Programų naudojimas ir sugedęs kompiuteris

parašė , 2016-07-20 14:26

RemontasKompiuterių meistrai galėtų išskirti pagrindines priežasčių grupes, dėl kurių desktop repair, PC repair būna svarbus daugybei žmonių. Anot specialistų, kompiuteriai genda dažnai tuomet, kai yra pažeidžiami išoriškai, kai yra užkrečiami virusais ir trojanais, ir kada būna tiesiog labai neprižiūrėta jų operacinė sistema bei programos. Šiandien kviečiame atkreipti dėmesį būtent į šią trečiąją grupę ir pasvarstyti, kada Mac repair, MacBook repair London yra būtina dėl prastai prižiūrimų programų.

Garso problemos

Viena iš problemų, kuri dažnai apninka kompiuterių savininkus, yra garso problema. Kad ir kaip būtų stengiamasi permixer pasirinktį sureguliuoti garsą, jis visada skamba baisiai. Bandome tai sutvarkyti ir sukinėjant kolonėlių mygtukus, bet ir tai neretai nepadeda. Tad ką tai reiškia? Tai reiškia, kad garso problema gali būti tikrai reikšminga ir žmones nervinti. Jie dažnai atneša savo kompiuterius meistrams ir tikisi visokeriopos pagalbos. Galvoja, kad gal dabar reikėtų pirkti kažkokias detales ar visą garso plokštę. Tačiau dažnai paaiškėja, kad tos bėdos atsirado tiesiog dėl to, kad žmonės naudoja prastas programas, nelegalias dažnai, kurios automatiškai išreguliavo garso pasirinktis kompiuteryje. Taip pat kartais paaiškėja, kad garso bėdas sukelia atnaujinimų (updates) vengimas, kuriuos siūlo kompiuteris, o jūs atmetate. Ir dėl to garsas skamba tai kaip iš puodo, tai tik žemi, ta tik aukšti ir pan.

Vaizdo problemos

Kita bėda – vaizdo problemos, kurios irgi atsiranda analogiškai dėl tų pačių priežasčių, kaip ir garso. Arba kažkur pamirštama atnaujinimus daryti, arba parsisiunčiama netikusių programų. Kokios pasireiškia vaizdo bėdos? Atsiranda mirkčiojimas, mirguliavimas, didesni video failai gali būti labai sunkiai užkraunami, praktiškai visai neveikia. Dėl to kenčia tas, kam tenka naudotis kompiuteriu.

Įrenginių problemos

Taip pat pasitaiko ir dar viena grupė – įrenginių problemų. Tarkime, ima neveikti būtent pelė, piešimo planšetė,printeris ir kiti įrenginiai, kurie gerai veikia prijungti prie kitų kompiuterių, bet tik ne prie šio. Ką sako tokios bėdos? Dažniausiai jos byloja apie tai, kad buvo pasistengta per daug laiko ignoruoti automatinius operacinės sistemos pranešimus ir nebūdavo daromi atnaujinimai.

Niekas neveikia

Dėl šios priežasties viena dieną išvis ima sunkiai dirbti kompiuteris. Arba dėl neatnaujinamos operacinės sistemos, arba ir dėl neaiškių pridiegtų programų. Jos dažnai turi įvairius plėtinius, kurie pradeda dirbti papildomai, automatiškai, todėl kompiuteris labai sulėtėja ir būna apkrautas.

Vienas atsakymas į “Programų naudojimas ir sugedęs kompiuteris”

  1. Daug kas skundžiasi, kad neveikia programos, kai jie jas tiesiog atsisiunčia, tačiau nenusiperka. Reikėtų rinktis legalias programas ir bus ramu, kad ir programa veiks, ir kompiuteris bus saugesnis.

Rašyti komentarą