras energijos ir tai, kad jie auga taip greitai. Jie turi mažylis maisto produktų, kurie gali kuro šiuos poreikius užtikrinant tinkamą mitybos, kaip jų virškinimo sistemos skyla jų maisto labai greitai. Jie turi mažiau laiko visiškai įsisavinti maistines per virškinimo įprastą procesą. Tai reiškia, kad jūs turite tapti rankpinigiai ir nusimanantys etiketės skaitytojas, nuodugniai ištirta, gali būti apsvarstyti mažylis maisto ingredientų.

Jums dabar turi būti įdomu, kaip jūs ketinate atlikti kas, atrodo, būti milžiniškas užduotis, ypač tada, kai naršote meno jūsų super rinkos ar naminių gyvūnėlių parduotuvę. Tiesiog kaip ar žinote, kas yra teisė ingredientai, ir kaip naudinga arba kenksminga bus jie būti jūsų mažylis? Atsakymas į šį klausimą yra daug lengviau gauti, nei jūs manote, kad tai. Rankos su tinkamai vadovus ir tada laiko skaityti etiketėje išvardytų sudedamųjų dalių. Jūsų užduotis bus lengva kai jūs žinote, ką išvengti, ir ką jūsų mažylis tikrai poreikius.

Kaip taisyklė nykštys, po iš blogas ingredientų, viskas, ką turite padaryti, yra rasti tinkamą pusiausvyrą procentais, baltymų, riebalų ir angliavandenių. Vėlgi, iš blogas ingredientų yra labai, labai lengva. Yra daug straipsnių, norint parodyti, kas būtų išvengta. Kaip geros praktikos eina, rasti maisto produktų, kurie turi ne daugiau kaip 25 % baltymų, ir kad baltymų yra lengvai lengvai virškinamos pašarinės žaliavos. Kai jūs skaitote sudedamųjų dalių sąrašas, jūs pamatysite, kurie yra geros baltymų šaltiniai, ir kurie yra pigus ir kenksmingų kaulų maitinimas teikiamas tiek daug mažylis maisto gamintojai šiandien. Taip pat Atsiminkite, kad būtų išvengta užpildų. Jie yra tik, kad užpildų, ir atliekų pinigų ir jūsų mažylis ne mitybos šaltinis. Kai kuriais atvejais, užpildai gali net sukelti skrandžio ir virškinimo problemų, jūsų mažylis.

Produktams, kurie atitinka minimalų būtinų sudedamųjų dalių, kad jūsų mažylis reikia ieškoti. Tai būtų šunų maisto produktų, kurie siūlo platų visų natūralių, ekologinės, žaliavinio šunų maistas visi sumaišytas į labai sveiką ir maistingą mitybos eilutės. Būtų valgyti maisto produktų, kurie nebuvo aukštos kokybės ir mitybos, žinoma ne? Taigi nereikia pateikti jūsų mažylis šios rūšies maisto. Vietoj to, prekės su prekių ženklais į šioje dalyje minimų rūšių produktų gamintojui paprastai atlikite žmonių lygio ir kokybės standartai, priežiūros ir apdorojimo. Trumpai tariant, jie rūpinasi tiek, kiek jūsų privatumo didinimo technologijų gerovės kaip ir jūs. Na, beveik.

Atminkite, kad pritaikyti savo maisto jūsų mažylis gyvenimo etapais. Jų poreikius nuolat keisti, kaip jie pažanga arčiau ir arčiau prie suaugus. Gero valgio, susideda iš angliavandenių, daržovių, vaisių ir vištų ir kalakutų nemokamai grūdai. Tai yra rūšys, mitybą, kad yra labai rekomenduojama veterinarijos gydytojai, ir tai, ką jie paprastai pašarų savo šuniukų. Jūs taip pat rasite, kad glitimo nemokamai miltų veikia labai gerai su slapto pobūdžio skrandžio šuniuką.

Dar kartą, atminkite, kad išvengti labai reklamuojamas ir labai skatinamas prekybos šunų maisto produktams, išskyrus atvejus, kai jūs kruopščiai patikrinti yra naudojamų ingredientų. Jei jie yra labai žemas dėl mitybos ir kokybės sudedamųjų dalių, tada išvengti šių gamintojų, kaip jie domina tik didelės bendrovės pelno, ir ne gerovės savo šunį.

Ne nevilties, prieš užduotis yra tikrai gana paprastas vienos iš tiesų. Jei yra ginkluoti, savo svetainę nemokamai įrankiai, tada pasitikėjimo manimi, jūsų darbas bus labai lengva.

Tikiuosi, kad šiame straipsnyje pateikta informacija, buvo informacinė, prasmingas ir naudingas jums. Tai mano dizainas, naudokite šį straipsnį jokiu būdu, kad jūs manote, kad bus naudinga jums. Tik prašau, kad jūs ne plagijuoti jos turinį, ir kad jūs išlaikyti autorius langelį ir atgal nuorodą taktiškumas.

Autorius: Derick Senatore

Aš jūsų vartotojų advokatas. Apsilankykite , daug daugiau įdomių straipsnių ir priimančiosios savo atsisiųsti nemokamai įrankiai.

Rašyti komentarą