Ką automobilio išorė rodo apie savininką

parašė , 2016-06-21 08:21

Automobiliu supirkimas KauneKaip žinia, automobilio išorė yra labiausiai visų pastebima jo dalis, todėl taip, kaip ji yra padaryta, šiek tiek parodo tiesos ir apie mašinos savininką. Jeigu pažiūrėtumėte, kur vyksta automobiliu supirkimas Kaune, pamatytumėte, kad žmonės atveža tikrai labai įvairiai atrodančių mašinų. Vienos tiesiog iš toli šviečia prabanga ir tuo, kad kažkas į jas investavo visus savo pinigus. Kitos iš tolo primena vargšų vežimėlius. Taip pat darbuojasi ir automobilių supirkimas Vilniuje: visi žmonės atveža skirtingas mašinas ir su jomis būna nuvažiavę skirtingus kelius. Žvelgiame į daugybę dėvėtų, supirktų mašinų ir leidžiame sau pasvarstyti, ką automobilio išorė gali atskleisti apie šios transporto priemonės savininkus.

Tamsinti langai

Dažnai su tamsintais langais važinėja tokie žmonės, kuriems rūpi kitų žmonių nuomonė. Taip pat tai glai būti žmonės, itin vertinantys savo ir kitų žmonių privatumą. Tai gali būti žmonės, kurie dar nėra savimi labai pasitikintys ir tiesiog nenori niekam kristi į akis. Tokių žmonių feisbuke beveik nerasite jokios informacijos apie juos ir jie tikriausiai net neturės profilio nuotraukos.

Daug spalvų

Jeigu matome automobilį, kurio kėbulas padarytas iš skirtingų spalvų detalių, tai tikriausiai taip yra ne dėl to, kad savininkas labai mėgo darželio laikais salvinti su kreidutėmis. Tikriausiai jis turėjo daug laiko nugyventi su šia mašina, kad spėjo ne kartą pakliūti į bėdą ir tą mašiną sutvarkyti. Ne iki galo sutvarkyta, estetiškai neišbaigta mašina rodo, kad žmogui yra visiškai nė motais, ką apie jį galvoja aplinkiniai. Jam tiesiog tas pats, kad bendradarbiai matys jo surūdijusį sparną, ar kad kapotas yra žalias, o kėbulas raudonas. Jam svarbu yra asmeninis patogumas, praktiškumas. Jeigu mašina važiuoja – gerai. Kaip ji atrodo – nesvarbu.

Tvarkingas, bet ne išsiskiriantis

Su tvarkingais, bet niekuo neišsiskiriančiais automobiliais važinėja dauguma žmonių. Tai dažnai labai nervingos asmenybės, be galo besiįjaudinančios, kad pasirodys ne tokios, kaip visi. Moterims reikia ištekėti iki 30, būtinai susilaukti vaikų, turėti vyrą, darbą. Vyrams būtinai reikia turėti panų, gerą karjerą ir šašlykinę savaitgaliams. Tai žmonės, kurie visapusiškai stengiasi būti tokie, kaip visi.

Akį rėžianti ekstravagancija

Dažnai tai yra jaunystės ir nebrandos požymis. Mieste su labiausiai dėmesį atkreipiančiomis mašinomis važinėja tuščios garbės besivaikantys jaunuoliai. Tačiau ši savybė su amžiumi praeina, ir su tokiomis mašinomis paprastai važinėjama tik laikinai.

Rašyti komentarą